Місто

Старокостянтинів, кого оберемо міським головою?

30 вересня закінчився строк подачі документів для участі у місцевих виборах що відбудуться 25 жовтня 2015 року.

Незабаром виборча комісія затвердить усіх кандидатів, після чого нас чекає місяць агітації та обіцянок. І тут необхідно проявити мудрість та зробити зважений вибір. Тим більше, що за плечима у нас з вами вже є достатній досвід багатьох виборів і передвиборчих обіцянок кандидатів.

У вас на подвір’ї новий дитячий майданчик? Прекрасно!
В рідній школі поставили пластикові вікна? Дуже добре!
Нові двері у під’їзді? Чудово!
До вас проклали дорогу? Виклали плиткою чудовий тротуар? Супер!

Лиш пам’ятайте, ці речі мають бути буденністю і робитися постійно, а не під вибори. І приймати рішення про їх впровадження та розпоряджатись коштами маєте приймати саме ви, а не черговий кандидат, адже в абсолютній більшості випадків це все робиться за гроші громади, тобто наші з вами.

Вибори – це зараз єдина реальна можливість вплинути на владу, тому закликаю усіх обов’язково взяти у них участь та проголосувати розумом і совістю.

А зараз, пропоную нашим читачам список кандидатів на міського голову Старокостянтинова та пропоную висловити свою думку з приводу голосування за того чи іншого кандидата.

Навпроти імен кандидатів зазначено їх місце роботи та назву партії від якої він висувається. В дужках зазначено причетність кандидатів до політичних партій в минулому, згідно інформації СНБ, не повторюйте колишні помилки!

Афанасьєв Олександр Вікторович, вчитель, підприємець, політична партія “Сила людей” (Об’єднання “Самопоміч”, Народна партія В.Литвина).
Корнійчук Оксана Сергіївна, підприємець, політична партія “Народний контроль” (УДАР).
Коханюк Олександр Володимирович, голова районної ради, самовисуванець (ВО “Батьківщина”).
Мельничук Микола Степанович, діючий міський голова, блок Петра Порошенка «Солідарність» (ВО “Батьківщина”, “Наша Україна”, РУХ).
Ніконішин Віктор Леонідович, начальник відділу з питань внутрішньої політики Хмельницької облради, політична партія “Наш край” (Партія Регіонів).
Поліщук Микола Миколайович, в минулому директор КП “Теплович”, самовисуванець.
Пономарьов Сергій Вікторович, директор ТОВ «Нарс-Авто», політична партія “Опозиційний блок”, (Партія Регіонів).
Слюсарчук Сергій Борисович, начальник Летичівського РВ УМВС, полковник міліції, самовисуванець.
Туровець Юрій Миколайович, заступник начальника головного управління праці та соцзахисту населення облдержадміністрації, самовисуванець (Партія Регіонів).

Кого Ви хочете бачити міським головою Старокостянтинова?

 • Афанасьєв Олександр Вікторович (34%, 394 Голосів)
 • Мельничук Микола Степанович (24%, 276 Голосів)
 • Слюсарчук Сергій Борисович (21%, 242 Голосів)
 • Пономарьов Сергій Вікторович (8%, 95 Голосів)
 • Корнійчук Оксана Сергіївна (4%, 48 Голосів)
 • Коханюк Олександр Володимирович (3%, 38 Голосів)
 • Ніконішин Віктор Леонідович (2%, 19 Голосів)
 • Поліщук Микола Миколайович (2%, 19 Голосів)
 • Туровець Юрій Миколайович (2%, 18 Голосів)

Проголосувало: 1 149

Loading ... Loading ...
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

158 thoughts on “Старокостянтинів, кого оберемо міським головою?”

  1. Цілком згідна. Серед усіх кандидатів знаю лише чотирьох – Афанасьєва, Поліщука, Мельничука і Пономарьова. Жоден з них не заслуговує на таку посаду. Решту прізвищ бачу вперше.

 1. Полина Арбора Ви мусите власноруч зробити вибір і взяти на себе відповідальність за цей вибір. Так будується громадянське суспільство.

 2. Поки бачу лише Афанасьєва, як головного претендента бо серед тих брехунів немає кого обирати. Вибираємо, як при Кучмані, з усіх обираючихся шукаємо найменше зло. Покищо Афанасьєва туди не приписую, хоча СаДопоміч не рахую за чесну партію.

