Місто

Олександр Афанасьєв. Як змінити країну не міняючи місто.

Афанасьєв

«Друзі! Я вирішив балотуватись до Верховної Ради. Це було нелегке рішення. Але саме зараз ми мусимо об’єднатись заради миру в Україні, заради змін у державі.
Я йду до парламенту у команді гідних людей, професіоналів, яких довкола себе об’єднав нині діючий мер Львова Андрій Садовий у політичній партії «Об’єднання «Самопоміч». Ми об’єдналися в команду надії і дії аби творити разом зміни у суспільстві», – так пише на своїх сторінках у соцмережах кандидат у народні депутати по 191 виборчому округу Олександр Афанасьев.

«Об’єднання «Самопоміч» – це нова і доволі перспективна політична сила, в програмі якої є розвиток місцевого самоврядування, проведення адміністративної реформи, підвищення обороноздатності країни та рівня економіки, розвитку аграрної сфери та села, комунікаційно-інформаційних технологій, освіти та соціальної сфери, очищення влади. За словами Андрія Садового: «Аби все це реалізувати, наше завдання – шукати молодих чесних людей і давати їм владу. І тоді вони багато будуть робити для країни, а не забирати усі повноваження собі. Наше гасло дуже просте: Візьми і зроби! Чого і всім бажаю».

Що ж, спробуємо розібратись, чи саме така людина потрапила в команду «Самопомочі» в Старокостянтинові:

Афанасьєв Олександр Вікторович – народився 4 серпня 1982 року в місті Старокостянтинів Хмельницької області, громадянин України. Закінчив Рівненський державний гуманітарний університет, навчається у Хмельницькому університеті управління та права. Працює вчителем трудового навчання в Старокостянтинівській школі № 8, проживає в місті Старокостянтинів Хмельницької області, судимість відсутня. Депутат Старокостянтинівської міської ради (обраний у 2010 році), голова депутатської комісії з питань регламенту депутатської діяльності та етики, підприємець (комп’ютерний відділ в старому універмазі, здача в оренду вагончика навпроти міської ради), засновник «Першої міської» газети. У молодості захоплювався молодіжною музикою, працював ді-джеєм в арт-клубі «Токіо» м. Хмельницький як резидент відомої «Odessa promo group». Безпартійний. Декларація про доходи.

Бездоганне, на перший погляд, офіційне досьє, та СНБ провів невеличке розслідування і ось що нам вдалося з’ясувати:

За словами депутата міської ради Юрія Сторожука: «За час діяльності в міській раді, Олександр Афанасьєв, не вносив на сесіях жодного проекту рішень чи пропозицій, які б покращили життя містян. Його діяльність зосереджувалась здебільшого на критиці чинної міської влади та рішень депутатів, які підконтрольні міському голові».

25 квітня цього року СНБ став свідком відсутності Олександра Афанасьєва на другій частині 39-ї сесії Старокостянтинівської міської ради, хоча як голова депутатської комісії з питань регламенту депутатської діяльності та етики він був зобов’язаний стежити за присутністю депутатів на засіданнях сесії міської ради.

Олександр Афанасьєв, в минулому – активний член Народної Партії Володимира Литвина, в якій він перебував орієнтовно з 2007 до грудня 2013 року (джерело).
Литвин
Також, за свідченнями жителів міста, в 2007-2008 роках він брав активну участь у проплачених мітингах Партії регіонів в Києві, виправдовуючи це тим, що є членом партії Литвина, а Литвин – за Януковича.

На Парламентських виборах 2012 року разом з однопартійцями по Народній партії висунув кандидатуру Василя Шпака претендентом в народні депутати по Старокостянтинівському одномандатному виборчому округу № 191, за якого згодом активно агітував і в місті, і в районі (джерело). Того самого Шпака, якого заарештовано в серпні 2014 року за підозрою у фінансових махінаціях під час керівництва «Украгролізингом», – під час обшуку в будинку якого вилучили золоті прикраси, дорогі наручні годинники, 1 кг золота і 1,5 кг срібла у злитках.

Отже, після фіаско Партії регіонів, а з нею – і Народної партії, вочевидь, перед О.Афанасьєвим постало питання: як утриматися біля влади?

Для цієї мети спочатку було обрано молоду політичну партію «Сила людей». Олександр Афанасьєв – організовує в Старокостянтинові презентацію цього об’єднання та, за словами учасників цієї презентації, планує розбудовувати структуру цієї партії (джерело).

Втім, згодом, він вирішує, що проект Андрія Садового значно перспективніший і переходить у «Самопоміч». Таким чином на нашому окрузі з’являється новий «яскравий» кандидат у депутати від цієї сили.

Можливо, Андрію Садовому краще знати, яких кандидатів висуває його партія, та чи не здається Вам, шановні читачі, що він таки помилився у своєму виборі в Старокостянтинові?

Оновлено 24.10.2014. Додано джерела інформації.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “Олександр Афанасьєв. Як змінити країну не міняючи місто.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.