Місто

Працівники ЖЕК прийшли на сесію відстоювати можливість збільшення тарифів

Вчора, працівники Старокостянтинівської ЖЕК прийшли на десяту позачергову сесію міської ради з метою підтримати міського голову і відстояти можливість збільшення тарифів для населення міста.

– Чому ми прийшли і привели людей? Тому що ви не внесли зміни до нашого статуту!.. У нас немає резерву, в нас нема рентабельності, звідки я завтра буду працівникам виплачувати зарплату і платити за електроенергію, то навіщо ви накладуєте мораторій на збільшення тарифів? – озвучила позицію колективу працівників головний бухгалтер ЖЕК Лукашенко Любов Володимирівна, яка очолювала своїх людей протягом засідання.

Під час засідання сесії міський голова так пояснив свою позицію щодо недоцільності заборони збільшення тарифів: “Усі користуються субсидією, в кого низькі доходи, є такі громадяни, які абсолютно не сплачують за комунальні послуги, за них сплачує держава”.

Нагадаємо, на позаминулій сесії депутати прийняли рішення, яким пропонувалося встановити заборону до 1 січня 2017 року на підвищення усіх комунальних тарифів, які встановлює виконавчий комітет Старокостянтиніської ради та звернутися до Президента, КМУ про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на електроенергію, природний газ, водопостачання і водовідведення. Однак міський голова Микола Мельничук наклав вето на дане рішення.

На десятій сесії депутати не змогли подолати вето і не дійшли згоди навіть по порядку денному.

Повний запис засідання сесії дивіться на офіційному сайті міської ради.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “Працівники ЖЕК прийшли на сесію відстоювати можливість збільшення тарифів”

  1. Напиши щось, бо без твого коментарю заснути не зможу! Давай, ” Сила хабарів”, давай!

  2. Як прибрати територію або смітники,то їх немає,як вставити вибити вікна в підїзді і згнивші рама то їх теж немає. Органвзувати дезінфекцію в будинку теж не допросишся ( хоча потруїти собак і котів тут як тут). Але як підняти тарифи і знайти час на мітинги-зразу пвдвищується активність. До речі працівники жкх,що звільнені від оплати комуналки,що так прагнуть підвищення тарифів?

    1. Справа в тому, що їм майстри та керівництво за пів години до сесії повідомили,що ЖЕК будуть на сесії закривати і вони залишаться без роботи.Хитрі маніпуляції злагодженої системи.Не памятаю хто колись сказав таку річ: Чому стадо голодне і кволе? -Бо керівники та поводирь ситі та пихаті.Цікаві люди, замість того, щоб відстоювати виділення коштів на покриття різниці в тарифах, вони відстоюють їх підняття хлопаючи під зрежисовану картинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.