  1. Олександр Матощук дуже прикро що цей грабіжник Мельничук не зняв свої кандидатури… Невже усі забули про вкрадені новорічні подарунки для дітей, чи про їзду у нетверезому стані?

  2. Юрій Птах Зате в нього є прихлєбатєлі, які замітають сліди за ним. А по суті, дійсно прикро, що в нас люди не хочуть вмикати пам’ять. Чи можливо не хочуть помічати таких фактів, як з Мельничуком????

 3. жах просто скільки представників партії регіонів тут! достойним залишається лише Коханюк Олександр Володимирович, якщо не він, то Мельничук Микола Степанович!

 4. Щодо останнього кандидата – актуалізуйте інформацію. В облдержадміністрації уже кілька років Департамент соцзахисту, а сам кандидат працював у команді усім відомого губернатора-регіонала…

 5. Нужны перемены. Выбираем из новых. застоялись на месте.
  Я раньше симпатизировал нынешнему мэру.
  Но понимаю и вижу – он уже пересидел, ничего нового уже не сделает, не сможет ну никак, надо двигаться дальше. Свежая кровь, обновление нужно.
  Пора девок в барделе менять, а не кровати!

 6. Голосуйте за Сергія Слюсарчука-не пошкодуєте. Достойна молода зміна!!!Він здатний надати старому місту нове життя!!!

 7. Голосуйте за Сергія Слюсарчука,не пошкодуєте!!!Достойна молода зміна!!!Він здатний надати старому місту нове життя!!!А стара команда себе вичерпала, за стільки років ніякого руху вперед,окрім найдорожчих в області тарифів та проїзду….
  .

 8. Голосуйте за Сергія Слюсарчука,не пошкодуєте!!!Достойна молода зміна!!!Він здатний надати старому місту нове життя!!!А стара команда себе вичерпала, за стільки років ніякого руху вперед,окрім найдорожчих в області тарифів та проїзду….
  .

  1. Поливання це коли про вашу жінку писатимуть, а коли в газеті пишуть факти про зловживання та дерибан посадових особ то це якраз те про шо мають люди знати.Я постійно купляю газету і читаю.І поважаю Афанасьєва.Не кожен зможе мати принципову позицію і тримати її коли всі пресують починаючи від ментів до прокурорів.Кстаті навідміну прогібного вашого Бліскуна.Обурює капец..коли крадуть погано коли не крадуть тоже погано.Кстаті раджу познакомитись з Афанасьєвом особисто думаю він вам надасть факти докуметальні усього протизаконого написаного.Перш ніж поливати його як ви там кажете органікою, бо тілкишо і ви це зробили судячи з вашої логіки.

  2. Володимир Лісний То чому Афанасьєв маючи таку позицію втік від повєстки ,яку йому хотіли вручити 7Чому такі патріоти .як він тільки базікають ?Чому не там на передові де наші хлопці ?Чому не там .де був 8 місяців мій син ?

  3. Олена Лошак Знаю вас як яру прихильницю мельничука, і яж не проти того що він вам подобається, але не переходьте на лічності.Чи ви знаете когось із депутатів які служать???Чи з міськради багато таких?Якщо хочете “прогнутись” таким чином не робіть цього.Сину бажаю всього найкращого!

  4. Олена Лошак А мені до царя миколи, бо надіюсь що його епоха 16 річного правління відійде цього разу в минуле.Місто має рухаись вперед в ногу із часом!І мене не цікавить ваші родинні відносини з ним зовсім!

  5. Олександре! Ви як кадровий військовий мали б нести відповідальність за свої слова. На жаль, у вашому коментарі окрім жовтої заздрості до успішної людини нічого нема. Що стосується газети і “поливання брудом”, то вкотре спробую пояснити. За наповнення номера газети несе відповідальність головний редактор, тобто я. Афанасьєв є лише завсновником “Першої міської”. І він як засновник не втручається у редакційну політику видання. Можу припустити, що для вас це не зрозуміло і виходить за межі вашого світогляду. Але в сучасному світіт так є. І Афанасьєв надав нам таку можливість. Журналісти мають змогу висвітлювати події вільно та незаангажовано. Розумію, що ваше сприйняття газети побудоване на принципах “Нашого міста”, де те, що потрібно писати диктує цар. Але у такому випадку це вже не преса, а агітація, до якої ви апелюєте і звикли. Раджу дивитись на світ ширше і спробувати зрозуміти тих, хто робить щось незвичне для вас.

