Місто

Кому роздають землю в Старокостянтинові

Спочатку хочу повідомити усіх відвідувачів нашого сайту, що новина від 1 квітня В Старокостянтинові планують запустити лінію по модернізації комбайнів першоквітнева, і у нас в місті таке питання не розглядається. А от що насправді активно розглядає місцева влада, так це земельні питання, про одне з них сьогоднішній матеріал.

Жителі будинку по вулиці Миру 1/8 в Старокостянтинові стурбовані тим, що без погодження з громадою, міська рада планує віддати їх прибудинкову територію під будівництво гаражів. При цьому землю планують віддати людям, які взагалі не проживають в цьому мікрорайоні.

Мешканці розповідають, що живуть у будинку більше 50-ти років, на землі тримають грядки, зберігають дрова для опалення квартир з метою економії газу, бо в даний час, навіть з субсидією, не у всіх є можливість заплатити за комунальні послуги. Люди свого часу звертались до міської влади з проханням надати їм цю землю у користування, однак отримали відмову, а міський голова Микола Мельничук запевнив, що тут буде побудовано зону відпочинку і встановлено дитячий майданчик.

Очевидно зараз плани у міської влади на цю землю змінились, бо, за словами мешканців, тишком-нишком на ділянки вже виготовили технічну документацію:
Хачатрян А.Г. – підприємець наближений до міського голови;
Швець В.Т. – колишній інспектор Старокостянтинівського РВ УМВС;
Атланова Н. – приватний підприємець, яка вже має біля будинку магазин, єдиний житель даного будинку;
Тащук В.І. – начальник КРБШП, по сумісництву племінник міського голови.

Відео зустрічі з мешканцями будинку:

Після звернення мешканців, я мав телефонну розмову на цю тему з Полупаном С.П., головою депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин. Степан Петрович розповів, що головною у вирішені земельних питань має бути думка місцевих мешканців, і ще на попередній сесії депутати відмовили кільком теперішнім претендентам на ці ділянки, теж саме рішення буде прийнято і по іншим претендентам, запевнив він.

Жителі вулиці Миру 1/8 сподіваються на такий результат, а в разі порушення їх прав готові відстоювати свої інтереси.

Хочу звернутись до всіх мешканців багатоповерхових будинків. Не дозволяйте владі чи ще будь-кому відбирати вашу прибудинкову територію. Ця земля, згідно із Земельним кодексом, належать усім мешканцям будинку на праві сумісної власності та давності користування. Якщо забажаєте, ви зможете оформити документально цю землю у спільну власність і самим нею розпоряджатися. Зможете продати, чи надати в оренду підприємцям, що будуватимуться на вашій території, а отримані кошти витратити на обслуговування і ремонт будинку.

Ця земля зараз особливо коштовна, а надалі ще більше подорожчає. Не віддавайте свій власний скарб до чужих кишень!

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

63 thoughts on “Кому роздають землю в Старокостянтинові”

 1. Надання земельних ділянок має здійснюватись лише відповідно генплану міста,а не за бажанням одних чи інших громадян.Якщо генплану місто немає то і будь- яке надання в тому числі під гаражне будівництво,є неможливим.За останніх три місяці по Украіні ДАБІ виявило ряд таких міст та районів які ігнорували ці вимоги законодавства,в результаті були притягнуті до адмінвідповідальності органи архітектури,а громадянам скасовано містобудівні умови та декларації.Тобто гараж є- а документи скасовані.Перехитрили самі себе.

 2. Шановна громада, мені випала честь балатуватись по вашому округу. Дякую всім,хто мене підтримав (56 чоловік),але я не переміг. В даний час у вас є депутат,беріть його за “матню”і хай відстоює інтереси виборців.З повагою В.Прокін.

  1. Пронін добре що ти не пройшов, бо і цю забравби собі земельку як земельку біля центру громади! Що там буде,що будуете?Споювати знову підлітків будете?

  1. Це лише одна ділянка з… (или огласить весь список?) від якої тут екс горе депутатішка(місцевий магнат сігаретного та пивного бізнесу) відхрещувався!!!ТО ЩО ЧМО????

  2. Нема мозгів,щитай-каліка.Ділянки за останніх 5 років взяли більше 2500 людей,і що,тільки хтось бере щоб продати,і заробити на цему гроші,а хтось вкладає в місто,для його розвитку,а Чмо ти брехливе,тому що не під своїм іменем,і не я її заберав,а своїм правом скористалась О.Прокіна,а ти гівнодав”зроби щось людям,а не тумани плети.

