Місто

Відбувся круглий стіл щодо вандалізму на могилі Героя України Сергія Бондарчука

Відбувся круглий стіл з питання пошкодження гранітного пам’ятника на могилі Героя України Сергія Бондарчука.

Сьогодні, в Старокостянтинівському РВ УМВС України, було проведено круглий стіл щодо вандалізму на могилі Сергія Михайловича Бондарчука.

На захід були запрошені: дружина Сергія Михайловича – Тетяна Бондарчук, представники політичних партій, громадських організації, районної, міської влади та засоби масової інформації.

Керівник Старокостянтинівського райвідділу міліції Чубенко Анатолій Васильович проінформував присутніх, що за даним фактом порушено кримінальне провадження за статтею 297 Кримінального кодексу “Наруга над могилою”. Однак, результатів розслідування поки що немає, тому він звертається по допомогу до громадськості у наданні інформації яка б сприяла розслідуванню даного випадку.

Тож, якщо у Вас є будь-яка інформація щодо даного злочину, обов’язково повідомте СНБ за електронною адресою, або райвідділ міліції.

Присутні також висловили свою стурбованість щодо могил загиблих воїнів російсько-української війни Сергія Шмерецького, Олега Обухівського, Сергія Саліпи, Ігоря Білика та звернулися до представників влади з пропозицією забезпечити охорону міського кладовища.

https://www.youtube.com/watch?v=X9BoKt7Kszs” width=”700″ height=”350″ autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Нагадаємо, 8-9 червня на міському кладовищі у Старокостянтинові вандали залили червоною фарбою пам’ятник Герою Небесної сотні Сергію Бондарчуку. Фарбою залили герб та прапори України, прапор ВО “Свобода” та напис “Україна понад усе!”.

Відкриття та освячення пам’ятника відбулось 23 травня.

https://www.youtube.com/watch?v=3TtYdbNfS14″ width=”700″ height=”350″ autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

4 thoughts on “Відбувся круглий стіл щодо вандалізму на могилі Героя України Сергія Бондарчука”

  1. Це сталося не в Донецьку, не в Луганську, а в нашому рідному Старокостянтинові! Серед нас живуть люди , які ненавидять Україну, українців, здатні збиткуватися над могилою,чинити наругу над Державними символами, перекреслювати надпис “Україна понад усе!!!” на пам,ятнику! Ці нелюди живуть у нашому місті, їдять український хліб і так люто ненавидять Україну! Правоохоронні органи мають покарати винних у вандалізмі, нарузі над Державними символами, зображеними на могилі, над пам,ятником, рішуче діяти, знайти і покарати злочинців -вандалів!!!

  2. Я так думаю, що це робота комуняцьких виблядків, бо окрім них, в нашому місті, немає кому цього зробити. А наша міліція ніколи не знайде тих хто це зробив, бо до цих пір нікого не знайшли хто вбив дівчину маючи при цьому свідків в образі таксиста і не розкрила ще жодного резонасного злочину окрім крадіїв велосипедів та бабць, що вирощували 3 маківки на своєму городі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.