ВажливоМісто

Прокурора просять припинити завезення сміття до міста та забезпечити розслідування кримінальних справ

Стурбовані відновленням завезення до Старокостянтинова сміття зі Львову, мешканці міста, разом з депутатами міської ради, відвідали місцеву прокуратуру з вимогою вжити відповідні заходи та провести розслідування цих кричущих випадків.

У зверненні до керівника Старокостянтинівської прокуратури Василя Сліпця та начальника відділу поліції Анатолія Чубенка зазначено:

Як нам стало відомо, на Старокостянтинівський полігон ТПВ відновилося завезення сміття зі Львову. Вперше інформація про розвантаження автомобілів надійшла 27 жовтня 2017 року.

Зараз, за попередніми даними, завозиться близько 5 вантажних автомобілів в день, тобто десь 70 тонн на добу.

В той же час 02 червня 2017 року сесією Старокостянтинівської міської ради було прийняте рішення яким:

  1. Зобов’язано Старокостянтинівський комбінат комунальних підприємств розірвати договір про завезення до міста сміття.
  2. Встановлено, що укладення нових договорів можливе лише після проведення громадських слухань та прийняття рішення міської ради з даного питання, а також юридичної та екологічної експертизи договорів та проекту реконструкції Старокостянтинівського полігону ТПВ.
  3. З 02 червня 2017 року запроваджено мораторій на ввезення на територію Старокостянтинівського полігону ТПВ сміття будь-якого походження, крім сміття, що продукується громадою, а також фізичними та юридичними особами м.Старокостянтинова.

Також, 1 серпня були проведені громадські слухання з цього питання, на яких громада не підтримала пропоноване рішення по реконструкції сміттєзвалища та завезенню сміття до Старокостянтинова.

Крім того, ми стурбовані відсутністю прогресу у розслідуванні кримінальних справ щодо діяльності ККП та нанесення тілесних ушкоджень активістам.

У зв’язку з цим,

ВИМАГАЄМО:

  1. Вжити заходів для недопущення в подальшому порушення рішення сесії міської ради та завезення сміття з інших населених пунктів на Старокостянтинівський полігон ТПВ.
  2. Провести розслідування вказаних у цьому зверненні фактів та притягти винних осіб до відповідальності.
  3. Активізувати розслідування наявних кримінальних справ та повідомити про результати.

Звернення в прокуратуру

Результати звернення

Керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець зазначив, що під час вивчення матеріалів кримінального провадження ним було встановлено, що слідство ведеться неефективно, у зв’язку з чим, направлено відповідний лист начальнику слідчого управління в області.

Також, присутнім повідомлено:

  • Щодо законності ввезення сміття за зверненням прокуратури проведена перевірка екологічною інспекцією та держземагенством – очікується акт перевірки, за результатами якого буде прийнято відповідне рішення.
  • Щодо відновлення завезення сміття до міста – з даного приводу, під особистим контролем прокурора, буде проведена повторна перевірка з урахуванням попередніх звернень.

Також вдалося поспілкуватися з першим заступником начальника Старокостянтинівської поліції, начальником слідчого відділу Олександром Зайцевим.

Він розповів, що не володіє матеріалами даних кримінальних справ та пояснив це причиною нещодавньої відпустки.

Також, Олександр Петрович повідомив, що слідчого, що вів кримінальне розслідування буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності і буде призначено нового.

Як вважаєте, спрацюють цього разу наші правоохоронні органи чи знову їм необхідно буде нагадування?

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “Прокурора просять припинити завезення сміття до міста та забезпечити розслідування кримінальних справ”

  1. “Слідчого, що вів кримінальне розслідування буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності і буде призначено нового.”))) Слідчого зробили крайнім? ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.