Місто

Кохання, розстріляне снайпером

Кохання, розстріляне снайпером

Минуло більше ніж півроку від 20 лютого, дня жорстокого розстрілу людей на Майдані. Зараз люди продовжують гинути на сході нашої країни, і цю біль втрати рідних, найкращих людей неможливо заспокоїти. Увесь цей час ми живемо пам’яттю про Героїв, які віддали своє життя для того, щоб наша держава стала сильною та могутньою.

9 вересня, у 53-й День народження Героя Небесної сотні Сергія Бондарчука, його дружина презентувала книгу, яку присвятила коханому. На презентацію, прийшло чимало гостей – друзі родини, побратими, учні Сергія Бондарчука, колеги, мешканці міста.

“Для мого чоловіка гасла “Україна понад усе!”, “Слава Україні!” були не просто словами. Він так жив, і з цими словами помер! Він був людиною, котра дуже любила дітей, тож в той момент коли 30 листопада побили студентів не зміг залишатися вдома. Вважав своїм обов’язком іти на передову та рятувати інших. Тепер він у Небесній сотні, а я продовжую та продовжуватиму справу його життя”, – поділилася спогадами про чоловіка Тетяна Бондарчук.

Книга Тетяни Бондарчук “Кохання, розстріляне снайпером” видана коштом Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Сюжет “33 канал”:

Відео СНБ (перепрошуємо за якість):

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.