Місто

Програма соціально-економічного розвитку міста не виконується

На пленарному засіданні 22-сесії Старокостянтинівської міської ради, що відбулося 27 вересня 2017 року, депутати заслухали та обговорили стан виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинова у 2017 році. Як з’ясувалося – програма не виконується.

Програми економічного і соціального розвитку це міські цільові програми, які передбачають економічний і соціальний розвиток міста та розробляються на основі комплексного аналізу демографічної ситуації, стану використання природного, виробничого, науково-технічного та трудового потенціалу міста та очікуваних тенденцій зміни впливу цих факторів у перспективі.

Доповідав про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинова на 2017 Іван Михайлович Грозян, начальник управління економіки міста.

Одним з основних питань депутатів до керівника управління економіки було прохання озвучити основні досягнення у сфері економіки міста за 2017 рік.

– Міська рада, комунальні підприємства, депутати, виконком працюють над благополуччям міста і мешканців. Щось вдається, щось не вдається, щось фінансується, щось не фінансується… Дуже важко передбачити усі проблеми містян, моменти, які виникають. Є конкретні обов’язки і завдання, які ставляться перед управлінням економіки, з якими ми справляємось, – розповів Іван Михайлович.

З тим, що управління економіки з покладеними завданнями справляється, депутати не погодились і не проголосували за прийняття до відома інформації про хід виконання програми.

– Чому ми сьогодні повинні голосувати за програму соціально-економічного розвитку, коли там через один пункт: не виконано, не профінансовано, не зроблено? – запитує депутат міської ради Олександр Афанасьєв.

Задавали питання Івану Михайловичу і інші депутати та в більшості випадків на них відповідь надавав міський голова Микола Мельничук.

– Микола Степанович, інформацію підготував начальник управління економіки, я задаю йому питання по тому тексту, який він написав для депутатів. Якщо начальник управління економіки не може відповідати по тому тексту, що він сам написав, тоді не потрібно Вашого коментаря, я хочу його почути, – наголосив депутат Микола Ваврищук.

Міський голова також повідомив, що місто пройшло тендерний відбір на отримання 500 тисяч євро кредиту під 6-7 відсотків і 300 тисяч безповоротної позики.

Наприкінці обговорення Микола Мельничук звинуватив частину депутатів у протиправних діях і перекритті роботи комунального підприємства під час акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище.

Все це, а також обговорення питань про викиди в повітря, роздільний збір сміття та інші питання дивіться на відео:

Кілька сторінок з обговорюваної програми:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Програма соціально-економічного розвитку міста не виконується”

  1. “Щось вдається, щось не вдається, щось фінансується, щось не фінансується…” Пропоную начальника Івана замінити на диктофон з записом цієї фрази. Користі буде більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.