  6. Олександре, ваід Бліскуна вже подавно органікою смердить бо хтож, як не він допомагав на виборах ригоАналам і може без мила в дупу влізти, а Ви були в нього, ну дуже довго в підлеглих, тому не не Вам судити ху из ху.

  7. Володимир Лісний Чому ви зразу переходите на особистість Я вам щось говорила про Мельничука ?Я вам писала про Афанасьєва Який тікав від двох повісток Повезло йому ,тому .що відмінили мобілізацію Так що ваш вибір ясний Апро свій я вам не писала

  8. Олена Лошак дивіться бо за наклеп можна і відповідати панянко лошак, бо за одами князю ви втрачаете міру.Чи ви може йому повістки вручали?Чого це ви не писали раніше цього а зараз заспівали пере виборами.Дружите сімями з мером і дружиною дружіть але бруд не лийте і не поширюйте інформацію.Маєте щось проти будь кого із кандидатів дуже просто звернутися офіційно на сторінках у фейсбуці і запитати у них.А поливати брудом це не красить в першу чергу вас як жінку.Тим паче що пів міста знае ваші відносини з мером.

  9. Пані Ірино, я,як кадровий військовий звик не тільки слухати і бачити, а й мацати. “А він такий, а він сякий, а він вкрав…”. Так подайте на нього в суд, що він злодій, доведіть свою правоту. Завтра я скажу, що Ви не маєте осівти журанліста (припустимо), а Ві післязавтра мені диплом покажете. Я вибачусь, чесне слово…

  10. Олександр Матощук , Ви до сих пір старлєй, а він – полковник. Стосовно регіоналів… Був і я за регіони, і шо??? Я в їх рядах зробив для України і міста більше, ніж деякі з помаранчевими стрічечками. Оскаржите?

  11. Олександр Петрук а що чесність і порядність колись вимірювалась зірочками.Як на мене то всі знають як зірочки дуже часто в наш час дістаються і посади.

  12. Олександр Петрук не маю бажання ділитись із тими хто одночасно за Ригів глотку гризе при цьому співаючи патріотичні пісні у зоні АТО. Думаю бійці знають із-за кого розпочалась війна!

  13. Володимир Лісний , “риги” лишились у минулому, як і свята віра у комунізм. Приходь, поспіваємо разом. А стосовно ділитись інормацією,то певно вона почута на “Спідниця-ФМ”. Можеш не ділитися, обідусь без “качок”…

  14. Олександре! Жодної неперевіреної інформації у газеті не виходило. Тому варто робити висновки про “такий сякий”. Це кожному для роздумів. А що правоохоронні органи бездіють, то причини цьому у них варто запитувати. Може вчасно виділені гроші на квартири даються взнаки. За кожну букву у газеті я як головний редактор відповідаю. Власне завдяки цьому ми вигравали суди у міської ради. Правду ж не сховаєш, як би вони не намагались. Шкода, що ви прикриваєте формою ганебне підлабузництво перед місцевими царьками. Щиро шкода хоча б тому, що мала повагу до таких людей як ви. А життя вкотре вчить іншому.

   1. Ірино,якось ви писали,що я не законо торгую пивом,хотя я придбав 8 ліцензій і сплатив громаді 16000грн за один квартал,ліцензія дае право торгувати всіма спіртними напоями ,а я торгую тільки 1\10 бо не позволяе площа,і ви даже не вибачились,а відповіли щоб я з вами судився (лучше з розумним загубити чім з дурнем найти),і такоі брехні у вашій газеті безліч,а що ви зробили,хоть податки громаді сплатіть,

  15. Олександр Петрук По питапнню “махання мітлою” це виходить в тебе, Олександре, добре, а по питанню заробляння зірочок кращеб твоя корова мовчала. а не мичала. Тому я і старший лейтенант в запасі бо правду в очі кажу, а кому не подобається то може за свою “органіку”, з першого коментаря, сам відповідати. Може тобі розповісти, як забігав пан Бліскун до кабінету представника військового прокурора з кон’ячком та стелився перед ним як остання шавка??? То це було на моїх очах, шановний, той був підполковник, а представник капітаном, це так старший офіцер поважає себе??? Я тобі повторюю, скажи кого ти підтримуєш і я скажу ХТО ти. Не подбається Афанасьєв. промовчи, подобається інший кандидат, напиши. Читай в заголовку, як стоїть питання, а нав’язування своїх думок комусь лиши собі та подібним собі. “Дякую” тобі за ПРигоАналів бо без неї війни в Україні не булоб.

