Місто

Петиція про встановлення “лежачих поліцейських” набрала необхідну кількість голосів

101 голос, саме стільки людей висловились на підтримку петиції про встановлення “лежачих поліцейських” біля мікрорайону “Дружба”, ініційованої громадською організацією “Старокостянтинів небайдужий“.

У петиції йшлося:

У зв’язку із значною кількістю ДТП, що призвели до смерті людей на перехресті вулиць Острозького та Черняховського (біля маг.Мурманський) та на підставі пункту 5.1. ДСТУ 4123-2006 «Пристрій примусового зниження швидкості “лежачій поліцейський”» який визначає, що пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати перед нерегульованими пішохідними переходами, а також в місцях інтенсивного руху транспортних засобів у житлових зонах та прилеглих до дороги територіях:

Встановити асфальтовані пристрої примусового зниження швидкості “лежачий поліцейський” по обидві сторони пішохідного переходу, що знаходиться на даному аварійно небезпечному перехресті.

Нагадаємо, згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 14 січня 2016 року № 7:

Розгляд Петиції здійснюється на найближчому пленарному засіданні міської ради або виконавчого комітету міської ради, шляхом прийняття рішення у порядку, визначеному чинним законодавством, Регламентами міської ради або виконавчого комітету міської ради (тобто вноситься в порядок денний).

На засіданні сесії міської ради або виконавчого комітету міської ради, де буде розглядатись Петиція, може бути запрошений автор (ініціатор). За бажанням, автор (ініціатор) Петиції може зробити виступ щодо питань, піднятих у тексті Петиції.

Відповідь на Петицію, підготовлену виконавчим органом міської ради (відповідальним виконавцем), не пізніше наступного робочого дня після закінчення її
розгляду, оприлюднюється на офіційному веб – сайті міської ради та надсилається у письмовому вигляді та/або на електронну адресу автору (ініціатору) Петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку Петиції.

У відповіді на Петицію повідомляється, про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “Петиція про встановлення “лежачих поліцейських” набрала необхідну кількість голосів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.