Місто

Незрозумілий страйк, або чому страйкувала лікарня?

Нещодавно до нас потрапив документ у якому зазначені вимоги колективу медпрацівників по яких скликався страйк райлікарні. Цей документ не робить ситуацію навколо страйку зрозумілішою, але ставить додаткове питання: хто маніпулює колективом Старокостянтинівської лікарні?

Нагадаємо, минулого місяця, а саме 11 квітня, колектив Старокостянтинівської районної лікарні вийшов на страйк, за результатами якого було звільнено завідуючу відділенням анестезіології Валентину Поліщук. А нещодавно до СНБ потрапило звернення ініціативної групи Старокостянтинівської ЦРЛ щодо скликання страйку із зазначенням вимог колективу.

“Сьогодні всі ці люди зібралися, аби висловити недовіру своїй колезі”, – так розпочинався один з сюжетів про страйк лікарні на телебаченні. В усіх сюжетах та розмовах говорилося, що причиною страйку стало невдоволення колективу завідуючою анестезіології Валентиною Поліщук, яку власне і було звільнено.

А тепер, увага, читаємо вимоги під якими збирали підписи колективу Старокостянтинівської ЦРЛ на проведення загально-лікарняного страйку:

Вимоги колективу медпрацівників:

  1. Відновити повноцінну роботу відділення ВАІТ (Відділення анестезіології та інтенсивної терапії – СНБ).
  2. За підтримку деструктивних явищ у відділенні ВАІТ і в ЦРЛ в цілому нач.меду Чесакову С.А. висловити недовіру.
  3. Відновити справедливість в нарахуванні заробітної плати медпрацівникам:
  4. – 100 % виплати всім лікарям за виклики в неробочий час.
    – Лікарям за чергування на дому виплачувати 50% до посадового окладу.
    – Виплачувати доплати медпрацівникам за роботу з дез. засобами, агресивними антисептиками. За роботу з гнійно-септичними хворими.
    – Лікарям хірургічного профілю збільшити відсоток за хірургічну активність.

Як бачимо, у вимогах зазначена зовсім інша дійова особа. Про претензії до Чесакова С.А. йдеться і в іншому документі, який був продемонстрований під час страйку. Але в результаті звільняють Валентину Поліщук, при цьому наказ про її звільнення підписує той же Сергій Чесаков.

Ось тут і з’являється питання: чому підписи збираються під одними прізвищами, а по факту звільняють інших і хто зацікавлений у таких маніпуляціях?

Можливо серед наших читачів є ті, хто зможе пролити більше світла на ці події, будемо вдячні за інформацію.

Копії зазначених документів та сюжет телебачення про страйк:

Звернення колективу Старокостянтинівської ЦРЛ

Чесаков С.А
Стоп-кадр Світлани Зімченко

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.