  16. Олександр Петрук А стосовно ” “риги” лишились у минулому,” це не правда бо вони вже знову підіймають голову завдяки Пороху та балотуються на виборах ще сильніше ніж при Бандюковичу і в цьому є Ваша заслуга, Олександре.Як вони не перемальовуються всі знають їхні брехливі пики.

 9. Голосуйте за Сергія Слюсарчука!Достойна молода зміна!!Він здатний надати старому місту нове життя!А стара команда вже себе вичерпала,за стільки років ніякого руху вперед,в місті як були найдорожчі в області комун.тарифи та вартість проїзду в громадському транспорті так і залишились.Це важливіше для населення, ніж висадка квітів!!!

 10. Слюсарчук – реальний мер! Шановні – дихайте глибоко і рівно, не торкайтесь особистостей. Про людину треба судити по вчинках. А не по професії. Давайте без емоцій. І обєктивно. Слюсарчук не подобається тим, хто за корупцію і хабарі. А він з такими боровся і буде боротися як мер. Хана тим, хто звик через конверти вирішувати питання.

  1. Шановна Ліна! А як пан Слюсарчук просувався на посаду начальника РВ УМВС, Вам відомо?, чи Ви вирішили “глухаря” зіграти і Вам не відомо, що кожна посада в МВС купується та продається, то про які конверти може говорити людина, яка сама в конверті, шляхом корупційних діянь та хабара, проплачувала свою посаду???????????

  2. Пан Олександр, якщо вам не відомо – ім’я людини пишеться з великої літери. Моє теж. Якщо ви не обізнані з правилами правопису – про що з вами можно розмовляти? Хабарники і корупціонери зараз в кожній бюджетній установі Старокостячнтинова. Відкрийте очі – щоб влаштуватися лікарем – треба дати хабар, який в 100 разів перевищує щомісячну зарплату медика. Слюсарчук вміє працювати, і посаду свою отримав справедливо, бо він професіонал.

  3. Лина Миронова ХА _ ХА + ХА – против коррупции, не смешите. более прикольного ничего не слышал. А вот это верно”Хабарники і корупціонери зараз в кожній бюджетній установі Старокостячнтинова. Відкрийте очі” и он реальный продукт этих бюджетных контор и его ………………………………………………………………………………….

  4. Константин Вертоградский вы вот представте как может эта дамочка такое писать она наверное никогда из Харькова не выезжала и небыла в Старконе.Ждем в гости Лина!Пройдитесь по городу послушаете про Слюсарьчука))Ничего “плохого” ГиииигГГи…такой себе СЕРЕЖКА) Убоз в 90-х, налоговая и отделение милиции которое не могут собрать до этого времени!

  5. Я была не только в Старконе, но и во многих других городах – падали и дряни типа той, которая тут маты пишет – везде немало, но я стараюсь таких не замечать. И они в свою очередь хорошего не видят. У них всё в черном цвете. Они всегда делают вид – что что – то знают. Хорошо, что хороших людей больше. И среди них Сергей Борисович Слюсарчук.

  6. До речі, а чому ви не пишите нічого про Мельничука? Він святий і безгрішний? Чому мовчите про регіонала Ніконішина? Про засланного козачка Коханюка? Чи ви не помічаєте очевидного?

  7. Лина Миронова, у Вас двоє друзів у Фейсбуці, один з яких Слюсарчук. При цьому пишите десятки коментарів за пару хвилин. Ви бот- іншого не може бути

  8. Лина Миронова А в якому коменті, пані Ліна, я писав імена з маленької букви??? Якщо і десь проскочило то то недокінця була нажата клавіша Шифт та одразу це було відредаговано і головне, що БОТИ не мають імен людських бо то нелюди чи не люди.)))

