Місто

Наказ про заборону збору коштів з батьків видано!

В Старокостянтинові видано наказ про заборону збору коштів з батьків для забезпечення видатків з поточного ремонту та утримання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

Довгі намагання громадськості навести лад у сфері зборів коштів з батьків в закладах освіти Старокостянтинова нарешті завершились першим значним офіційним результатом.

У відповідь на електронну петицію та на звернення (сторінка 1, сторінка 2) до міського голови виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради повідомив:

На даний час усі заклади освіти міста листом начальника управління освіти Старокостянтинівської міської ради №01-20/579/2016 від 06.06.2016 року належним чином проінформовані про чинне законодавство, яке регулює порядок отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб закладами освіти міста.

Також начальником управління освіти видано наказ №16 від 24.06.2016 року «Про впорядкування фінансово-господарської діяльності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста» яким директорам та завідуючим закладів освіти міста категорично заборонено збір коштів з батьків учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладів для забезпечення видатків з поточного ремонту та утримання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

Крім цього зобов’язано забезпечити розміщення на сайтах та в загальнодоступних місцях у навчальних закладах інформацію про надходження та використання коштів на утримання та розвиток матеріально-технічної бази загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів та звітування не рідше 2-х разів на рік керівників закладів освіти перед радами загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, громадськістю про використання коштів, що надійшли в заклади.

Наводимо текст і копію наказу:
Наказ заборона внесків
На виконання Закону України «Про освіту», порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.08.2000 № 1222. та з метою впорядкування фінансово- господарської діяльності закладів освіти:

НАКАЗУЮ:

1. Директорам та завідуючим закладів освіти міста:
1.1. заборонити збір коштів з батьків учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладів для забезпечення видатків з поточного ремонту та утримання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів;
1.2. забезпечити розміщення на сайтах та в загальнодоступних місцях у навчальних закладах інформації про надходження та використання коштів на утримання та розвиток матеріально-технічної бази загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів;
1.3. забезпечити звітування не рідше 2-х разів на рік керівників закладів освіти перед радами загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, громадськістю про використання коштів, що надійшли в заклади.
2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти А.П. Пасічник

Дякуємо автору електронної петиції Віталію Ганжі та усім хто підтримав її своїми підписами! Йдемо далі!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ

Увага!

Якщо у Вашому навчальному закладі продовжується добровільно-примусовий збір коштів з батьків прохання зв'язатися з нами.
ЗВ'ЯЗАТИСЯ
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Наказ про заборону збору коштів з батьків видано!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close