Місто

Олександр Шевчук передумав йти з депутатів

Отже, як було зазначено у минулій статті, у роботі 21 сесії взяв участь Олександр Шевчук, депутат міської ради від політичної партії “Сила людей”, який склав перед цим з себе повноваження депутата.

Ось що сказав з цього приводу сам депутат:

“Да, я подав заяву за власним бажанням, і по процедурі рада повинна проголосувати за це рішення. Мене спонукало прийти до цього залу відношення моїх колишніх однопартійців до мої роботи, яка була проведена напередодні. Тому що, наприклад, мною був розроблений проект рішення про громадський бюджет.

При поданні його було зазначено, що розробником є Шевчук Олександр Олексійович і політична партія “Сила людей”, нажаль коли постало питання що я вийшов з залу, мої однопартійці не вважали за потрібне оцінити мою роботу.

І я вважаю за потрібне довести ті питання питання, наприклад, громадський бюджет, наглядові ради, а також питання по сміттєзвалищу до логічного завершення!

Я знаходжуся тут, тому що я прийшов заради цих питань. Я хочу щоб громада оцінила відношення депутатів до роботи своїх колег, і хай громада оцінить чи заслужив я бути в цьому залі, чи ні!”.

Нагадаємо, на попередній сесії Шевчук Олександр публічно заявив про складання з себе повноважень і покинув залу засідань.

Це вже не вперше Олександр Олексійович змінює свою позицію. Так, протягом довгого часу він був одним з активістів акції #Старокостянтинів_не_сміттезвалище, але згодом став підтримувати ідею завезення сміття до міста без реалізації прозорого проекту по реконструкції сміттєзвалища. При цьому кількість сміття передбачена до завезення збільшилась втричі: з 50 тонн на добу, до 150 тонн на добу.

Колеги активісти до цього часу не розуміють причини такої різкої зміни позиції. Що з цього приводу ще можна сказати? Думаю, Олександр Шевчук все сам сказав на цьому відео:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Олександр Шевчук передумав йти з депутатів”

  1. Гнида вонюча цей очкарик! Продажне падло, яке продалося за посаду і гроші!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.