 11. давайте про діяльність Ніконішина поговоримо? Подискутуємо – про його діяльність? Скоріше бездіяльнсть? Чи у вас не вистачає словникового запасу?

  1. ого.. а чого ж нікого не хвилює – що він свою кандидатуру активно просуває, що він на певній посаді працює. Давайте відкриємо світу правду – про цього кандидата?

  2. Лина Миронова ну чому ж одразу бездіяльність? Не в захист Ніконішина, але заради справедливості можете ознайомитись до прикладу з його діяльністю в міській раді (орієнтовно 23 хв) http://starkonnb.info/news/city/vidbulasya-39-ta-sesiya-starokostyantinivskoyi-miskoyi-radi.html
   Там, до речі, наприкінці є і виступ Слюсарчука.

  3. Лина Миронова кажуть, що цього разу він не мав балотуватися бо знае що шанси нульві.Зарееструвався просто щоб поторгуватися і заробити грн. хто предложить.

  4. Я Ніконішина знаю особисто і нічого поганого, як про знайомого, сказати не можу, а ось про його діяльність знаю і знаю також, що він підтримував ригоАналів, тому ++++++ для нього, я ставити не буду і пропонувати комусь свою кандидатуру, на відміну від Вас, теж не буду.

  5. Подискутуйте з харків’янами по Гепі та Допі і там вносьте свою кандидатуру та обговорюйте, а не сунете свого носа в Старокостянтинів зі своїми мусорками.

 12. Голосуйте за Сергія Слюсарчука,не пошкодуєте!!!Достойна молода зміна!!!Він здатний надати старому місту нове життя!!!А стара команда себе вичерпала, за стільки років ніякого руху вперед,окрім найдорожчих в області тарифів та проїзду….

 13. Ірино,якось ви писали,що я не законо торгую пивом,хотя я придбав 8 ліцензій і сплатив громаді 16000грн за один квартал,ліцензія дае право торгувати всіма спіртними напоями ,а я торгую тільки 1\10 бо не позволяе площа,і ви даже не вибачились,а відповіли щоб я з вами судився (лучше з розумним загубити чім з дурнем найти),і такоі брехні у вашій газеті безліч,а що ви зробили,хоть податки громаді сплатіть,

 14. Мое мнение такое: Афанасьев как кандидат всплыл на выборах в верховную зраду, как технический кандидат В.Бондаря, основная задача была забрать голоса у другого кандидата , не буду писать фамилию, сейчас начнется вылив грязи, разумеется на его сайте в рейтинге со своими поклонниками он будет лидером, из всех кандидатов он также неприметен как и все остальные, вялая . нечеткая позиция , то что я хочу видеть в городе или скажем кого я хотел бы ВЫБИРАТЬ не вижу и в заключение такое фото https://www.facebook.com/photo.php?fbid=955809031133389&set=a.124358600945107.11702.100001129047884&type=3&theater

  1. Полный бред! Притом всем известно что вы работаете на царя Николая!Хотите убить два зайца и Афанасьєва очернить и Бондаря заодно.А чукчу оставить белым и пушистым))))Люди все понимают…зря стараетесь

  2. Константин Вертоградский помітив, що доволі часто наші погляди на певні проблеми співпадають, однак інколи ну зовсім не можу зрозуміти Вашу позицію.
   От як зараз до прикладу: Ви не вперше висловлюєтесь в коментарях проти Відродження, як партії сформованої з представників колишньої Партії Регіонів, а в голосуванні за міського голову по сусідству віддали свій голос за Пономарьова, представника Опозиційного блоку – тієї ж Партії Регіонів, більше того активного учасника Антимайдану (як говорить усе місто).

  3. Константин Вертоградский і ще одне, оце “разумеется на его сайте в рейтинге со своими поклонниками он будет лидером”, це Ви серйозно? СНБ сайт Афанасьєва?

  4. случайно не туда ткнул. если можно отредактируйте то есть уберите. долгая история. неприемлемо голосовать за бывших регионалов и все что с ними связано. это плевок нам всем этими плакатами лозунгами и прочим старьем мягко сказать. еще есть такие вацлавы и т.д. можно километр коментов написать.

