Місто

На крок ближче до справжнього лідерства!

15 підлітків пройшли курс тренінгів «Школа лідерства», що проходив у Старокостянтинові 19 квітня – 23 травня. Тренінги були організовані за участі небайдужих жителів нашого міста – учасників ГО «Старокостянтинів небайдужий» – задля того, щоб залучити молодь до активних дій та показати, що кожен із нас може бути лідером.

Про останній тренінг розповідає Діана Позднякова:

Шоста, остання зустріч учасників, тренерів, організаторів такого крутого проекту. Напевно, це був найяскравіший, найемоційніший день? що запам’ятається усім надовго. Цікаво послухати, як ми його провели?

Останній тренінг провела Анна Ліщук, підготувавши кілька цікавих та корисних вправ. Спочатку учасники по черзі називали своє ім’я і на першу його літеру потрібно було назвати кілька притаманних тобі якостей. Майбутні лідери проявили свою кмітливість та вкотре дізнались один про одного щось цікаве.

Хто ж не любить запускати літачки? Цього разу тренер запропонувала цікавий спосіб, щоб їх скласти. Всі поділились на пари і взялись за руки так, щоб у кожного була лише одна вільна рука. Таким чином учасники мали зробити паперовий літачок, а їх запуск вийшов досить ефектним. Дуже важливо для лідера мати командні якості. А ця вправа лише підтвердила, що в головах майбутніх лідерів це добре закарбувалось.

Під час занять юні переможці засвоїли урок про те, як важливо довіряти своєму лідеру.

Час для компліментів! По черзі учасники називали те, що подобається їм у сусідові. Ніхто не залишився осторонь кількох теплих слів.

І поговорити ми також встигли. Кожен поділився своїми планами, цілями та мріями, що обіцяють виконати впродовж десяти років. В черговий раз запевнились, що всі такі різні але з однією метою: виховати в собі справжнього лідера.

Також обговорили усі найкращі моменти разом. Комусь найбільше сподобались певні вправи, хтось добре запам’ятав деякі настанови тренерів, а в когось найкращі спогади пов’язані із новими друзями тут. І справді, було стільки світлого і цікавого за час у Школі, що й не переговорити.

І наостанок учасники мали таке завдання: кожен мав назвати 5 людей із присутніх, кого б вони взяли у свою команду. Результат втішний, адже кожен хоч раз почув своє ім’я. Так, це був черговий важкий вибір. Висновок: кожен проявив себе, як лідер. Але це тільки початок! ;)

«Можливо, ми дали не так багато, як могли за цей час, але, я сподіваюсь, все воно проросте у вас, як зернятко, і буде давати хороші плоди», – сказала Анна і почула в відповідь дуже приємні слова учасників: «А ми в свою чергу дякуємо нашим садівникам!».

А тепер урочиста частина цієї зустрічі – нагородження! Кожен учасник отримав сертифікат майбутнього лідера від першої «Школи лідерства»: документ про закінчення усіх тренінгів.

Окрема подяка висловлена тренерам, організаторам та пресі, які теж отримали свої сертифікати. І Усіх чекав невеличкий приємний сюрприз: велика надувна кулька і з багатьма меншими всередині. На ній кожен написав своє бажання. Після цього вона гучно луснула і всі кульки розлетілись довкола. Радості дітей не було меж!

Отже, ми зробили це. Такий великий непростий шлях нам допомогли пройти 4 тренери, а 15 учасників за 6 тижнів разом встигли:

  • провести 12 незабутніх годин;
  • прослухати 9 різнопланових лекцій;
  • виконати 8 вправ для розвитку лідерських якостей;
  • прийняти участь у 3-ох веселих іграх;
  • виконати 2 домашніх завдання;
  • зробити 4 проекти, готових для здійснення;
  • відпочити, в цілому, 1,5 години на кава-брейках;
  • завести нові знайомства та зустріти нових друзів.

Не віриться, що все це цьогоріч закінчилось так швидко. Усім було і буде що згадати. Але, запевняю, нас чекає ще багато нового, а про успіхи випускників школи ми ще почуємо не раз.

Наразі все, та не забувайте читати нові анонси не менш успішних проектів на сайті або на сторінках у соціальних мережах:
1) сторінка Інстаграм starkonnb.info за посиланням: https://www.instagram.com/starkonnb.info/
2) група Фейсбук «Громадська організація «Старокостянтинів небайдужий»» за посиланням: https://www.facebook.com/starkonnb/

Ми твердо впевнені, що навички, здобуті у «Школі лідерства», є надзвичайно корисними у повсякденному житті кожного з нас. Саме тому ми хочемо продовжувати розвивати напрямок неформальної освіти в рамках ГО «Старокостянтинів небайдужий» та створювати нові можливості для нашої молоді у рідному місті.

Запрошуємо усіх небайдужих, зацікавлених старокостянтинівців до співпраці та партнерства!

Якщо ви бажаєте ділитися цікавими ідеями, готові долучитися до створення нових проектів у сфері неформальної громадянської освіти, або готові брати фінансову участь у проектах для молоді – запрошуємо на підсумкові збори організаторів «Школи лідерства»!

КОЛИ: 9 червня о 18:00
ДЕ: офіс ГО «Старокостянтинів небайдужий», вул. Глібова, 9/6.

тел.: 063 631 2110 Сергій
e-mail: snb@starkonnb.info

Подяка:
Висловлюємо щиру подяку за допомогу у проведенні Школи лідерства:

Анні Ліщук, тренеру, ініціатору проекту “Школа лідерства”;
Станіславу Мушкету, тренеру;
Liam Foran, тренеру, волонтеру Корпусу Миру США;
Ганні Хохловій, організатору;
Діані Поздняковій, журналісту;
Вєроніці Вєрємєєвій, журналісту;
Анастасії Сас, вболівальниці;
Світлані Білан, директору Старокостянтинівської ЦБС;
Віталію Вакалюку, спеціалісту Старокостянтинівської ЦБС;
Євгенію Сімоненку, приватному підприємцю;
і звісно ж, Анастасії Гуменюк, феї, що принесла подих дива у наш проект!

Діана Позднякова
Автор: Діана Позднякова, учениця 62 групи (10 класу) Старокостянтинівського НВК “Спеціалізована школа І ст., гімназія” ім. Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close