Місто

Міська рада роздає землю необхідну для роботи дощової каналізації – головний інженер КРБШП

Тиждень назад в Старокостянтинові несподівано пройшов рясний дощ, через який місто досить серйозно затопило, постраждало майно і домівки багатьох людей. Ми спробували розібратися в причині такої кількості води на вулицях міста.

Дійсно, цього разу дощ був дуже сильний, але є в Старокостянтинові місця де і за звичайних дощів затоплює людей. А про стан зливової каналізації у нас вже хто тільки не говорив.

Зливову каналізацію в місті обслуговує Старокостянтинівське комунальне ремонтно-будівельне шляхове підприємство (КРБШП), тому ми звернулися туди, щоб отримати інформацію з перших рук.

– В місті досить багато проблем з дощовою каналізацією: вона постійно забивається, викрадають решітки, але найбільші труднощі в роботі складають інші речі, – говорить головний інженер КРБШП Володимир Пономарьов.

В розмові Володимир Сергійович розповів детальніше про ці проблеми:

  1. Частина зливової каналізації знаходиться на балансі районного дорожнього управління, через що якісно обслуговувати її немає змоги;
  2. З вулиці Острозького недобудовані дві лінії каналізації, через відсутність необхідних земельних ділянок (див. схему 1);
  3. Ділянку землі по вулиці Олени Теліги (9 січня), у місці знаходження кінцевої точки збору води з площі Незалежності, видали в приватне користування (див. схему 2);
  4. Частина зливової каналізації, яка знаходяться в районі набережної, фактично перестала працювати через те, що землю, де розташовані труби для зливу води видали в приватне користування (див схему 3).

Чому ж КРБШП, знаючи ситуацію, нічого не робить щоб не допускати таких речей? Головний інженер дав таку відповідь на це питання:

– Справа в тому, що раніше КРБШП погоджувало схеми земельних ділянок перед їх видачею, і ми б ніколи не допустили забудови у ключових місцях зливової каналізації Старокостянтинова. Але зараз важелі впливу у нас відсутні, бо міська рада виключила КРБШП з переліку організацій, з якими необхідно погоджувати розміщення земельних ділянок.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

4 thoughts on “Міська рада роздає землю необхідну для роботи дощової каналізації – головний інженер КРБШП”

  1. Я проживаю майже напроти набережної за адресою Грушевського 35,безпосередньо перед моїм будинком під час дощу по так званому тротуару неможливо пройти,а це ж дорога до Центрального ринку.Завтра базарний день і за прогнозом погоди вночі і зранку сильний дощ.Пане Сергію запрошую з ранку на “водяну феєрію”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.