  5. Город как и вся в принципе Украина погряз в коррупции. кумовстве в совке в з…….це. Все эти кандидаты лицо нашего с вами позора – это взгляд тех хозяев жизни которые как сидели на своих бюджетных местах так и сидят – смеются с таких как мы . зайдите во двор больницы бедняцкие машины. домики “хибары” на берегу речки . места под застройку в городе. подарочки. рукомойство. – такие и кандидаты. скажу из теории хоть и не популярной базис это то что мы имеем сейчас определяет надстройку это то или что сейчас рвется к власти что бы сохранять тот базис который их создал.

  6. Нет прогресса . все морально устарело. все тоже самое. скучно. и на выборы я процентов на 80%уверен не пойду. мне стыдно на это все смотреть. мы свою войну по моему проиграли как граждане, посмотрим что мы за люди.

  7. Костянтин, по голосуванню: я відредагувати не можу та Ви самостійно можете переголосувати.
   по сайту: сайт починаючи від розробки, створення, оплати за домен, закінчуючи останньою написаною буквою – мій, це все там вказано, почитайте сторінки “Про сайт” та “Про автора”. Та все ж заради цікавості, наведіть посилання на статті на СНБ, що навели Вас на таку думку.
   По місту: згоден, поділяю Вашу тривогу, пропоную вплинути на ситуацію в місті та продемонструвати справами свою громадянську позицію, долучайтесь, приходьте в суботу на установчі збори ГО СНБ.

  8. Афанасьєв відмінний кандидат, з відмінним чуттям, і почуттям самозбереження,саме на ту сесію,де раздавли повески він і не прийшов,може і не вибори не прийде,раптом порядок?

  9. Роман Іванович троль ти лоховський і чмо хтоб ти не був.Скриваючи справжне свое обличчя за фото солдатів з війни.Чмо і ще раз скажу тобі бо якщо ховаешся за чужим фото то хочаб мав совість обрати іншу фотку!А так ти напевно із тих гнид які довели Україну до такого стану із своїми дружками поддельнічками які кришували бізнес і мафію в Хмельницькому в 90-х а зараз пруться із ОРГАНІВ в раду!

  10. Володимир Лісний Ти б краще раз такий активний,у кандидатів запитав,хто вони і чому пішли у владу,запитай у Афанасьєва багато йому Ядуха на “газету” давав?

 15. 1.Что вам известно? что значит работаю? вы меня на работу оформили? я никого убивать не хочу. 2 Вы очень много себе позволяете в комментариях по отношению к другим людям. 3.Мое право иметь свое мнение нравится оно Вам или нет. 4. Я не стараюсь, а просто высказал свою точку зрения.

 16. Неодноразово читала матеріали СНБ – часом гострі і критичні, часом такі, які змушують задуматися. І все це подавалося читачам з точки зору незалежного експерта. Цей же матеріал викликає двозначні емоції, БО З ОДНОГО БОКУ – людям дають можливість висловити свою думку, а з ІНШОГО – автор матеріалу Сергій Пікуля, котрий мав би виступити в ролі незаангажованого журналіста, гостро критикує думки учасників голосування і активно чіпляє ярлики кандидатам на посаду міського голови, тим самим нав’язуючи свою думку і свої власні симпатії стосовно кандидатів. Вважаю, що це недоречно. І в даному випадку було б правильно не давати змоги лити бруд у коментарях на кандидатів з легкої руки інших кандидатів.

  1. Стоп, стоп. Зацитуєте мою гостру критику та ярлики які я навішував?
   І ще, майте сміливість висловити свою думку відкрито, бо спілкуватися з аномімами не приносить задоволення.

  1. А можна і не говорити правду, а просто робити свою брехливу справу, як Анафанасьєв. Штовхати і ображати дітей. Упевнен, що ворогів в нього не менше ніж прихильників. У голові не вкладається, як можна образити дитину?

  2. Юрію! Припиніть тиражувати брехню. Раджу звернутись до батьків дитини, яку з легкої руки мера та ще деяких доброзичливців втягнули у цю ганебну історію. Батьки обурені цинізмом влади, яка готова піти на все, щоб розтоптати тих, хто відстоює інтереси простих людей. А ще краще сходіть до школи і поспілкуйтесь з дітьми, у яких викладає Афанасьєв. А ще зайдіть до нашої приймальні і подивіться, як діти приходять до свого вчителя після уроків і як вони його чекають. А ще можете запитати у начальника управління освіти, хто придумав та тиражував цю історію.

