Місто

Поетичний конкурс “Простір мрій” пройшов у Старокостянтинові

Вчора в Старокостянтинові, в кафе “Шоколад”, пройшов перший поетичний конкурс “Простір мрій“.

Програмою конкурсу було передбачено проведення літературних читань власних творів.

За перемогу змагалися: Іван Чубей (Дрімер), Дмитро Алабугін (Колос), Василь Карвацький (Миколайович), Лілія Косинська і наймолодша учасниця Олена Артемчук.

Захід видався насиченим, цікавим та багатим на різнопланові твори. Можна було почути ліричні, філософські, патріотичні твори, твори на тему війни та навіть сміттєвої теми в Старокостянтинові.

Перемогла дружба! :) Кожен учасник отримав рівнозначну грошову винагороду.

Як усе пройшло дивіться на відео:

Організаторами конкурсу стали Євгеній Сімоненко та громадська організація “Старокостянтинів небайдужий“.

Кафе “Шоколад” і надалі запрошує до співпраці талановитих людей Старокостянтинова.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “Поетичний конкурс “Простір мрій” пройшов у Старокостянтинові”

  1. Дякуємо організаторам за такий славний конкурс, гарну атмосферу, чудове проведення часу та за можливість розкрити себе. А, також, дякуємо Sten Dembitsky, “за то, что с нами был весь вечер”)))

  2. Дякую учасникам, що не побоялись завчасно розбудили музу і прийшли до нас на захід, був безмежно радий та зворушений тим що ви є , ви творчі і ви прагнете заявити про себе , через свою творчість . Друзям групі “Максималка” Аллі та Максиму за гарний розігрів , тай позаконкурсні читання . Пану “Миколайовичу” за Тараса та Франка , це було не перевершено. , особлива подяка ресторану “ШОКОЛАД” , його власнику Євгеній Сімоненко за змогу організувати цей та подібні заходи . Порталу чесних новин “Старокостянтинів небайдужий” за інформаційний майданчик . ВСІМ ВДЯЧНИМ ГЛЯДАЧАМ НИЗЬКИЙ УКЛІН ВИ НАЙКРАЩІ !!! ДЯКУ ЩО ПІДТРИМУЄТЕ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.