Місто

Новий тиждень – нові лідерські досягнення!

Ось вже вдруге учасники та лектори Школи лідерства зустрічаються на тренінгу. Які нові навички отримали наші майбутні лідери цього четверга?

Минулого тижня учасники разом із тренеркою Анною Ліщук практикували ігри на знайомство. Цього разу підлітки зняли бейджі зі своїми іменами та згадували, як звуть кожного з присутніх.

Аби познайомитися ближче та дізнатися щось новеньке один про одного, Анна запропонувала уявити себе тим предметом, яким гравці користуються найчастіше і пофантазувати, що міг би цей предмет розповісти про свого власника.

Прослухавши цікаву лекцію Анни про спілкування, учасники зрозуміли, як важливо для справжнього лідера вміти не лише говорити, а й отримувати інформацію.

«Якщо успіх, то це успіх команди, а якщо поразка, то тільки лідера», – так підсумувала Анна свою лекцію про роль лідера в команді та вміння формулювати власні думки.

Після лекції Анни майбутні лідери знову ділилися емоціями та обговорювали новини за кава-брейком.

Вперше у «Школі лідерства» спробував себе у якості тренера Ліам Форан. Він приїхав до нас із Америки, штату Індіана. Волонтер «Корпусу миру» вже довгий час знаходиться в Україні і працює у Старокостянтинові.

На тренінгу Ліам поділився досвідом спілкування англійською в Україні та наголосив, що навичка невербальної комунікації важлива не тільки для лідерів, але й у повсякденному житті кожного з нас. Ліам закріпив матеріал коротким мультиком, де йшлося про спілкування без слів, а за допомогою свого вигляду, рухів і міміки.

Окрім того, Ліам поділився трьома найголовнішими правилами комунікації для лідерів:

  • мати рівну поставу;
  • не проявляти своє хвилювання, бути спокійним і врівноваженим;
  • бути відкритим і посміхатись.

Його лекція, сповнена позитивом та американською відкритістю, справила гарне враження на аудиторію.

Отже, учасники розвиваються, мають свої власні перемоги, роблять перші кроки до заповітного бажання – стати справжніми лідерами.

Наступним завданням для наших майбутніх лідерів є скласти свою картку спілкування. Що це таке – дізнаємося за тиждень!

Слідкуй за новинами «Школи лідерства» за посиланнями:
Інстаграм: https://www.instagram.com/starkonnb.info/
Сторінка Фейсбук: https://www.facebook.com/starkonnb/

Висловлюємо щиру подяку працівникам Центральної районної бібліотеки та приватному підприємцю Євгенію Сімоненку, які надали організаційну та матеріальну підтримку у проведенні “Школи лідерства”.

Діана Позднякова
Автор: Діана Позднякова, учениця 62 групи (10 класу) Старокостянтинівського НВК “Спеціалізована школа І ст., гімназія” ім. Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.