Місто

Квест-гра “Від Пластуна до захисника” відбулася на території Замку

У перший день зими на території Замку Острозьких в Старокостянтинові було гамірно. Тут відбувався квест для дітей «Від пластуна до захисника».

Запрошення на цю подію Ви могли бачити на нашому сайті декілька днів тому.

Гра було приурочена до дня Збройних Сил України і організувала її Національна скаутська організація України «Пласт» під керівництвом Ярослава Козачука.

Схоже: В Поповецькому лісі пластуни провели теренову гру “Скарби гори “Татаринці”.

Учасників гри було поділено на три команди, які у змаганні між собою мали пройти 9 “точок”: Вогонь, Логіка, Спритність, Пластик, Лабіринт, Стрільба, Окомір, Турист та Вправність.

Допомагали у проведенні квесту волонтери: Сашко Процун, Сергій Худий, Дмитро Савчук, Таїсія Кравчук, Світлана та Віталій Зімченки, Анатолій Потерба, Катерина Мазурчук, Наталія та Володимир Косюченко. Особливо приємно бачити серед волонтерів було лідерів учнівського самоврядування Старокостянтинова: Ірину, Юлію та Аліну.

Півтори години пригод і веселощів завершились гарячим чаєм та смачним печивом у кімнатах Замку.

Перемогу святкувала команда синіх, але задоволення від гри отримали усі.

На останок усіх учасників квесту чекав сюрприз від приватного підприємця Євгенія Симоненка, яких запросив всі команди в кафе «Шоколад».

Там і відбулася церемонія нагородження.

Захід відбувся з метою ознайомлення дітей з діяльністю Пласту, адже наступного року у Старокостянтинові, за ініціативи Ярослава Козачука, планується створення постійного осередку цієї організації.

Національна скаутська організація України «Пласт» уже кілька років проводить всеукраїнську акцію «Вифлиємський Вогонь Миру» в місті. Як це відбувалося можна переглянути тут:

Квест-гра у Замку Острозьких

Фото: Ганна Хохлова, Сергій Худий.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close