Місто

Перша зустріч з слухачами курсу програмування Гарвардського університету

Сьогодні в Старокостянтинівській гімназії відбулася перша зустріч з слухачами курсу CS50 “Основи програмування”.

Перше заняття пройшло доволі весело та пізнавально. Слухачі поділилися своїми здобутками і напрацюваннями та гуртом склали програму невеличкої комп’ютерної гри.

Повідомляємо тим слухачам, що записались, але поки не взяли участь у роботі офлайн групи – у Вас ще є можливість долучитися до занять. Для цього напишіть повідомлення на адресу: snb@starkonnb.info.

Курси організовано ГО “Старокостянтинів небайдужий” та ГО “Прометеус” за підтримки Старокостянтинівської гімназії та міського відділу освіти. Персональна подяка за допомогу в організації курсу Вапнічному Сергію Дмитровичу, вчителю інформатики Старокостянтинівського НВК та Боднар Ларисі Миколаївні, директору Старокостянтинівського НВК.

Детальніше про курс можна прочитати тут: В Старокостянтинові стартує курс Гарвардського університету та Оголошуємо набір на безкоштовний курс з програмування.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close