  3. Ірина Рожок-Капранова я маю інформацію яку прочитати може кожен. От як зрозуміти, що брешете не ви, наприклад? Я читав відкритий лист працівників редакціі “Наше місто”, де вони пропонували зустріч Афанасьєву і доводили реальні факти його брехні. То чому мені вірити вам, а не їм?

  4. Призвіще -це не гарантія того, що людина каже правду! А висновки я роблю з того, що інформацію яка написана у відкритому листі, ви спростувати не можете. Одразу перейшли у напад і змінили тему. І якщо раніше я не був впевнен, що це правда, то зараз моя думка змінилась.

  5. Інформацію спростували батьки самої дитини. Можете отримати її у начальника управління освіти. Але думаю, ви й самі нею володієте. Є рішення педради, на якій було визнано, що інцидент був вигадкою. ДО РЕЧІ, ЯКЩО ВИ ПРО ВІДКРИТІ ЛИСТИ, ТО ПЕРЕПИТАЙТЕ ЩЕ РАЗ У РЕДАКЦІЇ ЧИ НЕ НАДХОДИЛИ ЇМ ІНШІ ЛИСТИ ВІД БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ І ВЧИТЕЛІВ І ЧОМУ ВОНИ НЕ БУЛИ ОПУБЛІКОВАНІ. у НИХ ЯКРАЗ ІДЕТЬСЯ, ЩО ЦЕ ВСЕ БРЕХНЯ.

  6. А щодо Афанасьєва, то ми ніколи не приховували, що він є засновником “Першої міської” газети. І мета цієї газети – говорити правду. Впевнена, що правда неодмінно переможе!

  7. Неодмінно переможе! Дивно, що ця історія зявилась, як ви кажете, зі стелі, а директор спочатку підтвердила, що інцидент таки був.

  8. Ірина Рожок-Капранова , а престриби з партії в партію це часом не політична проституція??? Часом не такі політики вже 24роки гвалтують нашу Державу??!!))) Їх дивіз – до влади за будь яку ціну!!! Чим Саша кращий за Степановича??? Той теж бігає як повія!!!

  9. А з якої у яку партію Афанасьєв перестрибував? Те що Садовий його підтримував у Верховну Раду не примусило його вступати до Самопомочі. У мене чимало колег ішло у списках Самопомочі, не вступаючи до лав партії. Це дійсно гідні і самодостатні люди. Так що не варто всіх мести під одну мітлу і не спекулюйте партійністю та брудом.

  10. Ірина Рожок-Капранова , ага то Ви це так називаєте – підтримував!!! Цікаво, знаєте Ви, що литвин та шпак (в партії яких до недавна перебував Сашко)досить тісно підтримували пана януковича!!???)))

  11. Раджу вам не спекулювати всеукраїнськими гаслами, а дивитись те, що роблять на місцях, за які рішення хто голосує, хто під прокуратуру та СБУ лягає, хто Мельничуку служить. Наша велика проблема, що ми часом вишиванкою чи гаслами прикриваємо повне лизоблюдство та продажність.

  12. Ірина Рожок-Капранова , а чого Ви на когось киваєте?? Ми ж зараз про кандидата Афанасьева Олександра!!!))) Для чого приховувати, що раніше служив (неопсередковано, через литвина) режиму януковича!!! Що своєю діяльністю допомагав януковичу залишатися при владі!!!

  13. Юрій Птах Раджу “Наше місто” не читати раз так агітуєте проти Мельничука бо складається враження, що Ви навпаки підтримуєте його, купуючи та читаючи ту облесливомерську газету де пишуть лише оди похвали для Мельничука та брешуть на решту людей, які заважають йому робити свою брудну справу.

  14. Олександр Зоря Я ні на кого не киваю. Раджу проаналізувати рішення, за які рішення голосували депутати Старокостянтинівської міської ради, які проекти пропонували, яку позицію займали, в тому числі і Афанасьєв. Я на власні очі мала змогу спостерігати це чотири роки. І в незламності позиції Афанасьєва я переконалась вже давно. Попри тиск, перевірки, погрози, паплюження у кишеньковій газеті, Афанасьєв жодного разу не проголосував всупереч своїй совісті. Щиро захоплююсь такими і людьми. Нам потрібно просити таких людей іти до ради, аби вони захищали наші інтереси. Але нас як завжди намагаються надурити ті, хто не зацікавлений у тому, щоб влада була слугою громади.

