Місто

Мораторій на завезення львівського сміття знову діє

Зупинено рішення Старокостянтинівського суду, яким було скасовано рішення 19-ї (позачергової) сесії міської ради від 02.06.2017 року, що встановлювало мораторій на завезення сміття із інших міст у Старокостянтинів.

Вінницький апеляційний адміністративний суд зупинив дію рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 27 квітня 2018 року, яке скасовувало мораторій на завезення сміття.

В Ухвалі про відкриття апеляційного провадження по справі №683/1711/17 зазначено:

Керуючись ст.ст. 121, 296, 300, 301, 304 КАС України, суд

У Х В А Л И В :

  1. Заяву ОСОБА_2 про поновлення строків на апеляційне оскарження рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 27 квітня 2018 року, задовольнити та поновити останньому процесуальний строк на апеляційне оскарження вказаного судового рішення.
  2. Зупинити дію рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 27 квітня 2018 року по справі № 683/1711/17.
  3. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 27 квітня 2018 року у справі за адміністративним позовом Старокостянтинівського комбінату комунальних підприємств до Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області, за участю третіх осіб – ТОВ “ДВ ЕКОСВІТ”, Львівського комунального підприємства Транспортна фірма “Лівівспецкомунтранс”, ТОВ “Екостран”, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_2 про скасування рішення.

Таким чином мораторій на завезення львівського (та іншого) сміття в Старокостянтинів знову діє.

Нагадаємо, минулого року в місті проходила акція #старокостянтинів_не_сміттезвалище учасники якої вимагали розірвати договір про завезення львівського сміття та встановити, що завезення сміття у місто можливе лише після проведення громадських слухань та рішення сесії міської ради з цього питання.

Як відбувалися ці події дивіться у серії відео:

Повний текст рішення апеляційного суду знаходиться тут.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.