Місто

Мельничук Микола Степанович. Зустріч з виборцями

Мельничук

Чинного міського голову Мельничука Миколу Степановича зайвий раз представляти старокостянтинівцям не потрібно – жителі міста уже тричі підряд обирали його на цю посаду. Однак цього разу Микола Степанович вирішив балотуватися на рівень вище – в депутати Верховної ради, тому спробуємо нагадати кілька фактів з його біографії:

Мельничук М.С. – народився 19 вересня 1953 року в селі Криниця Старокостянтинівського району Хмельницької області.
У 1980 році закінчив Шепетівський верстатобудівний технікум за спеціальністю «Технологія обробки металів». У 2005 році закінчив Хмельницький університет управління і права за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація — юрист.
З 1974 по 1975 роки працював на заводі «Катіон», місто Хмельницький.
З 1975 року по 1985 рік — завод УПП тресту «Укрсільбуд» міста Старокостянтинів.
З 1985 року по 1986 — працював будівельником в Омській області.
У 1986 році — працює будівельником в колгоспі «Комуніст» село Чорна Старокостянтинівського району, з 1989 — 1994 роки працює у селі Пеньки також будівельником сільськогосподарського підприємства «Промінь».
З 1994 року по 2002 рік очолює комунальне підприємство «Старокостянтинівська житлово-експлуатаційна контора» в місті Старокостянтинові.
У 1998 році обраний депутатом Хмельницької обласної ради.
В 2002, 2006 та 2010 роках обирається на посаду міського голови Старокостянтинова.

Був членом РУХу (УНР), партії “Наша Україна”, зараз член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, однак на вибори іде самовисуванцем. Очевидно у ВО “Батьківщина” деякі проблеми з членством в області, оскільки одразу три члена цієї політичної сили (1 колишній – Мурза В.Г. і 2 діючих – Теленько Б.П. та Мельничук М.С.) балотуються на нашому окрузі, що звісно значно зменшує шанси на їх перемогу.

Під час революційних подій в Україні, Микола Степанович активно допомагав “Євромайдану” та організовував допомогу бійцям АТО.

Пропонуємо нашим читачам відео зустрічі з виборцями Миколи Степановича Мельничука. На відео обговорюються в основному загальнодержавні питання, оскільки Микола Степанович, як кандидат у народні депутати, просив не задавати йому питань місцевого значення (особливо щодо тарифів тепло та водопостачання).

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №191 МЕЛЬНИЧУКА МИКОЛИ СТЕПАНОВИЧА

Шановні виборці!
За роки своєї професійної діяльності як міський голова міста Старокостянтинова я впевнено опанував обов’язки керівника міста. Результатом цього стало: кардинальне покращення стану доріг міста, забезпечення їх якісного обслуговування; створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва; збільшення обсягів виробництва продукції на підприємствах промислової групи; відновлення будівництва житла в місті, інших об’єктів будівництва; активізація банківської та ділової активності в місті, збільшення фінансових потоків; розробка комплексних програм з питань енергозбереження та реформування житлово-комунального господарства.

Моя передвиборна програма передбачає:
Найважливіші загальнодержавні напрями діяльності:
забезпечення незворотності українського державотворення, подолання всіх зовнішніх і внутрішніх загроз суверенітету та територіальній цілісності України;
запровадження виборів за відкритими партійними списками;
законодавче забезпечення виборності суддів та начальників міліції ;
проведення реформи місцевого самоврядування з повним фінансовим забезпеченням;
зменшення відсотків відрахувань до держаного бюджету та збільшення фінансування територіальних громад;
безкомпромісна боротьба з корупцією. Виступатиму за прийняття парламентом ефективного та дієвого антикорупційного законодавства;
створення професійної армії з достатнім фінансовим забезпеченням, найсучаснішим озброєнням та військовою технікою, достойною заробітною платою та соціальним захистом військовослужбовців;
інтеграція України в НАТО, отримання в найближчий час плану дій щодо членства в НАТО;
прийняття загальнодержавної програми «Соціальне житло».

Економічні перетворення:
вважаю за необхідне запровадити державну підтримку малого та середнього бізнесу, сільського виробника, як це робиться в Європі й світі;
підтримаю розвиток вітчизняного виробника, встановлення податкових пільг підприємствам, які інвестують у вітчизняне виробництво;
внесення змін до Бюджетного кодексу щодо зарахування податків до місцевих бюджетів:
на доходи фізичних осіб в розмірі 100%;
з прибутку підприємств – 50%;
ПДВ – 40%;
проведення податкової реформи, скорочення кількості податків і зборів, зменшення податкового навантаження на заробітну плату.

Соціальна політика:
наповнення реальним змістом конституційних прав громадян на житло, роботу, захист материнства, якісне медичне забезпечення, безоплатне навчання, забезпечену старість;
відміна пенсійної реформи;
забезпечення молодих фахівців першим робочим місцем та правом молодої сім’ї на перше житло;
повне державне фінансування освіти, охорони здоров’я та культури;
створення центрів надання соціальних послуг та соціальної адаптації;
надання соціального захисту учасникам бойових дій в зоні АТО, який включатиме в себе безкоштовне якісне лікування, комунальні пільги, соціальну, психологічну допомогу та забезпечення житлом.
Мені, як нікому, добре відомі проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу, тому я беру на себе зобов’язання перед своїми земляками докласти всіх зусиль задля:
покращення матеріально-технічної та оздоровчої бази дитячих садків, шкіл та позашкільних навчальних закладів;
покращення лабораторного та медикаментозного забезпечення закладів охорони здоров’я та збереження ФАПів на селі;
сприяння будівництву доріг, житла, енергозбереження, впровадження виробництва альтернативних джерел енергії;
сприяння інвестиційній діяльності у наш регіон для будівництва підприємств, що в подальшому забезпечить робочими місцями;
сприяння туристичному розвитку регіону;
відстоювання інтересів територіальних громад на законодавчому рівні для успішного їх розвитку;
збереження та примноження культурної спадщини.

Тільки спільно з Вами ми зможемо змінити наше життя на краще.
Слава Україні!

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.