Місто

Мертві душі родини Корнійчуків

Родина Корнійчуків оформила та отримала земельну ділянку на мертву душу, про це розповів на сьогоднішньому форумі голова земельної комісії Степан Полупан.

Корнійчук Антоніна Федорівна згідно рішення сесії міської ради від 28.11.2014 року отримала на вулиці Софійській в Старокостянтинові 924 м.кв. землі.

В той же час, згідно інформації наданої Комбінатом комунальних підприємств, Антоніна Федорівна Корнійчук померла 08 червня 2013 року і похована на міському кладовищі.

Між датою смерті та датою отримання землі пройшло майже півтора року, яким чином в цьому випадку могла надаватися ділянка – залишається загадкою.

За думкою виступаючих, існує ймовірність, що до цього причетні члени родини Корнійчуків, нагадаємо, в 2014 році, пані Оксана Корнійчук була депутатом Старокостянтинівської міської ради, а її чоловіка Олександра Корнійчука в квітні 2016-го Президент України призначив головою Хмельницької обласної державної адміністрації.

Що цікаво, Людмила Корнійчук, матір голови Хмельницької ОДА, в 2014 році також була депутатом Старокостянтинівської міської ради і членом земельної комісії, яка власне і розглядає питання виділення земельних ділянок.

Публікуємо копії відповідних документів з цього питання, які потрапили в наше розпорядження:

Крім того, Степан Полупан звернув увагу, що безкарність у таких випадках призводить до повторних порушень, про що, за його словами, свідчить самозахват землі під літній майданчик біля піцерії “Мандарин”, яка теж належить родині Корнійчуків.

За час форуму піднімалося і багато інших проблемних питань нашого міста, говорилося про самозахват земель, про прийняття генерального плану, про ринок “Анастасія”, про збереження історичного ареалу Старокостянтинова, про питання житлового будівництва та інше.

Детальніше про ці питання читайте у наших наступних матеріалах.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

16 thoughts on “Мертві душі родини Корнійчуків”

 1. Конфіскувати, від вартості ділянок накласти штраф в стократному розмірі і до тюрми. От і все.

 2. То це та земля де тоді депутати рвачі брали.Корнійчук, Прокнін, Степанишін, Франко, Тарасюк

  1. Стопп я шось не бачу в перлічених списках депутатів псевдо укропівця Поліщука, який розбазарив земельки не менше степанішина. В цьому списку теж він є тільки на свою жінку взяв земельку.Нічого ше настане час і позбудешся всього що набрав з тепловика незаконо. Лиса резіна не прокатить за всьо заплатиш!

 3. Щоб такого не було, у випадку отримання землі слід надавати певні документи, які б засвідчували “наявність” певної людини. А не просто її паспорт з пропискою. У європейських країнах вже давно основним документом особи є ID-карта, до якої у певних випадках слід додавати певні документи – наприклад, виписку з реєстру громадян (який там служить замінником радянської прописки). – Коли людина помирає, вона автоматично вибуває з такого реєстру…

 4. РОЖКИ “НАШОГО” ГОЛОВИ ОДА ПОВИЛАЗИЛИ. Майже за М. Гоголем “МЕРТВІ ДУШІ”. Далі буде. Д рузі прошу надсилатиінформацію набираємо матеріали для Національного Антикорупційного Бюро.

  1. А що Дмитро Добродомов має коментувати коли вони з БПП у зговорі.Добродомов типу критикує БПП і президента, а тут звідки не візьмись …бац і Корнійчук від партії добродомова губернатор! То щож має Добродомов коментувати)))

  2. Корнійчук була кандидатом на міського голову від #Народного_контролю. От власне хотілося б почути від Дмитро Добродомов як формуються партійні списки?

 5. Возле “Мандарина” может и незаконно застроили территорию , но хоть людям ходить не мешает, тротуар есть. А вот в какую голову пришла мысль возле костела тротуар перегородить? Каждый день хожу и задаюсь этим вопросом. Положено всем окружающим желать здоровья и благополучия, а тут не получается, не справляюсь с собой никак. Протискиваешься по этой тропе и плюешься. Интересно, им самим, кто в сараюшке обитает этой, не приходит в голову, что они как бельмо на глазу. Ни проехать, ни пройти. И кто идет-то к ним? Если бы по уму, да люди бы их игнорировали, они и забрали бы свою будку из-под ног.

 6. Так це ще один дружок мера і секретаря забудував біля костелу ФОП Горда Олександр.Бідні городяни з таким мером і такою владою у місті.Гнати пеньковецьких треба.Ато куди не зайди в кабінети всюди родичі, діти, сестри, куми. і кінця і краю немає тому.Цей срок мельничука це рально перебор, просто болото!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close