Місто

Кравчук Юрій Миколайович. Зустріч з виборцями

Кандидат у народні депутати України по 191 округу Кравчук Юрій Миколайович провів зустріч із виборцями в м.Старокостянтинові.

Кравчук Ю.М., народився 12 сiчня 1978 року, освіта вища, закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію, проживає в смт. Стара Синява Хмельницької області, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Юрій Миколайович активний учасник Майдану, сотник свободівської сотні, 20 лютого був тричі поранений.

Говорить Юрій Кравчук: “Багато поколінь Українців боролися, проливали кров, гинули заради можливості жити вільно на своїй Богом даній землі. Вони відстоювали, подекуди, зі зброєю в руках можливість обирати своє майбутнє. Вибір він є постійно.
Прийди на виборчу дільницю і проголосуй. Обов’язково, скористайся своїм правом вибору. Не вір розповідям про те, що від твого вибору нічого не залежить. Пам’ятай, твоє майбутнє в твоїх руках. Не продавай свій голос. Взявши подачку від злочинців, продавши свій голос – продаєш не лише совість, а й душу.”

Відео зустрічі:
https://www.youtube.com/watch?v=GOynftvHDU8″ width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Спецрепортаж Юлії Грищук, після подій лютого місяця:
https://www.youtube.com/watch?v=uk2j2PHWkmA” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””] [addbox] Передвиборна програма кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №191 КРАВЧУКА Юрія Миколайовича.

УКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА
Програма докорінних перетворень

Як очистити владу і замінити прогнилу систему?
1. Здійснити люстрацію – докорінне очищення влади. Усунути з усіх державних посад агентуру КГБ-ФСБ, високопосадовців комуністичного режиму, поплічників Януковича, сепаратистів та окупантів.
2. Скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів.
3. Надати громадянам право відкликати депутатів, чиновників і суддів різних рівнів шляхом референдуму.
4. Запровадити обрання: місцевих суддів – громадою, суддів апеляційних судів – з’їздом суддів місцевих судів, суддів Верховного Суду – з’їздом суддів України.
5. Розпустити місцеві держадміністрації. Передати їхні повноваження виконкомам місцевих рад.
6. Перебудувати і скоротити міліцію та інші правоохоронні органи за грузинським зразком.
7. Встановити персональну матеріальну відповідальність чиновників та суддів за неправомірні рішення.

Як захистити Україну і здобути їй гідне місце у світі?
1. Запровадити правовий режим воєнного стану на території, де тривають бойові дії.
2. Забезпечити покриття воєнних видатків країни за рахунок оподаткування надприбутків олігархів.
3. Втілити нову концепцію обороноздатності держави. Розбудовувати високотехнічну професійну армію та масовий народний резерв ЗСУ за швейцарським зразком. Створювати загони територіальної оборони.
4. Забезпечити високі соціальні гарантії для учасників АТО.
5. Здійснити необхідні кроки для вступу України в НАТО. Очистити військове командування та силові структури від агентури Москви, зрадників і корупціонерів.
6. Встановити візовий режим з РФ та безвізовий – з ЄС.
7. Позбавляти громадянства за сепаратизм, антиукраїнську діяльність та пропаганду.

Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?
1. Ухвалити закон про повернення капіталів з офшорів та ліквідувати схеми їх виведення з України.
2. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність вже приватизовані.
3. Спростити систему оподаткування і дозвільну систему для ведення бізнесу. Забезпечити пільгові кредити на відкриття малого бізнесу.
4. Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокове користування громадянам України із правом родинного успадкування.
5. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: “малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки”.
6. Знизити ціни на товари першої необхідності коштом оподаткування розкоші.
7. Скасувати пенсійну реформу Азарова-Януковича. Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя пенсіонера. Скасувати пенсійні привілеї. Розпочати перехід до накопичувальної пенсійної системи.
8. Запровадити обов’язкове державне соціальне медичне страхування, яке включатиме базовий пакет медичної допомоги.
9. Надавати пільгові кредити для молоді на здобуття вищої освіти. Забезпечити випускникам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів перше робоче місце.

Як відкинути “рускій мір” і зберегти національну гідність?
1. Утвердити українську мову в статусі єдиної державної (офіційної) на всій території України. Скасувати антиукраїнський закон Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики».
2. Запровадити обов’язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов’язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.
3. Відновити право громадян на заповнення в Свідоцтві про народження та Паспорті громадянина України графи «національність».
4. Заборонити комуністичну ідеологію, на рівні з нацистською, як людиноненависницьку. Заборонити діяльність Комуністичної партії, Партії регіонів та інших організацій, які ведуть антидержавну діяльність.
5. Визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України. Оголосити 14 жовтня – день створення УПА – державним святом.
Так переможемо!
Слава Україні!
[/addbox]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close