Місто

Поліцію повідомили про львівське сміття в Старокостянтинові

Небайдужі жителі Старокостянтинова та району, у вівторок 23 січня, заблокували автомобіль із львівським сміттям та повідомили Старокостянтинівський відділ поліції.

За інформацією, яку СНБ отримав телефоном, люди тримали автомобіль до приїзду працівників поліції, яких попросили зафіксувати факт розвантаження сміття та повідомили, що такі дії порушують Закон України “Про відходи“, оскільки приймається несортоване сміття.

Водій автомобіля, в розмові повідомив, що в відрядному листі вказано, що це сортоване сміття від діяльності швейної фабрики.

Як було насправді, з’ясує поліція, а ви можете переглянути на відео:

Останнім часом практично щодня до нас надходять повідомлення про розвантаження кількох автомобілів з львівським сміттям на Старокостянтинівському сміттєзвалищі. Сьогодні було повідомлення про розвантаження одразу шести автомобілів.

Далі ви можете бачити фотографії автомобілів, що приїздили до нас на цьому тижні:

Офіційна інформація надана керівником Старокостянтинівського комбінату комунальних підприємств на вимогу депутатів міської ради О.Афанасьєва та С.Полупана (нагадуємо один автомобіль вміщує близько 14 тонн сміття):

Інформація про обсяг сміття

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Поліцію повідомили про львівське сміття в Старокостянтинові”

  1. Вчора знову бачили чотири чотири машини зі сміттям стояли біля сміттєзвалища. Доречі, один водій, говіркіший, сказав, що в тих фурах часом по 20 тон. А не по 14!! В нас ніхто ж їх не важить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.