Місто

План засідань постійних комісій Старокостянтинівської міської ради

В приміщенні управління освіти виконавчого комітету міської ради відбудуться засідання постійних комісій Старокостянтинівської міської ради до 5-ї сесії міської ради VII скликання.

На засіданнях комісій можуть бути присутні усі бажаючі мешканці міста, маємо можливість задати питання нашим депутатам!

31.03.2016р. 13.00 год.
– з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності, правопорядку, боротьби з корупцією і хабарництвом, оборонної роботи, відзначення державними нагородами. (голова комісії – Афанасьєв О.В.)

31.03.2016р. 13.00 год.
– з питань управління комунальною власністю, розвитку промисловості, підприємництва, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, торгівлі, громадського харчування, транспорту і зв’язку. (голова комісії – Малярчук С.Л.)

01.04.2016р. 13.00 год.
– з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення. (голова комісії – Городова Л.О.)

04.04.2016р. 13.00 год.
– з питань будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. (голова комісії – Полупан С.П.).

05.04.2016р. 13.00 год.
– з питань стратегічного соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, адміністративно-територіального устрою та зовнішньоекономічної діяльності. (голова комісії – Булич В.Є.)

Вхід вільний!

Джерело: Старокостянтинів офіційний.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.