Місто

Підлітки намагались обікрасти автомобілі на штрафмайданчику міліції

Шишкін

Серед білого дня на територію штрафмайданчику транспортних засобів Старокостянтинівського райвідділу міліції, який знаходиться під охороною, проникло двоє місцевих школярів. Хлопці зривали з автомобілів пломби, проникали всередину і вишукували там цінні, на їхню думку, речі: дрібні гроші, запальнички, зарядні пристрої тощо. Усі «скарби» хлопці зносили до одного автомобіля, щоб потім розділити між собою.

На щастя, хлопців вчасно помітили працівники райвідділу і зупинили їх за крок від кримінального провадження, бо які б не були ті речі, а крадіжка є крадіжка, і за її вчинення потрібно відповідати.

Як виявилось, обидва хлопчаки — із неповних сімей, за місцем навчання характеризуються посередньо. Правоохоронцям вони пояснили, що на такий крок їх штовхнула звичайна цікавість — хотіли подивитися на автомобілі після ДТП, що там у них всередині.

Працівники райвідділу усі речі повернули на місця згідно описів, автомобілі знову опечатали.

Начальник кримінальної міліції у справах дітей Старокостянтинівського РВ УМВС Іван Шишкін розповів, що після інциденту до райвідділу негайно викликали матерів затриманих школярів. І з ними, і з дітьми було проведено профілактичну бесіду. Наразі вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Джерело: mvs.gov.ua

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.