Місто

Міська рада планує скасувати заборону на завезення сміття до Старокостянтинова

На засіданні сесії міської ради, що відбудеться 6 липня 2017 року, планується скасувати мораторій на ввезення на територію Старокостянтинівського полігону ТПВ сміття будь-якого походження, крім сміття, що продукується громадою, а також фізичними та юридичними особами міста Старокостянтинова.

Проект відповідного рішення оприлюднено на офіційному сайті міської ради, у ньому зазначено, цитуємо:

З метою результативної реалізації проекту по модернізації Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів, захисту та забезпечення інтересів громади міста Старокостянтинів, а саме: покращення екологічної безпеки громадян, ефективності збирання та утилізації ТПВ, враховуючи налагодження прозорості у виробничих процесах під час реалізації проекту та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Скасувати мораторій на ввезення на територію Старокостянтинівського полігону ТПВ сміття будь-якого походження, крім сміття, що продукується громадою, а також фізичними та юридичними особами м. Старокостянтинова.

Міський голова М. Мельничук.

Нагадаємо, заборону на ввезення чужого сміття на Старокостянтинівський полігон ТВП депутати прийняли на позачерговій сесії 2 червня 2017 р. в результаті 15-ти денної акції, що тривала у місті. На підтримку цієї акції було зібрано близько 3500 підписів жителів міста.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

52 thoughts on “Міська рада планує скасувати заборону на завезення сміття до Старокостянтинова”

  1. А при чому тут ‘свободівці’? Проект рішення подала ‘Сила людей’. Треба в них запитати що сталося?

  2. Євгеній Сімоненко як раніше дивилися видно по численних інтерв’ю і відеозаписах з блокування львівського сміття. А як зараз знаю бо сьогодні спілкувався з 4-ма людьми з цієї сили у нас.

 1. Як все швидко змінюється. Тільки на минулій сесії встановили мораторій під тиском людей, і уже планують його зняти. Включені всі важелі впливу, гроші ж уже взяті і вкладені в бізнес, день і ніч думають радники і порадники, як надурити людей. Маючи великий досвід почали традиційно з самого надійного аргумента на перемовинах – грошей. І в точку, не витримав спокуси і спікся головний ідеолог блокування сміттєзвалища, депутат, педагог і музикант в одному лиці – Шевчук Олександр. Перспективи добряче заробити затьмарили вчительську голову, вона закрутилась від майбутніх райдужних планів. Але ці добродії-інвестори, звісно скористуються послугами іуди, а згодом виплюнуть, на теж звалище, як і багатьох інших, яких використали в свій час. Уявляєте, самий прозорий, чесний і принциповий, мера ледь не побив у кабінеті, і пшик на справді, 0. Тридцять срібників ще нікому щастя не принесли не шановний поки ще депутат Шевчук. А в кабінеті влади ручки потирають, розложили голоси, все ОК. На цей раз і секретар буде і інші вірні друзі, зроблять все, як задумали. Недарма на столі мера альбом з гарними картинками майбутнього одіозного проекту лежить. Тільки про це й думки, аргументи надто вагомі, зелений тариф, шановні – це серйозно.

  1. Андрей Янин Там в основномк всі зайняті собою, в кого бізнес, в кого плани, хто чекає вигідних пропозицій, починаючи гнати на мера і його соратників. Якщо хтось має свою особисту точку зору, то він у меншості, і відповідно ні на що не впливає. Така ж ситуація як і у ВР. Маємо те, що маємо.

  2. От і я ж як почув, видно лице змінилось, дружина аж запереживала. Да гидко з таким мати справу. Тільки вчера так полумяно закликав а сьогодні все, задній хід, чи в прохід, як його…Ні честі, ні совісті, ні мозгів. Це ж наше місто, всі всіх знають.

   1. Ооооо! Обізвався! Забери вже той плакат на фото з написом своєї продажної партії. Я так зрозумів, що питання лише в сумі грошей…… Ось така вона ,’Сила грошей’.

    1. Шнирьок, йди лижи сраку нардепу зі своїм відром та не тішся раньше часу. Бачу маэш досвід продажності свого шефа у вр?!

  3. Виталий Ганжа Не хочеться у те вірити, але … Я, особисто, прикро вражена. Тетяна Суслова, як Ваша віра у колег? Ваших коштів виявилось недостатньо, тут не такі суми “ходять” :(

 2. А ось просте питання. А якщо просто, без грошей, по братськи допомоги. Було б стільки шуму? Чи одразу була б крапка – ні якого сміття, бо свого не має куди дівати.

  1. Слухай, ти ж старконівський самопомічник???? Так візьми і зроби, допоможи! Пару фур сміття візьми від свого львівського шефа і поклади на своє подвір’я! Чи ти самопоміч тільки перед виборами,а,???

 3. Послухати усіх “патріотів” то аж бридко стае ,та все у вас буде добре !!! Один іностранні інвестиції освоює другий говорить що йому кажуть третя любить себе так що всі навкруги мусять прислухатись як вона хае тих чи других людей !!!! А саме важливе у нас це наше місто розвалити чи зробити за допомогою когось ми завжди гаразді, а мозги включити ніхто ніколи не хоче і ось так завжди трапляються і появляеться один “лідер” якому взагалі по……..й до одної чи другої справи але він лідер” так він вважае і колбасят до тих пір пока не прийдуть другі і потім ті другі також стают в неудел мабуть це вже професія така Народ схаменіться Ви звалили одних ,привели до влади других бариг . Ви патріоти хренові забрали в моіх близьких друзів батьків достойні пенсії зарплати а в сучили ім мізер який мозгами не доходе і тепер сците в сім очі що так все буде ,але дрсить ви колбасите суспільство вже чотири роки і вже суспільство на вас не зважає увагу бо ви ,що сьогодні, що тоді за свої слова не відповідали ,що сьогодні не тримаете слово , а тобі друже Янін пере тим як ображати одного чи другого розберись а потім кидай образи це один із прикладів що слова сьогодні пусте місце а життя покаже і час ліче

  1. Прокоментувала, видалила, бо зрозуміла, що нічого не зрозуміла :( Поважаю Вас за Вашу допомогу дітям і на АТО, тому не коментуватиму. Як політик Опоблока – маєте рацію, як жителя міста – не розумію.

