Місто

Мельничук заявив про небезпеку для його життя

Під час засідання десятої (позачергової) сесії міської ради, міський голова Микола Мельничук заявив про небезпеку для його життя.

“Я, як міський голова, отримав серйозні погрози, що загрожують моєму життю. В присутності свідків мені погрожують мене знищити. Я відповідно звернусь з заявою до правоохоронних органів”, – повідомив міський голова присутнім.

Інформації хто і з якою метою погрожує Миколі Мельничуку озвучено не було.

Нагадаємо, два роки назад, напередодні виборів, в кабінет міського голови увірвався невідомий молодик із ножем у руках і погрожував його вбити.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

32 thoughts on “Мельничук заявив про небезпеку для його життя”

  1. Андрій ти який???Той шо Терещук чи той шо Поліщук???Але врочем яка різниця відповідати всеодно буде треба рано чи пізно за накрадене та незаконне!

     1. О! Ганжа вже Богом себе називає! В тебе і шиза! Реально, чувак, ти хворий…

  1. Да-да! Все берут пример с Вашего брата-диджея! Или он уже не крутит музику на дискотеках?

   1. Крутить але тобі не по карману, можеш замовити за 200 у.о за годину, а ще якщо хочеш можеш записатися на навчання у школу яку він заснував і викладає інколи там для дітлахів замість того щоб спивалися.Займається людина хобі в своє задоволення, але думаю, тобі то ні до чого, бо ти ніхто і звуть тебе ніяк.Жаба задушить від вміння когось щось робити.Як мозги стануть на місце звертайся дам адресок школи у Хмельницькому.

    1. Маладєц! І ти, і твій босс, з Сили хабарів. Захищаєш, вилизуєш, вислужуєш, як твій батько колись в міліції. Ганжа, ти мене радуєш! Але краще допоможи брату картошку копати!

 1. Система комментариев на сайте Старокостян.набайдужий не доскональна, комментарии пишутся от имени других людей, исправить или удалить большая просьба, фейк на фейке,не давайте ресурсу засоряться

  1. + от фейка не избавится, ибо зарегить новый ящик, минутное дело. Но возможность редактирования текста, это да

 2. Оце там бардак вже робиться, капец.Хоча вже тоді починався беспредел і роботи небуло.Но зараз кажуть колеги шо просто жесть, працювати немає кому, порядка ноль, на робочому місці нікого.Повний бардак і він ради не може дати нічому.Земельні ділянки людям не дають оформити свої, культура на нулі, футболістів через акум. завод оформили іногородніх,бо своїх немає.Короче розваги на старість собі тай годі))

 3. Парано́йя (др.-греч. παράνοια, дословно — «околомышление») — вид расстройства мышления, странность, возникающая при ряде психических заболеваний и поражений головного мозга. В классическом представлении страдающие паранойей отличаются нездоровой подозрительностью, склонностью видеть в случайных событиях происки врагов, выстраивать сложные теории заговоров против себя, с сохранением в другом логичности мышления. При паранойе содержание патологических ситуаций часто включает много элементов реальности, формально правдоподобно связанных с болезненными представлениями больного, либо основывается на них. Паранойя является пожизненным хроническим состоянием с периодами обострения и утихания клинических симптомов. Во многих случаях отдельные признаки паранойи развиваются в преклонном возрасте при дегенеративных процессах в головном мозге (например, при атеросклеротическом поражении сосудов мозга, болезни Альцгеймера, болезни Паркинсона, болезни Хантингтона и др.). Преходящую паранойю может вызвать приём психодислептиков — наркотиков, амфетаминов, алкоголя, многих видов лекарств[1].

 4. Правильно правоохранители просто обязаны, обезопасить жизнь нашего мэра, предлагаю камеру одиночку лет так на 15 ))), как раз будет время подумать о многом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.