Місто

Львівське сміття скидають в Старокостянтинові

Львівське сміття скидають у Старокостянтинові, про це повідомляють наші активісти.

На території міського сміттєзвалища у Старокостянтинові, сьогодні було помічено автомобілі з львівськими номерами, що скидали сміття.

У телефонній розмові з СНБ, керівник комбінату комунальних підприємств Володимир Булич, повідомив, що все здійснюється в законний спосіб та згідно заключеного договору (передбачено скидання лише двох автомобілів сміття).

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

42 thoughts on “Львівське сміття скидають в Старокостянтинові”

  1. Сергій Жмурко Я ж не спорю.” Володимир Євгенович був за кермом, тому не зміг надати детальну інформацію”, – я і подумала, що за кермом … Хоча вже 9 годин пройшло з моменту написання Сергієм коментаря, а відповіді, я так розумію, ще не має. Може ще в дорозі.

  1. Що означає “просто писати”? Надіє, ви б читали уважніше, ВС – номера львівської області, крім того, В.Булич підтвердив дану інформацію. Яких ще Вам доказів потрібно?

  2. Nadegda Ostapchyk перейдіть у статтю за посиланням, там три фото, в т.ч. з номерами. Якщо не довіряєте нашому сайту – зателефонуйте у міську раду самостійно, або напишіть запит.

 1. А я то все думаю, а чому то нашим керівникам не заробити на Львівському смітті. Від нього ж навар більший ніж від донбасівського вугля. І немає блокади…

 2. Засрали город , простите за грубое слово. Больше же некуда везти а в Староконстантинове оказалось такое сговорчивое руководство. Блин когда этот беспредел закончится

 3. По ходу это совсем и не Старкон а свалка, которая находится за пределами города, автор несколько преувеличивает;)

 4. Чому тут дивуватися? Більше того чи маємо ми моральне право дивуватися з цієї ситуації? Ми цивілізація, яка нищить надзвичайними темпами середовище у якому проживає. Ми надзвичайно мізерні природні ресурси, які нам створили попередні біологічні мешканці Землі сьогодні як найбридкіші невігласи перетворюємо у непотріб, більше того, ще й придумуємо теорії і обґрунтування своєму невігластву. Складається враження, що ті, хто так ратує за повне знищення Львова за допомогою сміття планують мати з цього якийсь зиск? Це повна дурня. Якщо навіть повністю завалити Львів по Високий замок, то гройсманам там віри більше не стане. Якщо в Старокостянтинові місцеві гройсмани завершують тотальне винищення дерев, то не треба думати, що у Києві від цього буде легше дихати, чи львів’янам це допомагає. Влада, особливо ті, хто обліплює себе медалями “за заслуги” і набиває кишені, категорично відмовилися берегти життя громадян. І не важливо де вони нищать людей у Львові чи в Старокостянтинові. Не важливий і спосіб нищення. Те, що відбувається нині в Україні є надзвичайно великим набором засобів влади нищення народу.

 5. Великий “патріот” України і зокрема нашого міста, директор комбінату комунальних підприємств Булич, на сесійному засіданні дані свої дії пояснював тим, що намагається “заробити” додаткові кошти для міського бюджету, та став на захист “зацькованого” мера Львова Садового. Мера міста, бюджет якого у сотні разів перевищує бюджет Старокостянтинова і будівництво сміттєпереробного заводу для львівського бюджету я впевнений така ж напряжна справа як для нормальної господині поміняти скатертину на обідньому столі. Але які агрументи можна приводити коли мова йде про гроші…

 6. Мені не зрозумала логіка всього цього- спочатку плачуться що нам потрібно відкривати новий полігон для відходів, а плтім приймають сміття з інших міст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.