Місто

Старшокласників 8-ї школи познайомив з концепцією сталого розвитку волонтер Корпусу Миру

Минулого тижня волонтер Корпусу Миру США Liam Foran познайомив учнів 10-х класів Старокостянтинівської загальноосвітньої школи №8 із концепцією сталого розвитку.

Зустріч відбулася на запрошення директора закладу Тетяни Михайлівни Скрижевської, якій хочемо щиро подякувати за запрошення.

Поговорили про:

Суть сталого розвитку:

Принципи сталого розвитку, які можна використовувати у нашій громаді:

Цілі сталого розвитку ООН:

І як це все можна і варто використовувати в особистому житті.

Як бачите з відео, молодь доволі активно брала участь в діалозі, в тому числі і англійською мовою. Нашими дітьми варто пишатись! :)

Довідково:

Сталий розвиток (англ. Sustainable development) — загальна концепція стосовно необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі. Як сформулювала визначення сталого розвитку у своїй доповіді Комісія Брундтланд, це “розвиток, який задовольняє потреби нинішнього покоління без шкоди для можливості майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close