Місто

Міський голова наклав вето на заборону підвищення тарифів для населення

Мораторій тарифи

Міський голова Микола Мельничук наклав вето на заборону підвищення тарифів на комунальні послуги для населення в м.Старокостянтинів.

12 серпня, на 8-й сесії, депутати міської ради прийняли рішення про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 серпня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів для населення на комунальні послуги в місті Старокостянтинів.

Дане рішення голосувалося двічі, депутати підтримали другий варіант озвучений Миколою Ваврищуком, де пропонувалося встановити заборону до 1 січня 2017 року на підвищення усіх комунальних тарифів, які встановлює виконавчий комітет Старокостянтиніської ради та звернутися до Президента, КМУ про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на електроенергію, природний газ, водопостачання і водовідведення.

Міський голова демонстративно не взяв участі у цьому голосуванні, – “Якщо завтра для ЖЕКу піднімуть тариф на електроенергію, або уряд прийме рішення про підвищення мінімальної зарплати підприємство стане банкрутом”, – пояснив свою позицію Микола Мельничук.

Його підтримав також і секретар міської ради Олександр Степанишин: “У міської ради немає даних повноважень, дане рішення суперечить чинному законодавству”.

У підсумку міський голова застосував право вета і призупинив дію цього рішення. Чи вийде у депутатів подолати вето міського голови побачимо на наступній сесії міської ради.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

58 thoughts on “Міський голова наклав вето на заборону підвищення тарифів для населення”

  1. Олена Лошак А чим конкретно захоплені мешканці інших, 177 міст обласного підпорядкування України, відвідуючи Старокостянтинів,та що є такого найвидатнішого та найкращого у нас з того, чого нема в інших,маючих такий самий статус, містах?

  2. Олена Лошак раджу з’їздити до Чернігівської обл.Прилуцького рн.Це моя мала Батьківщина, будете Мельничука віртуально розпинати щодня!!!Початок краси і порядку в містечку заклав бізнесмен,але влада за останні 3-4 роки теж зробила великий порив вперед.

  1. Наталія активісти є але їм потрібна підтримка людей,і не за вуха тягти а лише свиснув і щоб було чорно!!!Я була з одних таких активістів, і що?В одного в боці закололо в іншого під коліном,в третього язик затерп,четвертого серце вхопило, в п’ятого мама захворіла і так до безкінечності.Виходило що лише мені не було чим зайнятись. Немає в наших людей ще того менталітету а молоде покоління випещене своїми батьками.Підсумуйте скільки молоді загинуло за останні три роки і скільки ваших знайомих,навіть візуально знайомих ходить з бляшанкою пива щодня,вигарцьовує на дискотеці і війни для них немає.Співставте в % по місцевості і країні і будете мати реальну картину.Скажу що я свого часу плакала від розпачі і усвідомлення реальності.Є одна приказка яку я знаю з недавніх пір-хочеш бути щасливим,не аналізуй.Але розпач мене не лишає,бо розумію що є ЧУДОВА КРАЇНА яку можна врятувати якщо повстати масово,не в Київ а до свого місцевого князька,до кожного голови с/р,до обласної влади,але наш народ мовчить,з думкою”якось буде “!

 1. Сергію! Вкотре переконуюсь у вашій заангажованості. Кожна людина, яка дивилась онлайн трансляцію, бачила, що це рішення депутати напрацьовували спільно. Ви ж знову даєте пряму мову Ваврищука. То хто вам гроші платить за озвучку прізвищ Демид чи Ваврищук?

  1. Олено, вкотре Вам кажу – навчіться читати. В статті говориться не про напрацювання рішення, а про озвучення.
   Щодо грошей, то сайту допомагає поки лише наша громадська організація, надати Вам реквізити?

  2. Сергій Пікуля Я читаю добре) А от вам варто навчитись не вислужуватись і не лизати руку “господарям”, бо якраз ця рабська психологія нищить українців як раніше, так і зараз

  3. В мене є пропозиція для тих кому на цій сторінці не цікаво, або тим хто вважає її заангажованою – видалитись та створити свою власну.

  4. Олена Марчук, правда в тому, що Ви вже кілька разів абсолютно безпідставно розкидуєтесь звинуваченнями. Крім того великі сумніви у мене, що Ви насправді та за кого себе видаєте.

  5. Ви плутаєте диктатуру із демократією. демократія – це коли ти створюєш свою групу у Фейсбуці, тратиш на це енергію, гроші та час. Потім хтось тебе в ній ображає і грубить. Ти просто береш і цю людину в спам кидаєш. Суцільна демократія.

