Місто

Мистецька подільська сотня відвідала Старокостянтинівський шпиталь

В неділю 22 лютого з концертом та подарунками до Старокостянтинівського шпиталю навідалася Мистецька подільська сотня.

“Мистецька подільська сотня” це творче об’єднання співаків, музикантів, літераторів, художників – усіх творчих і небайдужих людей, що утворилося на волонтерських засадах у квітні 2014 року. Головна мета діяльності – благодійні концерти та акції у військових частинах, госпіталях, концертних залах, просто неба… з метою фінансової та моральної підтримки українських військових.

Говорить Оксана Радушинська: “Медична установа була на межі закриття, але у зв’язку з усім відомими трагічними подіями в Україні, госпіталь, котрий до слова, не розтягнули-розікрали, а зберегли в доволі пристойному стані – по-новому розпочав свою діяльність. Хлопці, котрі отримали поранення на війні, проходять лікування і реабілітацію на базі мед.установи. Ми прибули до шпиталю разом з “важкою артилерією”: представниками міської і районної влади, котрі завітали не лише, аби засвідчити свою повагу, а й зібрали немало смачних, корисних, потрібних гостинців для атошників. Зокрема вже не вперше долучилася до акції очільниця міського управління соцзахисту населення Наталія Шабельник, а також перший заступник голови РДА Олег Борикін. Сердечно дякую чудовій команді друзів-однодумців Мистецька подільська сотня за можливість спільно творити добро для наших оборонців: Віктор Шайда, Artem Romasyukov, Назарій Поляков, Олександр Петрук, Katya Argunova, Марина Українець, котра перетанцювала майже з усіма хлопцями-атошниками, що були фізично здатні йти до танцю smile emoticon, та Анастасії Гулеватій. Якісним звуком традиційно забезпечив 42 Гарнізонний Будинок Офіцерів (директор Sergey Cheplakov). Справжню бібліотеку зібрала серед друзів, а також подарувала власні картини Natali Stepanuk. Ще низку картин, виконаних учнями Старокостянтинівської художньої школи, вручив викладач школи Віктор Кошуба.”

Концерт. Частина 1:
https://www.youtube.com/watch?v=7w5FC4XwGAE” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Концерт. Частина 2:
https://www.youtube.com/watch?v=i7R0YFmMlNM” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Концерт. Частина 3:
https://www.youtube.com/watch?v=3dzOIUug5Yg” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.