Місто

Не подали декларації два депутати міської ради – ЗМІ

Двоє депутатів Старокостянтинівської міської ради від партій “Укроп” та “За конкретні справи” станом на початок травня не подали електронні декларації, про це повідомляє “Перша міська“.

Не показали свої статки представники партій “Укроп” та “За конкретні справи”, а саме Андрій Поліщук та Дмитро Лісовський. У реєстрі електронних декларацій немає їхніх декларацій.

Цим депутатам тепер може загрожувати штраф або кримінальна відповідальність.

Як повідомляють у Громадському русі ЧЕСНО, за несвоєчасне подання електронної декларації передбачено штраф від 850 до 1700 грн. (50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). НАЗК має проінформувати депутата про те, що він порушив закон. Якщо у 10-денний термін після отримання такого повідомлення політик не заповнить декларацію, – то за це його можуть притягнути до кримінальної відповідальності. Відтак депутатам може загрожувати позбавлення волі строком до 2 років, громадські роботи, які можуть тривати від 150 до 240 годин або штраф.

Для того, щоб подати декларацію про доходи, у депутатів був час з 1 січня до 1 травня 2017 року – 4 місяці.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.