Місто

Мер Старокостянтинова заговорив про зневагу до міської ради через відсутність фінансування з держбюджету

МельничукМер Старокостянтинова заговорив про зневагу до органів місцевого самоврядування, якщо не буде підтримки з держбюджету.

Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук закликав центральну владу, крім повноважень, передати на місця фінансування. Якщо цього не зробити, мешканці територій почнуть зневажати органи місцевого самоврядування.

Таку думку він висловив сьогодні під час засідання регіонального відділення Асоціації міст України.

“У 2016 році додаткове навантаження на бюджет міста Старокостянтинова становить 28,9 млн. грн. За які кошти нам утримувати територіальну громаду? За що ремонтувати дороги, школи, лікарні?” – запитав він.

Мельничук пояснив, що місту не вистачає:
5,8 млн. грн. на зарплати освітян і лікарів та оплату спожитих енергоносіїв;
8,7 млн. грн. становить дефіцит на харчування учнів 1-4 класів;
10,9 млн. грн. бракує на компенсацію пільгових пасажирських перевезень.

“Перекладання видатків (з державного – НГП) на місцеві бюджети без надання відповідного ресурсу, призведе до соціальної напруги у суспільстві та зневаги жителів громади до органів місцевого самоврядування”, – вважає мер.

Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк підтримав колегу, заявивши про проблеми управління державним закладом «СМСЧ № 4 МОЗ України».

“Заклад належить МОЗ, а фінаснування здійснюється через місцеві бюджети. Вплинути на головного лікаря практично неможливо, бо його призначає Міністр. Кошти ж заклад використовує, як хоче”, – зазначив градоначальник.

Нагадаємо, в Старокостянтинові було заплановано виділити:
На зайнятість молоді – 300 грн.
На здоровий спосіб життя – 800 грн.
На будівництво туалету в парку – 160,0 тис.грн.
На капітальний ремонт гаража територіального центру – 131,8 тис.грн.
На будівництво пам’ятника Шевченку – більше 2 млн.грн..

Джерело: НГП.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “Мер Старокостянтинова заговорив про зневагу до міської ради через відсутність фінансування з держбюджету”

  1. Сьогодні пройшовся поряд з нашим парком зі сторони 29 зупинки. Прибрано, красиво, навіть огорожу підремонтували, зважаючи на дефіцит коштів як то кажуть “сайдьот”. Але весь вигляд псує його кривина в різні сторони. Акуратно обробили дерева, вписуються дуже гарно в загальний вигляд, чисто навколо. В середину не заходив, але пройтись поряд було красиво. + до карми хто брав участь :)

  2. На яку …… нам пам’ятник?????? Зробіть краще спелео-центр з басейном….. В місті повно хворих діток.!!!!!

  3. У звязку з підняттям тарифів на комунальні послуги дефіцит бюджета міста стане ще більше. Оце так децентралізація у викладі пана Гройсмана.

  4. Як кажуть в народі “Срака гола, а в хаті грає радіола” вибачте за висловлювання, але з пісні слів не викиниш. На зарплати не вистачає, на дітей на багато іншого необхідного також не вистачає. А на туалети, гаражі і багато іншого сотнями тисяч. Я вважаю, що Т.Г.Шевченко не образився б на нас, якби пам’ятник побудували в кращі часи для нашого народу, а не зараз, коли народ на грані виживання. Про що вони думають…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.