  15. Юрій Птах тобі не набридло трендіти, баба базарна? або факти давай, або язик в жопу і мовчи! а факти річ тверда і незаперечна, а не тріпання якогось гівняного троля як ти!

  16. Олександр Зоря ну питай переляк, я взагалі, якщо чесно, за мужиків не вважаю людей які хочуть когось обісрати і як сцикуни никаються, в мене відразу виникає впевненність що це троль!

 17. Знаю більшість претиндентів на крісло мера…, ніхто не надихає… СЛЮСАРЧУК СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ, єдиний нормальний чоловік… Бажаю йому перемогти, бажаю як житель Старокостянтинова….

  1. Це філософське питання про вартість посади в МВС, як і інші філософські питання про ціни посад… , ви Олександр, і самі, на мою думку далекі від тих питань…, ваш голос – ваше право, мій голос – Слюсарчук… Така моя позиція….

   1. Та він школу ледь закінчив.Що у місті не знають хто його родич і хто тягнув його за матню весь цей час?Але цього разу ні василишин ні Шеремета серьежкі не допоможе.Пролітає мімо над міськрадою.Збирає далі кукурузку на віджавших полях і радіє з того що має)

  1. Можу сказати в очі але не в ті, які бігають та заплющені. Бо бігають очі в злодіїв та заплющені в тих, хто не хоче чути та бачити правди, як на сьогодні у новій владі. Життя по-новому перетворилося на узурпацію по-старому

 18. Виберемо Афанасьєва,місто отримає ще одну головну біль,а чи не почне він фінансувати свою газету за рахунок городян?Не газетою ж дахи,дороги покривати,для інвесторів професійні революціонери-стрибунці не цікаві,як і колишнє керівництво,майбутнє за професіоналами, гарними керівниками і організаторами, майбутнє за мужиками,з усієї плеяди кандидатів такий один – Слюсарчук!

 19. Виберемо Афанасьєва,місто отримає ще одну головну біль,а чи не почне він фінансувати свою газету за рахунок городян?Не газетою ж дахи,дороги покривати,для інвесторів професійні революціонери-стрибунці не цікаві,як і колишнє керівництво,майбутнє за професіоналами, гарними керівниками і організаторами, майбутнє за мужиками,з усієї плеяди кандидатів такий один – Слюсарчук!

 20. Добрий день всім. Хочу приєднатись до вище сказаних висловлювань і добавити своі думки в голос. Почати хочу з вірша Ліни Костенко. Доборолися! Добалакались! Досварилися, аж гримить! Украіно, чи ти була колись незалежною зоч на мить; від кайданів, що волю сковують, від копит, що у душу бють, від чужих, що тебе скуповують, і своіх, що тебе продають?! Гарний вірш, правда? Задумайтесь над цими рядками і кожен з вас зробіть собі висновкм. Як що ви любите себе, своіх дітей, свою землю, свою Украіну, будьте спра відливі, чесні,нам потрібно після себе покинути дітям, онукам гарну, багату,вільну Украіну. Ми в теперішній час пишем історію Украіни. Будьте прикладом. У нас багато справ, за нас іх ніхто не рішить. Будьте мудрі, нейдіть на поволку легкоі поживи , все приходить і уходить, як говориться а МУЗИКА ВІЧНА.

 21. Стільки кандидатів а голосувати реально немає за кого!?! Буду мабуть за Барака Обаму – так і в виборчому бюлетені напишу.

 22. Я вважаю, що Мельничук достатньо зробив для міста і впевнена зробить ще більше. Обирайте Афанасьєва і побачите як ми заживемо. Він уже скрізь навів порядок і за місто візьметься!!! Жду відповіді від його славнозвісного редактора Рожок-Капранової, яка неодмінно прокоментує кожен негативний відгук про ШЕФА

 23. Мельничук достойний мер і зробив достатньо для міста і я впевнена зробить в майбутньому. Обирайте Афанасьєва і побачите який буде порядок. Жду відгуку від його славнозвісного редактора Рожок-Капранової, яка неодмінно відреагує на негативнийкоментар про свого ШЕФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.