Місто

Кіноклуб про децентралізацію пройде 18 червня у Старокостянтинові

18 червня 2017 року о 15:00 год., в лекційному залі Старокостянтинівської центральної районної бібліотеки, відбудеться захід у форматі кіноклубу “Децентралізація – нові можливості”, в рамках проекту ПУЛЬС, який впроваджує IREX/Україна разом з Асоціацією міст України.

В Старокостянтинові даний проект реалізовує Центральна районна бібліотека разом з громадською організацією “Старокостянтинів небайдужий“.

Проект направлений на посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього подальшого стабільного розвитку. 

Кіноклуб – це неформальна зустріч, під час якої відбувається перегляд тематичного фільму із організацією спілкування між учасниками на суспільно важливі теми, такі як:

  • децентралізація;
  • бюджет громади;
  • стратегічний план розвитку тощо.

Побудова такої дискусії відбувається на основі перегляду спеціальних відеоматеріалів, які розроблені фахівцями в сфері реформи місцевого самоврядування. Вона сприятиме розвитку інтересу суспільства до питань реформи, підвищить обізнаність громадян щодо децентралізації, допоможе знайти нові підходи до впровадження плану стратегічного розвитку громади.

Короткі відео та роз’яснення дозволяють швидко та доступно донести суть реформи та можливостей для громадян в умовах розвитку місцевого самоврядування.

В поєднанні з дискусією, така форма заходу сприятиме поширенню знань і дозволить дати відповіді на запитання щодо реформ у більш наглядній та привабливій формі.

Це вже другий захід в рамках цього проекту, як відбувався перший дивіться тут: “Щоб відбулися зміни – потрібно їх втілювати“.

Запрошуємо усіх, хто хоче дізнатися більше про децентралізацію до кіноклубу:

18 травня 2017р. о 15:00 год. в лекційну залу Центральної районної бібліотеки.

На усіх учасників чекає кава та невеличкі призи :)

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.