Місто

Петиція про встановлення “лежачих поліцейських”

Підготувати та подали електронну петицію про встановлення “лежачих поліцейських” біля пішохідного переходу в мікрорайоні “Дружба”, прохання підтримати та поширити!

У зв’язку із значною кількістю ДТП, що призвели до смерті людей на перехресті вулиць Острозького та Черняховського (біля маг.Мурманський) та на підставі пункту 5.1. ДСТУ 4123-2006 «Пристрій примусового зниження швидкості “лежачій поліцейський”» який визначає, що пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати перед нерегульованими пішохідними переходами, а також в місцях інтенсивного руху транспортних засобів у житлових зонах та прилеглих до дороги територіях:

Встановити асфальтовані пристрої примусового зниження швидкості “лежачий поліцейський” по обидві сторони пішохідного переходу, що знаходиться на даному аварійно небезпечному перехресті.

Якщо петиція набере 100 голосів її розгляд здійснюватиметься на засіданні сесії міської ради або виконавчого комітету міської ради, з обов’язковим винесенням рішення по питанню, піднятому у тексті петиції.

Нагадаємо, 6 травня 2017р. поблизу магазину “Мурманський” розбилися два мотоциклісти.
[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”http://e-dem.in.ua/starokostiantyniv/Petition/View/11″ linktarget=”_blank” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”Перейти на сайт петицій” title=”” description=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] Щоб підтримати цю петицію необхідно її підписати на сайті електронних петицій.
Як підписати електронну петицію дивіться тут.
[/tagline_box] Фото Олександра Демчука.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

19 thoughts on “Петиція про встановлення “лежачих поліцейських””

 1. А що потрібно петицію обовязково. Мер що президент! Про це деякі депутати говорили більше року. Що ще треба? В чому проблема, асфальт є, КРБШУ є, що ще? Мозги потрібно включити?

  1. Дійсно це питання давно обговорюють депутати і на останньому виконкомі про нього говорили, але рішень ніяких не прийнято. Думаю що 100 чоловік, які підпишуть петицію, мали б змусити поворушитися нашу владу.

  1. Їх звідти не забирали, вони самі розсунулися бо за такі гроші, за які вони були встановленні кращих не знайдете, а кошти, які мали б бути витрачені на хороші розпиляні владою по кишенях. Далеко не треба їхати(відстань 50 км), в м. Хмельницький, Старокостянтинівське шосе, одразу після кругового руху в напрямку Кам’янецького моста встановленні лежачі мєнти і вже роки вони там лежать, а не розвалюються, певно якість в рази краща ніж ті що лежали в нас.

 2. На наших дорогах ще тільки “лежачих” не вистачає…. Вони в нас по всьому місту….(((((( До того ж “безголових” вони ніколи не зупиняли…. Потрібно​ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ і ФОТОФІКСАЦІЯ порушень!!!

 3. Лежачі поліцейські якщо і встановлювати, то потрібно їх встановити по всьому місту!!!

 4. До відома жіночок, які просять встановити світлофор біля 3 школи (я тільки ЗА). Для початку треба ПРАВИЛЬНО намалювати пішохідний перехід, а не так як біля 3 школи чи біля 1-го магазину бо всі ті художества намальовані з порушенням правил дорожнього руху. 2. Світлофори потрібні і біля старого універмагу і біля базару бо нахабність самих пішоходів переходить межу реальності. 3. Справжні поліцейські в базарний день чергують на острівці безпеки біля базару бо після мого питання “чому ви тут стоїте, а в цей час біля магазину “Ясен” водії порушують ПДР паркуючись на пішоходному переході?” мені прозвучала така відповідь “Бо нам так вище начальство сказало тут стояти”. Ось такі пироги, дівчата, в нашому місті, а ви про світлофори)))

 5. Я скажу більше, також є пішохідний перехід в дуже багатьох містах, але пішоход шурує там де йому хочеться. Я був би за встановлення світлофорів на самих людних пішохідних переходах. Водіїв також треба поважати, враховуючи те що в нас “місто пішохідних переходів” і пішоходи просто стрибають під машину, а потім мляво йде через перехід, витрівщись на телефон.

 6. я ще рік назад писав , що це перехрестя потрібно “замінувати” лежачим поліцаєм. Але нічого не буде зроблено повірте…тому що всі будуть кричати що це дорого і гроші вкраде мельничук. Він в ночі приіде з болгаркою і відпиляє частину “поліцая”. Проблему забалакають до слідуючої трагедії. І так по колу. А все можна вирішити звичайним постовим поліцейським. Сотня – дві штрафів за місяць і 50%(від штрафу) преміальних від мерії і міста. І через місяць там буде пішохідна зона, тому що обминати будуть через чудільник

  1. Роман Марценюк чудово, сподіваюсь і надалі активно відстоюватимете встановлення обмежувачів швидкості, зокрема прийдете на засідання на якому розглядатиметься це питання.

 7. Встановлення лежачих полiцейських необхiднiсть,яка сьогоднi продиктована самим життям,точнiше його збереженням,причому потрiбнi вони всюди де э загроза винекниня ДТП чи то за участi пiшоходiв чи по причинi перевищення швидкостi.Бiля шкiл дитсадочкiв першочергово i в обовязковому порядку всiх без виключення. Безумовно що дороги в нашому мiстi не витримують того транспортного потоку який з’явився в останi роки ,на мою думку мiськiй владi слiд придiляти увагу не квiточкам якi мер так вперто котрий рiк насаджуэ вiд площi до стадiону,а нагальним потребам громади незалежно чи це пiшоходи чи автомобiлiсти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.