Місто

Депутати та громада вимагають скликати позачергову сесію через ситуацію на акумуляторному заводі

Сьогодні зранку депутати міської ради та представники громади завітали до міського голови з вимогою скликати позачергову сесію через ситуацію, що склалася на акумуляторному заводі.

У зверненні депутати говорять:

Ми, депутати Старокостянтинівської міської ради, згідно статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування» та статті 23 Регламенту Старокостянтинівської міської ради, вимагаємо терміново 17 серпня 2016 року скликати позачергову сесію міської ради, у зв’язку з грубими порушеннями у діяльності акумуляторного заводу «Мегатекс Індастріал», які були виявлені під час виїзду депутатів на цей об’єкт 12 серпня 2016 року.

На засідання пропонуємо винести питання щодо перевірки вищевказаного підприємства.

На пленарне засідання запросити: представників державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, Старокостянтинівського місцевого прокурора, представників ДСНС в Хмельницькій області, представників головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області, представників департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА та представників громадськості міста.

Нагадуємо, в п’ятницю на території заводу депутати виявили ціле озеро невідомої рідини. Сьогодні міський голова, на питання депутатів, зауважив, що то могли бути дощові води.

Також депутати звернулися з проханням до міського голови Миколи Мельничука організувати їм сьогодні повторне відвідування акумуляторного заводу, з метою переконатися чи не було засипане дане місце.

Міський голова пообіцяв посприяти у відвідуванні заводу та повідомив, що скличе у середу позачергову сесію.

Як все було дивіться на відео:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

17 thoughts on “Депутати та громада вимагають скликати позачергову сесію через ситуацію на акумуляторному заводі”

  1. Сергій Жмурко ви хіба не знаєте? Мер купив диван в опочивальню для Лілі своєї, то він не вліз у ті двері, що за шафою купе у його кабінеті. То вносили через вікно. У міській раді ще довго ржали з цього приводу. У мене сестра там працює, то на власні очі бачила цю історію.

  2. Олена Марчук Тож диван не вліз у двері в шафі купе, прийшлось повертати.Але Ліля Василівна, ой як керувала процесом, але коли не проліз – засумуувала((( навіть працівники під гарячу руку потрапили та залишились без премії.

 1. Наша Ліля дико плаче,
  Що не вліз в покій диванчик
  А Микола підвиває,
  Баба Маша ще не знає.
  Ото буде враз гостина
  Як дізнається родина.
  І сватів, і секретарку,
  І велику господарку
  Все до Булича в смітярку,
  Аби знову втримать марку.
  Аби вдома тільки тихо,
  Бо в міськраді буде лихо.
  Всіх без премії лишають
  І з речами викидають,
  Аби тільки Ліля мила
  Посміхалась, а не вила.
  Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.