Місто

По якій дорозі їхати Гройсману?

Пригадуєте, місяць назад до Старокостянтинова приїздив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман? До чого тут дороги?

Приїзд Прем’єр-міністра запам’ятався старокостянтинівцям не лише подарованою квартирою, а й жвавою роботою різноманітних служб. Так, центральна районна лікарня посилено чистила територію від снігу із застосуванням важкої техніки, а дорожні служби активно клали асфальт, не зважаючи на сніг та калюжі.

Минув місяць, снігу на дорогах стало менше, а от ям, не зважаючи на проведений ремонт, значно більше. По місту практично неможливо проїхати, щоб не вскочити у вибоїну.

Ось так, на одноразовий приїзд чиновників, витрачаються наші податки. Звісно, їм же потрібен комфорт під час подорожі, а ми, що живемо у цьому місті постійно, якось переб’ємося.

Схоже, щоб полагодити дороги, потрібно провести детальну екскурсію Гройсману по Старокостянтинову. Пишіть в коментарях на чию вулицю йому варто завітати, бажано з фото, щоб не заблукав.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

14 thoughts on “По якій дорозі їхати Гройсману?”

    1. Так, як вияснилось, цим займались і до його приїзду. Після його піару, в Старокостянтинові з’явилась ще одна родина з трійнею, якій тепер також потрібно житло, правда вони на військовій черзі.

  1. Старкону не пощастило, що прем’єр приїздив туди, коли там був сніг… – Він й присипав розбиті міські дороги, яким через те міському начальству не треба було ремонтувати до приїзду прем’єра…

  2. Запам’ятайте, що ця влада нічого і нікому не дає. Вона лише здатна брати. Квартира для родини- це добре, це вершина айсбергу, це крихти від хлібини( України), яку крають. Приїзд ПМ Гройсмана відбувся з двох причин:а) він скористався литовищем для подальшої поїздки на північ; б) підтримка та старту неофіційних виборчих перегонів, невідомо ще яких, пройдисвіта та лихваря- Віктора Бондара, який вчергове хоче притертись до довіри хмельничан, розкидаючи їм шматки награбованого в тих же самих українців( доречі, це чомусь тут не обговорюється). Не дарувати квартири та відкривати пам’ятник збирався Гройсман

    1. Цікаво виходить. Бондар говорить, що реконструкція відбулася за гроші державного бюджету, а Гройсман – за місцеві кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.