Місто

САД повідомила коли завершать ремонт мосту в Старокостянтинові

Міст через річку Случ ремонтують з осені минулого року, наразі рух по ньому повністю перекрито.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг області, підрядною організацією ТзОВ «МСУ-2» (м. Київ) завершується влаштування проміжних опор мосту, підводна частина яких вже забетонована.

По закінченню цих робіт підрядник розпочне влаштування двох берегових опор.

Хід виконання ремонтних робіт інспектує начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк, зазначивши, що після ремонту ширина проїзної частини разом із тротуарами становитиме 15 м. На підходах до мосту та безпосередньо на ньому будуть влаштовані нові шари дорожнього покриття. На сьогодні, підрядником виконано ремонтних робіт на суму більше 8 млн. гривень.

Відкриття руху через міст у реверсному режимі по лівому проїзду планується у квітні місяці, а повністю завершити ремонт підрядник планує влітку.

Довідково:

Залізобетонна конструкція мосту, довжиною 57 метрів, була зведена у 1962 році. Реконструкція споруди проводилась у 1970 році. Влітку 2018 року на мосту сталась ДТП, в результаті якої було зруйновано тротуарну частину мосту: завантажена зерном вантажівка протаранила мостове огородження та перекинулась у воду.

Джерело
Служба автомобільних доріг
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.