  3. Vladymyr Prokin ти мітлу свою прикрий бо я оприлюдню всі ділянки які ти набрав на підставних осіб починаючи від вул.Софійської і закінчуючи земелькою під кіосками і холодильниками своїми які недають проходу нормального людям!

  4. Конкретно,і не забудь приписати замах на Гітлера.А ось це плітки,за які ти боїшся відповісти,так як,пишеш під чужим Ф.і.О.,але не хвилюйся,відповіси,як не зараз то потім, таким Чор-ам,буде по заслузі.

  5. Цікаво, цікаво. Це не той товариш, який алкоголь у Старконі по одній ліцензії у всіх кіосках продає? Ще й землі накрав на десять поколінь вперед разом з секретарем-механіком?

  6. Оленочка,якщо є така інфо,негайно до поліції ,потрібно наводити порядок,це твоя громадський обов’язк,а плітки плести,це тебе не прекрасе.

  7. Хто вам заважає,відповідайте за слова,негайно до поліції,якщо так ,як ви пишете,то це не законо,а Якщо не час,то немає з чим ідти,а навіщо тоді бла-бла.Щоб ти так жила-як ти правду написала.

  8. Vladymyr Prokin Так ніхто не сказав, що час цей скоро не настане. Він вже близько. і замилити все не вдасться. Не все ж людей дурити і в стареньких землю з-під носа відбирати.

  9. Не петляй,стверджуєш,гайда до поліції,піднімай громадкість,робіть розслідування.Замилювати не можу,не є в Україні,на заробітки поїхав .

 3. То почему эти люди не оформляли землю,если она им нужна? А теперь как только кто-то оформил,заплатил налоги,то и вякать надо.За стоительство очередной разливайки около школы 2 и детской площадки,то это никого не волнует. Конечно,там же Прокин,куда там тягаться. Степанишина крутануть,нет,там можно и по зубам получить. А здесь гаражи возле дома,какой ужас!

  1. Наташа,я з Вами не знайомий, як у Вас хватає совісті судити мене”куда там тягаться”,право на земельну ділянку я ще не використав,на цю З. Д.використала своє право О.Прокіна,в якої я викупив,після розлучення,і будую я там не “розливайку”,а альтернативу дитячому майданчику,в зимку.А коли мами віддадуть свого малюка для няні в ігрову кімнату,то зможуть відпочити за келихом та їжею (без фанатизму,але,хто,як вміє),якщо не знаєте-СТОП-не ходіть.Навіщо я Вам це пояснюю,взяв-би ці кошти,та побудував-би в Польщі,то громадянство отримав-би.Подуше вас ця ЖАБА.

  1. Та кАторая по-русски,это ко мне? Да мы все местные,в отличии от мАсковских! А то,что по-русски,то у нас свободная страна,на каком хочу,на таком и говорю. Это в московии думают,что здесь русских притесняют,а мы здесь этого не наблюдаем!

 4. Наташа,я з Вами не знайомий, як у Вас хватає совісті судити мене”куда там тягаться”,право на земельну ділянку я ще не використав,на цю З. Д.використала своє право О.Прокіна,в якої я викупив,після розлучення,і будую я там не “розливайку”,а альтернативу дитячому майданчику,в зимку.А коли мами віддадуть свого малюка для няні в ігрову кімнату,то зможуть відпочити за келихом та їжею (без фанатизму,але,хто,як вміє),якщо не знаєте-СТОП-не ходіть.Навіщо я Вам це пояснюю,взяв-би ці кошти,та побудував-би в Польщі,то громадянство отримав-би.Подуше вас ця ЖАБА.

 5. Владимир,сколько метров по закону должно быть от места продажи алкоголя до школы,больницы,ДС? И вопрос не о вас,а о людях,которые всегда найдут причину быть против того,чтобы кому-то выделяли землю.

  1. А там сколько?10? Но речь не о том,строите молодец! Вы акула,у вас железная хватка,которой нет у меня,а хотелось бы. Люди,которые ничем не занимаются,а сидят на лавках,они конечно против того,чтобы кому-то что-то выделяли. А ни дай Бог еще если получается чего-то добиться,то вообще труба. Вас я привела к примеру,что здесь не наедешь,зубы поломают.Вот и все,в чем я не права?

  2. Наташа,коли буде здаватися в експлуатацію,а перед тим буде відрахована “кругленька”сума в бюджет міста,приходьте,зробим заміри.Можете самі помічати,там достатньо.А по “зубы поломают”-Ви не праві,Мельничук всім дає змогу,хто хоче працювати на благо міста.

