Місто

Примхи погоди в Старокостянтинові

Вчора погода добряче здивувала жителів Старокостянтинова, сильний дощ та вітер залили вулиці міста водою місцями по пояс, на деякий час Старокостянтинів почав нагадувати Венецію.

Цього року дощу не було довго, і схоже вчора він вирішив відігратися по повній за всі пропущені дні. Такої зливи, щоб так залило вулиці міста, особисто я не пригадую.

Автомобілі заливало водою так, що відривало номерні знаки, люди по пояс у воді, практично вплав можна було пуститися по вулицям міста, це було схоже на повінь.

У відео використані фотографії користувачів соцмережі Facebook: Євгеній Сімоненко, Александр Катревич, Tat’yana Larina, Олександра Зіньковецька-Внук, Liudmyla Glazova-Onofriichuk, Богдана Первак, Oleg Mudryk, Ірина Лясоцька, Slava Volkov, Sergey Sergeevich.

Нагадуємо, погода в Старокостянтинові робила сюрпризи і в 2015-му році, коли на місто налетів буревій, а в квітні випав сніг.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “Примхи погоди в Старокостянтинові”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.