Місто

Напад на автовокзал, або по чому квитки для воїнів АТО?

Як відомо водії пасажирського транспорту не завжди зважають на посвідчення учасника АТО. Про це розповідають українські військові. Серед тих, чиє мирне життя вони захищали на Сході, хлопцям трапляються справжні хами, які не лише відмовляють у безплатному проїзді, а й брутально поводяться. Схожа історія трапилась в Старокостянтинові.

Два місяці назад до Старокостянтинівського РВ УМВС надійшла заява про те, що в приміщенні кас автовокзалу (вул.К.Острозького) невідома особа погрожувала фізичною розправою для працівників ТОВ “Хмельницьктранс”.

В поясненні до цієї заяви працівники ТОВ “Хмельницьктранс” розповіли, що невідомий чоловік о 19:00 год. 21 вересня 2015 року зайшов в приміщення автовокзалу та почав шарпати за вхідні двері диспетчерської. Потім він без будь-яких пояснень почав шарпати касира за верхній одяг, намагався затіяти бійку, поводив себе агресивно та зухвало, висловлювався нецензурно та погрожував фізичною розправою.

В результаті було викликано міліцію, при цьому, як це у нас часто буває, невідомий сам спіткнувся та отримав розсічення на обличчі. Після чого був затриманий міліцією з застосуванням фізичної сили.

Як пізніше з’ясувалося цим невідомим порушником був Іван К., з яким ми поспілкувалися на тему описаних подій.

Доброго дня, Іване, розкажіть що відбулося того дня?

Я з друзями включилися у волонтерський процес надання підтримки пораненим в АТО, що проходили реабілітацію у Старокостянтинівському військовому госпіталі. У вересні група знайомих військовослужбовців завершила реабілітацію в Старокостянтинівському військовому госпіталі. Оскільки воїни були не місцевими, то звернулися до мене та Віктора М. з проханням сприяти їм у відправленні до місць дислокації їх частин.

Військовослужбовцю на ім’я Валерій приписано було прибути у місто Гайсин Вінницької області. Проте, точного маршруту слідування ні я ні інші не знали.
З метою отримання належної інформації Валерій близько 19:00 год. 21 вересня 2015 року, пред’явивши посвідчення учасника бойових дій в АТО, звернувся до каси №2 автовокзалу, оскільки бюро довідок на Старокостянтинівському вокзалі відсутнє.

Що відповів касир?

Касир поглянувши на військовослужбовця, на його посвідчення, не дослухавши запитання, одразу в непристойній формі відрізала, що вона не довідкове бюро і не збирається виконувати наше прохання та ще й видавати відповідний квиток на пільговий проїзд.

Якою була Ваша реакція?

Я попросив надати військовослужбовцю квиток і інформацію про маршрут слідування від Старокостянтинова до міста Гайсина. На це отримав відповідь: “На Хмельницький їде комерційний автобус. Якщо не хоче брати квиток за повну суму, то н… (далі було вжито вульгарні слова) … пішки”.

Після цього, без будь-яких попереджень, касир самочинно припинила свою роботу, при цьому демонстративно зачинила вікно каси не повідомивши коли каса відновить роботу.

Через наше місто проїздить багато учасників АТО, та раніше про такі речі не було відомо. Чи було щось таке у Вашій поведінці що могло б викликати таку реакцію касира?

Як на дану ситуацію, я вів себе спокійно наскільки це можливо. Після того як вікно зачинилося, я звернув увагу на напис біля каси: “Книга скарг, заяв і пропозицій знаходиться у касира автостанції” та вирішив звернутися до зазначених осіб автовокзалу, щоб отримати книгу скарг та відгуків. Тому зайшов у приміщення перед вікном диспетчера та звернувся до громадянки, яку було видно крізь вікно, повідомив їй про порушення, яке вчинила касир, а також зажадав вказати де знаходиться куточок споживача. Жінка попросила мене сісти у крісло, і повідомила, що зараз усе з’ясує у директора автовокзалу. І почала набирати номер на мобільному.

Після дзвінка разом з директором прибула міліція. Мене було затримано.

книга скарг автовокзал

Зараз на Івана К. та Віктора М. відкрита справа, їх звинувачують в злісному хуліганстві та непокорі міліції.

