Місто

Старкон фест закінчився, хай живе Старкон фест!

У планах організаторів наступного року знову провести середньовічний фестиваль у Старокостянтинові.

Вчора був останній фестивальний день цьогорічного “Старкон фесту”. Фінальні поєдинки у лицарських боях, змагання лучників, нагородження переможців та “Брати Гадюкіни” – так коротко можна описати третій день.

Читайте більше: про перший день фестивалю, про другий день фестивалю.

Видовищні лицарські змагання завершилися церемонією нагородження переможців в усіх номінаціях, після якої і глядачі, і учасники слухали гарну музику.

Розпочав концертну програму старокостянтинівський гурт “Сова”, який вдало увійшов у програму фестивалю. І нарешті “Брати Гадюкіни”, яким гроза не дала виступити за день до того, заспівали всім свій загальновідомий репертуар.

Запальні пісні на стільки захопили публіку, що навіть дощ, який знову налетів на Старокостянтинів, не зміг розігнати усіх прихильників “Гадюкіних”.

– Якщо узагальнити, то фестивалем я задоволений, – говорить його головний ідеолог та організатор Костянтин Пархоменко, – усім учасникам дуже сподобалося місце проведення фестивалю, тут зручно, красиво. Надалі ми плануємо тут робити фестиваль щорічним, щоб більше людей дізналося про Старокостянтинів, про замок князів Острозьких, про наш фестиваль і щоб приїжджали сюди.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.