Місто

На Софійській чоловік порубав автомобіль служби газу (ОНОВЛЕНО)

Близько двох годин тому, на вулиці Софійській у Старокостянтинові, чоловік порубав автомобіль “Газконтори” через спробу відключення газу в його квартирі.

За повідомленням очевидців, працівники служби газу приїхали на вул. Софійська для того, щоб відключити газ у одній із квартир.

В процесі виникла суперечка, чоловік (ймовірно власник квартири) взяв сокиру та кинувся з нею на автомобіль служби “104”. В результаті було пошкоджено в багатьох місцях кузов автомобіля, розбите скло та фари.

Пізніше на місце події прибуло практично все керівництво “Газконтори” і працівники поліції.

Детальні обставини події з’ясовуються.

Порубаний автомобіль Газконтори

Чоловік порубав автомобіль газконтори через відключення газу

Розбите скло автомобіля Газконтори

Фото Євгенія Сімоненка.

Читайте також:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

16 thoughts on “На Софійській чоловік порубав автомобіль служби газу (ОНОВЛЕНО)”

  1. скажи где работаеш – приеду с топором а то ваша контора тоже цены гилит, а по поводу цены на газ вопросы в Киев придурок.

   1. а где понимание? где человечность? или с этим ни как?!!!!
    Человек доведен до отчаяния!!!! Что ему делать?!!!!!

  2. А при чем тут газовики к ценам? Цены на газ устанавливает Кабмин. А они просто выполняют свою работу – отключают должников. За газ нужно платить вовремя, чтоб не приезжали.

 1. Гадаю, громадськості буде цікаво знати ім’я “героя”. Це був журналіст газети “Голос громади” Кудрук Іван Григорович. На момент вчинення злочину чоловік перебував в стані алкогольного сп’яніння. Також слід зазначити, що дана особа є членом політичної партії Народний Рух України.
  Виникає питання: Чи можемо ми з Вами довіряти новинам, які пишуть “такі” журналісти? Чи готові добропорядні та чесні журналісти формувати журналістську культуру з “такими” колегами? І нарешті, будьте свідомими, задайте собі питання: Чи випадково стався цей інцидент?

  1. Понад 2 роки тому , пан Кудрук Іван , в статті ” Напад на автовокзал ” виглядав патриотом , і тоді в статті не згадувалось ,як цей журналіст ,разом з ще одним журналистом , в стані сильного алкогольного сп’яніння ввірвались в касу . З криками ” Я тебе зараз вб`ю і мені за це нічого небуде ” він напав на молоду вагітну дівчину , шарпаючи її руками…Зато після того як його знешкодили правоохоронці , як гарно цей ” журналіст” виглядав жертвою та патріотом…

 2. він же неадекватний,………..а поліція де ??? чи як завжди спокійно курить в стороні….???? а раптом сокирою рубане не тільки машину, але і людину,…………..

  Ціни та газ не маленькі, але при чому працівники????!!!! Вони лиш виконують те, що її наказали, кожна людина має свою роботу і потрібно адекватно на це реагувати!
  Не подобаються ціни на газ, відключають газ через несплату – звертайтеся до керівництва, адміністрацій, Кабміну і т.д.

 3. молодець ) – з такими цінами на газ скоро усім сокири треба брати. А ті когути з автогенами хай собі порядну роботу знайдуть.

  1. Нехай буде так як Ви кажете, а хто тоді буде працювати замість них?
   І де в Старконі можна знайти порядну офіційну роботу , ти більше по відео видно , що робочим не по 20 років, а біля 50.
   Чи Ви маєте якісь пропозиції для цих людей?

   1. Згоден з Вами . Мені 59 працюю в ЧернівціГаз. У нас також є багатомами боржників.Робота неприємна але як мені бути? Залишився рік до пенсії…

 4. толи ище будет, ой ой ой – Новий тариф на газ почне діяти від 1 листопада.

 5. А звідки у бідової газконтори такі круті тачки фольксваген? Напевне з людських боргів нашкрябали…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.