Хто в цій історії правий, хто винуватий з’ясовує суд.

Якщо вам відомі будь-які факти щодо цих подій, або ви зустрічалися з схожими ситуаціями щодо воїнів АТО, пишіть в коментарях.

Фото Олександра Матощука.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

17 thoughts on “Напад на автовокзал, або по чому квитки для воїнів АТО?”

  1. Рв Умвс Старокостянтинівський читаючи Ваш коментар складається враження, що це не офіційна сторінка держустанови, а приватна сторінка інспектора зв’язків з громадськістю. Напевно, було б доцільно надати фаховий коментар, а не пояснювати хто де і коли працював ;-) Анатолій Чубенко відреагуйте фахово.

  2. Рв Умвс Старокостянтинівський зовсім інша справа)))) Незрозуміла до чого Ваші приватні повідомлення і Сергій Пікуля ;-)

  3. В ході перевірки даної інформації, мені стало відомо, що з офіційними запитами щодо надання інформації по даному факту до Старокостянтинівського відділу поліції не надходило. Якщо громадськість, в даному випадку представники веб-сайту “Старокостянтинів небайдужий”, цікавлять подробиці по даній справі, вони можуть звернутися із офіційним запитом до Старокостянтинівського відділу поліції, після чого в офіційному порядку їм будуть наданні усі відповідні роз’яснення. Дякую.

  4. для чого цей аккаунт в мережі? Щоб перенаправляти на офіційні запити? Чи хвалебні оди публікувати. Аккаунт у фейсбуку – це не тільки зручно в маси хвалити себе, а й обов’язок відповідати на питання.
   До речі, що там із пошуком друга якого невідомо як звати і де він живе (це про підкуп виборців в день проведення місцевих виборів)?

 1. Неадекватні дії громадянином Кудруком Іваном були скоені 21 вересня 2015 ( в стані сильного алкольного сп’яніння ) , а заява в книгу скарг була написана громадянином Мартиненко Віктором (представившись журналістом ” Голосу громади “)6 листопада 2015. Фото додається. У вашій статьї зауважено , що громадянин Кудрук Іван просив книгу скарг в день вищезгаданих подій ,що в свою чергу не відповідає дійсності .Про факт з бійцем АТО відомо лише з слів Кудрука І. та Мартиненка В. , самого бійця АТО в той момент на автовокзалі не було , звернень від нього не надходило , на відміну від двох п’яних “бійців з жінками ” Кудрука Івана з зверненням до касира ” я тебе тут вб’ю і мені за це нічого небуде” та Мартиненка В. , на жаль в тот момент вони не представлялись журналістами поважного видавництва…А крапку в цій сітуаціі поставить суд.

 2. Все повторюється,як в часи при Януковичу менти,пардон поліцейсські коли щось накосячать оддразу об”являють всіх п”яними та неадекватними,це їх козирна фішка,головне що все це безпідставно,але потім попробуй відмитись!!!!!!!!!!

 3. Пан Кудрук взагалі цікава особистість, борги по комунальним , а коли працівники служб приходять провести відключення він виходить з рушницею. Міліція вже навіть не виїжджає на виклик. Робіть висновки.

 4. Ну, коли у СК відбуваються такі неподобства, то можу собі лише уявити, що робиться далі на схід… Рв УМВС десь коло місяця тому зробив запит на дружбу, але відповіді немає ще й дотепер… – Мабуть, у Рв Умвс дуже ретельно вивчають мою особу… ;)

 5. За святкові дні починаючи з 7 січня червоний телефон, звонять хлопці і питають, чому не надають пільги на перевезення на автовокзалі Старокостянтинова. Пішов на вокзал, прошу документ яким керуються у своїй роботі. Диспетчер переводить стрілки на Возного Василя Васильовича і діє з його телефоного розпорядження. Як вам така активність пана Возного? Його телефон 0972727791, звоніть йому вдень і вночі, коли вам зручно, а ми взавтра подамо заяву до міської прокуратури. Ну що тут можна вдіяти, певно треба на вокзал бак сміттєвий та пана відправити у ньому до Хм…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.