Місто

Ні документів, ні проекту, а сміття веземо тоннами

Вивчивши наші можливості та кількість відходів, вивчивши загальноукраїську ситуацію попередні інвестори побачили, що немає можливості вкладати гроші в наше сміттєзвалище, – про це під час зустрічі з активістами повідомив керівник Старокостянтинівського комбінату комунальних підприємств Володимир Булич.

У зв’язку з цією інформацію присутніх на зустрічі ще більше зацікавило: як же, в таких безперспективних для інвестора умовах, збирається працювати ТОВ “Екостаркон” – фірма із статутним капіталом у 10 тис. грн., яка береться реалізувати проект по нашому сміттєзвалищу на суму близько 20 мільйонів євро.

Ні усіх документів, ні обіцяного проекту ми не отримали. Схоже що їх просто-напросто і немає, а все, заради чого затіялася вся ця історія, це кошти, які сплачує Львів за вивезення сміття на наше сміттєзвалище. Адже, згідно документів оплати, практично щодня в Старокостянтинові вже розвантажують більше 45 тонн львівського сміття (договір про це було підписано 26 квітня 2017 року):

В заголовку до статті можна побачити спрощену схему заробітку на смітті в Старокостянтинові.

Як дотримується свого слова керівник Старокостянтинівського ККП Володимир Булич дивіться на відео:

[youtube id=”K_V59q89Bcc” width=”600″ height=”350″ autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Нагадаємо, це вже друга зустріч, перша відбулася в понеділок, як вона пройшла дивіться тут.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close