Місто

А.Пасічник: “Освітяни не мають жодного стосунку до коштів батьківського комітету!”

“Ні управління освіти, ні керівники навчальних закладів, ні вчителі не мають жодного стосунку до коштів батьківського комітету!”, – про це повідомив на засіданні виконавчого комітету міської ради керівник Старокостянтинівського управління освіти Анатолій Пасічник.

На останньому засіданні виконавчого комітету розглядалось чимало важливих питань, це і встановлення вартості проїзду в міських автобусах, і розгляд діяльності Старокостянтинівської ЖЕК та перспектив створення ОСББ.

Одним з питань, що розглядалося було надання інформації управлінням освіти про стан сплати благодійних внесків в закладах освіти міста. За інформацією керівника міського управління освіти, сплата благодійних коштів на офіційний рахунок відбувається лише в Старокостянтинівському ліцеї ім.М.С.Рудяка (школа №2).

Також виконавчий комітет намагався з’ясувати хто і чому збирає кошти з батьків в місті? Обговорення цього питання дивіться на відео:

Читачам нашого сайту відомо, що громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” давно вивчає та висвітлює матеріали з питання збору батьківських внесків, тому осторонь від обговорення цієї теми ми залишитись не могли.

З нашого боку членам виконкому було описано ситуацію по батьківських внесках, задані питання та внесені пропозиції.

Зокрема, на наше запитання, керівник Старокостянтинівського управління освіти Анатолій Пасічник повідомив, що “Ні управління освіти, ні керівники навчальних закладів, ні вчителі не мають жодного стосунку до коштів батьківського комітету!”.

Гострим було обговорення ситуації, що склалася в Старокостянтинівській гімназії (школі №9).

Нашою громадською організацією, було запропоновано виконавчому комітету врегулювати ситуацію із сплатою батьківських внесків в закладах освіти міста згідно законодавства України.

Ми розуміємо, що наразі повністю відмовитися від батьківських внесків не можна, однак ці кошти мають збиратись, по-перше: абсолютно добровільно, по-друге: офіційно, по-третє: з оприлюдненням детальної звітності по їх використанню.

Повністю запис засідання виконавчого комітету можна переглянути на офіційному сайті міської ради.

Якщо Ви зустрінете випадки примусового стягнення таких коштів в місті, негативних наслідків для дітей або батьків унаслідок їхньої несплати, а також факти непрозорого використання – звертайтеся до нас.

А поки питання вирішується, просимо підтримати петицію:

ПІДТРИМАТИ

Петиція

Про заборону примусових зборів коштів з батьків учнів ЗОШ і ДНЗ в Старокостянтинові
ПІДТРИМАТИ
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “А.Пасічник: “Освітяни не мають жодного стосунку до коштів батьківського комітету!””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.