Місто

Мельничук Микола Степанович. Зустріч з виборцями

Мельничук

Чинного міського голову Мельничука Миколу Степановича зайвий раз представляти старокостянтинівцям не потрібно – жителі міста уже тричі підряд обирали його на цю посаду. Однак цього разу Микола Степанович вирішив балотуватися на рівень вище – в депутати Верховної ради, тому спробуємо нагадати кілька фактів з його біографії:

Мельничук М.С. – народився 19 вересня 1953 року в селі Криниця Старокостянтинівського району Хмельницької області.
У 1980 році закінчив Шепетівський верстатобудівний технікум за спеціальністю «Технологія обробки металів». У 2005 році закінчив Хмельницький університет управління і права за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація — юрист.
З 1974 по 1975 роки працював на заводі «Катіон», місто Хмельницький.
З 1975 року по 1985 рік — завод УПП тресту «Укрсільбуд» міста Старокостянтинів.
З 1985 року по 1986 — працював будівельником в Омській області.
У 1986 році — працює будівельником в колгоспі «Комуніст» село Чорна Старокостянтинівського району, з 1989 — 1994 роки працює у селі Пеньки також будівельником сільськогосподарського підприємства «Промінь».
З 1994 року по 2002 рік очолює комунальне підприємство «Старокостянтинівська житлово-експлуатаційна контора» в місті Старокостянтинові.
У 1998 році обраний депутатом Хмельницької обласної ради.
В 2002, 2006 та 2010 роках обирається на посаду міського голови Старокостянтинова.

Був членом РУХу (УНР), партії “Наша Україна”, зараз член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, однак на вибори іде самовисуванцем. Очевидно у ВО “Батьківщина” деякі проблеми з членством в області, оскільки одразу три члена цієї політичної сили (1 колишній – Мурза В.Г. і 2 діючих – Теленько Б.П. та Мельничук М.С.) балотуються на нашому окрузі, що звісно значно зменшує шанси на їх перемогу.

Під час революційних подій в Україні, Микола Степанович активно допомагав “Євромайдану” та організовував допомогу бійцям АТО.

Пропонуємо нашим читачам відео зустрічі з виборцями Миколи Степановича Мельничука. На відео обговорюються в основному загальнодержавні питання, оскільки Микола Степанович, як кандидат у народні депутати, просив не задавати йому питань місцевого значення (особливо щодо тарифів тепло та водопостачання).

https://www.youtube.com/watch?v=Itw8m9-fJps” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””] [tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”left” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_blank” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”” title=”Передвиборна програма кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №191 МЕЛЬНИЧУКА МИКОЛИ СТЕПАНОВИЧА” description=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] Шановні виборці!
За роки своєї професійної діяльності як міський голова міста Старокостянтинова я впевнено опанував обов’язки керівника міста. Результатом цього стало: кардинальне покращення стану доріг міста, забезпечення їх якісного обслуговування; створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва; збільшення обсягів виробництва продукції на підприємствах промислової групи; відновлення будівництва житла в місті, інших об’єктів будівництва; активізація банківської та ділової активності в місті, збільшення фінансових потоків; розробка комплексних програм з питань енергозбереження та реформування житлово-комунального господарства.

Моя передвиборна програма передбачає:
Найважливіші загальнодержавні напрями діяльності:
забезпечення незворотності українського державотворення, подолання всіх зовнішніх і внутрішніх загроз суверенітету та територіальній цілісності України;
запровадження виборів за відкритими партійними списками;
законодавче забезпечення виборності суддів та начальників міліції ;
проведення реформи місцевого самоврядування з повним фінансовим забезпеченням;
зменшення відсотків відрахувань до держаного бюджету та збільшення фінансування територіальних громад;
безкомпромісна боротьба з корупцією. Виступатиму за прийняття парламентом ефективного та дієвого антикорупційного законодавства;
створення професійної армії з достатнім фінансовим забезпеченням, найсучаснішим озброєнням та військовою технікою, достойною заробітною платою та соціальним захистом військовослужбовців;
інтеграція України в НАТО, отримання в найближчий час плану дій щодо членства в НАТО;
прийняття загальнодержавної програми «Соціальне житло».

Економічні перетворення:
вважаю за необхідне запровадити державну підтримку малого та середнього бізнесу, сільського виробника, як це робиться в Європі й світі;
підтримаю розвиток вітчизняного виробника, встановлення податкових пільг підприємствам, які інвестують у вітчизняне виробництво;
внесення змін до Бюджетного кодексу щодо зарахування податків до місцевих бюджетів:
на доходи фізичних осіб в розмірі 100%;
з прибутку підприємств – 50%;
ПДВ – 40%;
проведення податкової реформи, скорочення кількості податків і зборів, зменшення податкового навантаження на заробітну плату.

Соціальна політика:
наповнення реальним змістом конституційних прав громадян на житло, роботу, захист материнства, якісне медичне забезпечення, безоплатне навчання, забезпечену старість;
відміна пенсійної реформи;
забезпечення молодих фахівців першим робочим місцем та правом молодої сім’ї на перше житло;
повне державне фінансування освіти, охорони здоров’я та культури;
створення центрів надання соціальних послуг та соціальної адаптації;
надання соціального захисту учасникам бойових дій в зоні АТО, який включатиме в себе безкоштовне якісне лікування, комунальні пільги, соціальну, психологічну допомогу та забезпечення житлом.
Мені, як нікому, добре відомі проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу, тому я беру на себе зобов’язання перед своїми земляками докласти всіх зусиль задля:
покращення матеріально-технічної та оздоровчої бази дитячих садків, шкіл та позашкільних навчальних закладів;
покращення лабораторного та медикаментозного забезпечення закладів охорони здоров’я та збереження ФАПів на селі;
сприяння будівництву доріг, житла, енергозбереження, впровадження виробництва альтернативних джерел енергії;
сприяння інвестиційній діяльності у наш регіон для будівництва підприємств, що в подальшому забезпечить робочими місцями;
сприяння туристичному розвитку регіону;
відстоювання інтересів територіальних громад на законодавчому рівні для успішного їх розвитку;
збереження та примноження культурної спадщини.

Тільки спільно з Вами ми зможемо змінити наше життя на краще.
Слава Україні!
[/tagline_box]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.