  2. Думаю, оберемо Нарика мером! Тільки як писати без помилок навчиться)))))))))))))9

  3. Сергію, не зрозуміло, що Ви цим дописом хотіли сказати і до чого згадка про зміну влади. На скільки мені відомо у нашому місті влада вже багато років не мінялася.

  4. А що Сергію не так, ми не в курсі. Розясніть. Ви ж вроді теж були такої думки, що потрібно виважено підходити до такого питання як сміття, проти того, щоб хтось на цьому заробляв. А тут різко так, що змінилось? Проект новий і більш підготовлений. Ми ж лише за людські чесноти: совість, честь, слово, і не більше.

 4. Доброго дня всім хто проживає на сайті. Дивлячись на всю цю історію, яка містить сміття, як і міське так і політичне у нашому місті, знімаю капелюха перед маленьким мером, але з Великої Букви Миколою Степановичем. Просто все, як книжка пише, розвів всіх і всюди. Микола Степанович – справжній старокостянтинівський політик, який дублює загальнодержавний досвід. Давайте подивимось, хто з Миколою бореться:
  Сергій Нараєвський – бізнесмен, який в Миколи Степановича на гачку і в друзях. В місті один з найбільших земельних магнатів, стоянки не введені в експлуатацію, працівники не зареєстровані, беріг річки і територія дитячого садочка і т.д. Звичайно він завжди з Миколою Степановичем домовиться і буде йому служити. Підтвердженням слугує його постійна відсутність на ключових сесіях міської ради, мотивуючи, що мовляв постійно вирішує проблеми міста в Єропейському Парламенті.
  Олександр Афанасьєв – вічний кандидат, який не може фракцією з 5 чоловік керувати, а хотів містом. Афанасьєв не може зрозуміти істинни, що став депутатом працюй для міста і людей, а не займайся виборчою кампанією і популізмом. Для Миколи Степановича кращого суперника не потрібно й мати, щось типу Ляшко для Петра, мовляв обирайте, або господарника, або п……са. Тому Афанасьєв зі своєю кагортою черговий раз дали маху і не потрібно говорити, що Шевчук одноосібно прийняв рішення, а всі були в стороні. Ні, вся відповідальність на Сашкові і крапка.
  Микола Ваврищук – просто вже використаний матеріал, Микола Степанович чітко обіграв його. Ходять слухи, що його поперли з Ясена через фінансові махінації і він швиденько линув на Хмельницький. Мудрий Микола Степанович, цей козир використає коли буде потрібно.

  Тому, хлопчики і дівчатка замість того, щоб ганяти, кричати, блокувати і т.д., краще беріть ручки і зошити і відвідуйте лекції мудрого міського голови Миколи Степановича, бо вам з ним, ще років 10-15 тягатись і всерівно марна справа.

 5. Доброго дня всім хто проживає на сайті. Дивлячись на всю цю історію, яка містить сміття, як і міське так і політичне у нашому місті, знімаю капелюха перед маленьким мером, але з Великої Букви Миколою Степановичем. Просто все, як книжка пише, розвів всіх і всюди. Микола Степанович – справжній старокостянтинівський політик, який дублює загальнодержавний досвід. Давайте подивимось, хто з Миколою бореться:
  Сергій Нараєвський – бізнесмен, який в Миколи Степановича на гачку і в друзях. В місті один з найбільших земельних магнатів, стоянки не введені в експлуатацію, працівники не зареєстровані, беріг річки і територія дитячого садочка і т.д. Звичайно він завжди з Миколою Степановичем домовиться і буде йому служити. Підтвердженням слугує його постійна відсутність на ключових сесіях міської ради, мотивуючи, що мовляв постійно вирішує проблеми міста в Єропейському Парламенті.
  Олександр Афанасьєв – вічний кандидат, який не може фракцією з 5 чоловік керувати, а хотів містом. Афанасьєв не може зрозуміти істинни, що став депутатом працюй для міста і людей, а не займайся виборчою кампанією і популізмом. Для Миколи Степановича кращого суперника не потрібно й мати, щось типу Ляшко для Петра, мовляв обирайте, або господарника, або п……са. Тому Афанасьєв зі своєю кагортою черговий раз дали маху і не потрібно говорити, що Шевчук одноосібно прийняв рішення, а всі були в стороні. Ні, вся відповідальність на Сашкові і крапка.
  Микола Ваврищук – просто вже використаний матеріал, Микола Степанович чітко обіграв його. Ходять слухи, що його поперли з Ясена через фінансові махінації і він швиденько линув на Хмельницький. Мудрий Микола Степанович, цей козир використає коли буде потрібно.

  Тому, хлопчики і дівчатка замість того, щоб ганяти, кричати, блокувати і т.д., краще беріть ручки і зошити і відвідуйте лекції мудрого міського голови Миколи Степановича, бо вам з ним, ще років 10-15 тягатись і всерівно марна справа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.