   1. Пане Ганжа! От ви тут розпинаєтеся… Правдорув знайшовся! Краще розкажіть, як ваш брат хабарі Терещуку возив 2 роки… І як його СБУ шукала… Може розповісте чого він переховується?

    1. Нічого собі! Це той,що був депутатом минулого скликання? Я знаю лише батька Ганжу – старого міліцейського хабарника.

     1. Саме він. А це – його брат записався в святі отці і всіх вчить як жити. Нехай на сімейку хабарників подивиться…

   2. Диванна сотня, вперед!!!!! Анумо швидко воювати в коментарях! Терміново, Ганжа, де ти???

 2. Наталія активісти є але їм потрібна підтримка людей,і не за вуха тягти а лише свиснув і щоб було чорно!!!Я була з одних таких активістів, і що?В одного в боці закололо в іншого під коліном,в третього язик затерп,четвертого серце вхопило, в п’ятого мама захворіла і так до безкінечності.Виходило що лише мені не було чим зайнятись. Немає в наших людей ще того менталітету а молоде покоління випещене своїми батьками.Підсумуйте скільки молоді загинуло за останні три роки і скільки ваших знайомих,навіть візуально знайомих ходить з бляшанкою пива щодня,вигарцьовує на дискотеці і війни для них немає.Співставте в % по місцевості і країні і будете мати реальну картину.Скажу що я свого часу плакала від розпачі і усвідомлення реальності.Є одна приказка яку я знаю з недавніх пір-хочеш бути щасливим,не аналізуй.Але розпач мене не лишає,бо розумію що є ЧУДОВА КРАЇНА яку можна врятувати якщо повстати масово,не в Київ а до свого місцевого князька,до кожного голови с/р,до обласної влади,але наш народ мовчить,з думкою”якось буде “!

 3. Це наша головна проблема.Мало того -з кожної наволочі будуть робити пана,замість того аби прийти,взяти за “яйця” і вимагати аби виконали те що обіцяли.А не можуть то нафіг з посади.Ось так одного,другого,третього і четвертий прийде і не буде брехати людям і пудрити мізки а буде робити з того що обіцяв по максимуму бо всі ми живі і в кожного є “яйця”!!!А то в нас народ почув про корупцію, побурчав, пообурювався трохи і на тому закінчилось,хоч як на мене треба взяти кожне падло за плечі і трясти як грушку аби показав і довів за що придбав те чи інше, трясти аби душа вискакувала але щоб виконали те що патякають.А то лізуть до корита аж очі один одному видирають аби розділити добро,а деякі залізли і сидять там вже по 15-20 років і ніяк нажратись не годні і ні разу їх не вдавило!

 4. Виталий Ганжа, повірте, якщо б мені було відомо хто робив, я б про це написав. Маєте змогу виправити прогалину – донесіть нам достовірну інформацію.

 5. Ні одному з депутатів, незалежно від партії, Сергій не закриває доступ до сторінки. Будь ласка, доводьте свої думки і дії до громади, не всі ж ходять на сесії.

 6. Де Ганжа пропав???? Знайдіть Ганжу терміново!!!!!! 3 години пройшло, а його коментарів немає так довго!!!!
  Ганжа, де ти???????

 7. Ганжа! Ганжа! Ганжа! Де ти, о славний коментатор і критик! Бери брата і батька і всі сюди! Всі воювати в коментарях! Це так необхідно нашій країні! Саме такі як ти, своїми коментарями в інтернеті зможуть вивести Україну на новий рівень розвитку! О слава тобі, Ганжа!

 8. я повинен реагувати на відверту брехню і нісенітниці різних тролів, думаю що ні) придумайте щось правдоподібне! ви ж це вмієте!

 9. диванна сотня, ви тут повоюйте, а в мене немає часу на це, а в вас гарно виходить язиком працювати, на більше ви не здатні!

 10. а брат дійсно переховується, дньом на роботі. а вечером на дачі, так що приїзжайте, якщо встигнете то будете бур”яни рвати, а не встигните то картошку копати)

  1. Ще скажи,що батько твій не хабарник! То вже зі сміху помру! І те,що він не мєнт продажний! І колись на посаді, здираючи з людей хабарі, не заробив собі статків!

 11. так крепко заробив що на своїх пошарпаних жигуляг їздив ще 17 років після пенсії!

 12. Повертаючись до обговорюваної теми “вето на непідвищення тарифів”. та реакції на дане дійство громади міст, подивіться, як це відбувалось в Ковелі Волинської області, місті, яке має такий самий статус- “місто обласного підпорядкування”, як і Старокостянтинів. https://youtu.be/04t95sZanO8.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close