Місто

На городі бузина, а в Старокостянтинові дядько

Відповідь на звернення учасників мітингу за відкритість влади

6 січня 2018 року на офіційному сайті Старокостянтинівської міської ради з’явилася відповідь на звернення учасників мітингу за відкритість влади, що проходив у місті 2 грудня 2017 року.

Нагадаю, тоді мітингувальники вимагали:

  1. Припинити завезення львівського сміття до Старокостянтинова;
  2. Припинити будь-яку діяльність, пов’язану із майбутнім будівництвом заводу з виробництва олії компанією «Кернел».
  3. Створити громадську комісію за участю 5-ти представників громади та 5-ти депутатів міської ради та всі подальші дії та рішення щодо приймання львівського сміття та будівництва заводу з виробництва олії приймати лише за умови позитивного письмового рішення комісії.
  4. Терміново розпочати підготовчі роботи і встановити при найперших сприятливих погодних умовах (максимально до 1 травня 2018 року) асфальтовані обмежувачі швидкості «лежачі поліцейські» на пішохідному переході біля магазину «Мурманський» та інших аварійно небезпечних ділянках доріг в місті.
  5. Винести дану резолюцію на затвердження позачергової сесії міської ради, засідання якої скликати 15 грудня 2017 року.

Відповідь міської ради

Для кращого розуміння я дещо скоротив текст відповіді, повний варіант дивіться в кінці публікації.

…Закон України «Про архітектуру діяльність» передбачає право громадян на участь в обговоренні архітектурних рішень проектів у встановленому порядку, і у ст. 25 зазначає, що порядок громадського обговорення містобудівної документації та проектів будівництва, а також порядок урахування в них пропозицій громадськості визначаються законом. На сьогодні такого закону не має

Слід зазначити, що громадські обговорення/слухання матеріалів ОВНС – це не громадські слухання, які ми зустрічаємо у статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а функції з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля та проведення громадського обговорення покладено на суб’єкта господарювання.

…За результатами розгляду було встановлено, що зерновою лузгою від сушіння зерна на Веснянській дільниці ТОВ «Кононівський елеватор» здійснено засмічення території міста в районі Вокзалу – 2, на прилеглій до підприємства території,
В зв’язку з виявленим порушенням на керівника Веснянської дільниці ТОВ «Кононівський елеватор» складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Компанією ТОВ «Кононівський елеватор» прийнято рішення про встановлення потоків сушарок, Система очистки … буде встановлена на Веснянській дільниці ТОВ «Кононівський елеватор» після закінчення сезону збору урожаю у 2018 році.

Виконавчим комітетом міської ради від 08.12.2017 року №47/23-25 2713/2017 направлено лист на адресу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області з проханням провести перевірку роботи підприємства щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства під час проведення господарської діяльності, на який було отримано відповідь від 27.12.2017 року №5356/02.

…Відповідно до частини 10 статті 40 вказаного Закону кошти, отримані як пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, можуть використовуватися виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури відповідного населеного пункту.

Копії листів додаються.

Перший заступник міського голови В.Богачук

Знайшли відповідь на вимоги, які ставились у зверненні до міської влади?

Я не знайшов, хоча перечитував цей лист не менше 5-ти разів. Якщо хочете спробувати розібратись, ось вам повний текст відповіді:

Відповідь на зввернення
Відповідь на зввернення

На городі бузина, а в Старокостянтинові дядько, інакше не скажеш…

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

5 thoughts on “На городі бузина, а в Старокостянтинові дядько”

  1. Варто написати ще одного листа але з одним питанням “де відповіді на лист номер _ ” . В рамках закону не не заборонено. І друге можна провести публічне обговорення відповіді. Тобто ініціативна группа дипутатів та активістів записується на прийом основною темою якого має бути обговорення. Плюс виконання рішеня виконкому та сесії можна також обговорити якщо ініціативна группа дипутатів буде більше 1 чоловіка))))

    1. Ще мокру печать ставив в низу хто цей мотлох пише було б оригінально тим що в суд подати можна .Це було б клас а так підтерти зад

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.