Місто

Оголошуємо кіноконкурс: зніми ролик про Замок та отримай приз!

Увага! Оголошуємо конкурс короткометражного кіно (відеороликів) про замок Острозьких “Чим живуть Замки”. На переможців конкурсу чекає слава, визнання, участь у фестивалі та матеріальне заохочення.

Все про фестиваль дивіться тут.

Громадська організація «Старокостянтинів небайдужий» за підтримки відділу культури та виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, оголошує конкурс короткометражного кіно (відеороликів) присвячених пам’ятці архітектури національного значення 1571 р. – Замку Князів Острозьких у місті Старокостянтинів.

Умови конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються усі, хто вміє тримати в руках камеру, або мобільний телефон: любителі історії рідного міста і просто небайдужі мешканці, які бажають за допомогою відеоролика висловити свою думку про замок, про події у ньому, привернути увагу до пам’ятки чи показати його красу.

Запрошуємо усіх, хто відчуває в собі творчий потенціал!

На Конкурс приймаються відеоролики, присвячені Замку Князів Острозьких у Старокостянтинові з будь-яким стилістичним і жанровим рішенням автора та висвітленням різноманітних аспектів пам’ятки нашого міста:

 • історія та сучасність,
 • події, що відбувалися в минулому чи відбуваються зараз на території Замку,
 • промо-ролики,
 • збереження та використання,
 • роль пам’ятки для розвитку міста,
 • проблеми та шляхи їх вирішення,
 • замок в контексті інших пам’яток міста,
 • екологічно-рекреаційне та туристичне значення, тощо.

Для участі у Конкурсі необхідно зареєструватися та до 1 серпня 2018 року надіслати свою роботу. Відеоролик потрібно завантажити на файлообмінник fex.net і надіслати посилання на електронну адресу snb@starkonnb.info.

Як буде визначено переможця

Усі відеоролики будуть демонструватися під час фестивалю «Чим живуть замки», що пройде у Старокостянтинові 18 серпня та у місті Броди (Львівська обл.), також вони будуть розміщені на каналі YouTube «Старокостянтинів небайдужий».

Перші два призових місця будуть визначатися одразу на фестивалі голосуванням усіх присутніх.

Третє місце отримає той ролик, який набере найбільше вподобань і поширень на сторінці проекту у Фейсбук.

Призи

Переможці конкурсу будуть нагороджені сувенірами, футболками, а також сертифікатами за:

 • 1 місце – 1500 грн.
 • 2 місце – 1000 грн.
 • 3 місце – 500 грн.

Виділення коштів на призові сертифікати стало можливим завдяки сприянню Старокостянтинівської міської ради.

Вимоги до робіт, що подаються на конкурс:

 1. Відеоролики подаються у форматі MP4 або AVI. Розмір кадру відеоролика повинен бути не менше 720 x 480 (720 x 546).
 2. Рекомендована тривалість ролика 3-5 хвилин.
 3. Фільм, або відеоролик має бути відзнятий спеціально для конкурсу і не може бути десь опублікованим раніше.
 4. В рамках виконання завдання допускається і вітається використання спецефектів, в тому числі комп’ютерної графіки, 3-D моделювання, мультиплікація та різні прийоми комбінованих зйомок.
 5. На конкурс не допускаються, або можуть бути дискваліфіковані роботи, які не відповідають тематиці та вимогам конкурсу, з недотриманням технічних параметрів конкурсного завдання (формат, тривалість та ін.), а також плагіат та порушення авторських прав.

Використано фото Дмитра Следюка.

Конкурс проводиться в рамках проекту національної співпраці «Чим живуть Замки», що реалізується в межах програми Британської Ради «Cultural Bridges» за фінансування Європейського Союзу.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.