  3. Опять 25. Владимир,вы меня слышите? Я не о вас и не о Мельничуке,я о том контенгенте,который против людей,которые хотят в жизни добиться чуть-чуть больше,чем тарелка супа без мяса.

 6. Сергій,а це не образи,коли Лісний,Марчук,пишуть брехню про мене. В виложеному рішенні,про бухгалтера,я підтримував практично всіх,хто законно оформляв земельні ділянки,а знайомим допомагав,не в супереч закону.

  1. Тут всі друг за друга радуються,особливо,якщо хтось вміє,щось робити,допомагають,і зовсім по другому живуть,а заробітна плата,нижча ,як в України.

 7. Потратила час, який могла використати на корисну справу, читаючи і намагаючись зрозуміти коментарі :( Що зрозуміла, що наш містечковий менталітет – штука непереможна. Шановні, ну точно не Прокін є земельним магнатом у місті. Його бізнес – не заборонений законом, нехай не всім подобається з моральних міркувань, але ж ми маємо право вибору. От я не курю – отже, за мій рахунок пан Прокін не збагачується :) А особисто моя думка – якби всі підприємці у місті брали участь у добрих справах, як це робить Прокін – у місті було б набагато краще. А Ваші коментарі, пан Лісний, виглядають як особисте зведення рахунків. Це варто робити не в ФБ у групі, а особисто, по-чоловічому.

  1. Потратив час на перечитування ваших коментарів, замість читання хорошої книги, але не можу не відповісти вам.От я не розумію вашої логіки, якщо Ахметов зараз возить гум.допомогу і бере участь у добрих справах -то він не причетний до того що зараз робиться на сході?Все місто знає хто і як кришував підприємця.Як багато років боролися Свободівці і ще ряд депутатів за те що незаконно стоять холодильники на тротуарах.І що ви думаєте цей благородний(язик не повертаеться так говорити) підприемець замість виконувати свою обіцянку взяв і пролобіював собі як депутат додаткові квадратні метри через свого дружбана секретаря.Тому яб радив вам не йти на поводу кістки яку кидають такі непорядні і нечисті на руку громадяни, бо приміщення яке надане вашій організації цим споювачем малолітніх не варте тих од які ви йому зараз співали.

  2. Володимир Лісний Ви знаєте, я пишу тільки те, що знаю особисто. Я не є ні депутатом, ні людиною, вхожою до кабінетів, тому багато тих кулуарних ігрищ мені невідомі. Я не є членом організації, якій пан Прокін надав приміщення. Хоча, насправді, йому за це вдячна, як і всі ті, що плетуть там сітку для АТО і збирають там передачі туди ж. Тим паче, я не “пєвіца” і не співаю йому оди. А от Ви ведете себе некоректно, використовуючи спільноту у ФБ для особистих образ і зведення рахунків, це краще робити особисто. І ще щодо бізнесу – багато бізнесів, які мають чинну обгортку, набагато гірші зсередини за бізнес пана Прокіна, повірте на слово. Це моральний аспект, а я писала за законність. Не перекручуйте мої слова, вкладаючи у них свій зміст. На все добре. Діалогу з Вами не прагну :)

  3. Svetlana Onofriychuk Ви вважаете законно споювати юнаків після дискотеки в кіосках в яких не діє обмеження по продажу спиртних напоїв.Вам радив би подумати не про пана як ви назвали цього підприємця, бо думаю для України досить панів, але то ваше, а подумати про тих дітлахів і юнаків, які вільно купують у цих кіосках спиртне і цигарки.Сумніваетесь?Тоді можу запропонувати в 3 годині ночі взяти неповнолітнього і придбати все що забажаеш без обмежень.

  4. Якщо Ви звернули увагу, то я і Вас так назвала :) Бо як порадите звертатись до чоловіків у просторі ФБ? А в кіосках сам Прокін наливає? Чи зазиває до кіосків? Може, причина у сім”ї і вихованні чи тільки в кіосках? Не знаю, чи пам”ятаєте Ви часи Андропова і боротьбу з пияцтвом – не пили? І неповнолітні в 3 години ночі – Прокін причина?

  5. Svetlana Onofriychuk дивна у вас логіка.Столиця і та заборонила тиждень тому продаж пива та горілки у кіосках, а ви апелюете до батьків.Є дуже багато хороших батьків, але на дітей впливає вулиця, тому якби замість цих кіоків стояли кіоски як хочаб у Хмельницькому пресса, то і спокуси булоб менше, неговорячи вже про вечірній час.

 8. Кожному своє,але коли я написав заяву на получення землі яку мені положино то почув у відповідь ждіть рік два в там колись дадуть ,де справедливість

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.