Місто

Інформація про діяльність ГО “Громадянська ініціатива Старокостянтинова”

Публікуємо інформацію громадської організації “Громадянська ініціатива Старокостянтинова” щодо її діяльності пов’язаної з наданням допомоги ЗСУ.

Натисніть
Натисніть щоб збільшити
ГО “Громадянська ініціатива Старокостянтинова” підготувала аналітичний звіт у вигляді інфографіки, що має на меті надати інформацію про діяльність організації у сфері допомоги ЗСУ та розвіяти можливі підозри і звинувачення у причетності до подій, що широко обговорюються в місті протягом останнього часу.

 1. Організація діє і більшість її членів продовжує виконувати функції з допомоги Українській Армії у різноманітних форматах, у тому числі в рамках інших ініціатив та організацій.
 2. Всі цифри, наведені у інфографці підкріплені чеками та актами приймання-передачі, які невдовзі після оцифрування будуть широкодоступними у веб-мережі, щоб кожний бажаючий міг з ними ознайомитись.

Також слід зазначити, що у рамках громадської активності ГО “Громадянська ініціатива Старокостянтинова”, була надана допомога наступним суб’єктам, що приймали та приймають участь у обороні нашої країни:

 • Рота поліції «Богдан»;
 • 7-й окремий мотопіхотний батальйон;
 • Хмельницьке управління внутрішніх справ;
 • Хмельницький спецназ;
 • Військова частина А-4009;
 • Військова частина А – 2806;
 • Військова частина А – 0711;
 • Військова частина А – 2502;
 • 7-й окремий мотопіхотний батальйон;
 • Державна прикордонна служба;
 • Допомога згідно заяв мобілізованих (їхніх рідних) мешканців району.

Крім того, будемо вдячні всім військовослужбовцям, що отримували допомогу від ГО “Громадянська ініціатива Старокостянтинова”, залишити свої відгуки та цікаві історії, цим самим ви підтримаєте не тільки нас, але й надихнете інші рухи та організації, що допомагають Захисникам Української Держави.

Слава Україні!

Голова ГО “Громадянська ініціатива Старокостянтинова”
Леонід Звада

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Інформація про діяльність ГО “Громадянська ініціатива Старокостянтинова””

 1. Велике спасибі Вам за Вашу турботу і допомогу військовим.Для них це дуже ,дуже приємно.Тішаться,як діти.Там це дуже важливо,що про них памятають.Сьогодні мала розмову одним з таких військових,через листування відчувається та радість ,яка переповнює його .Здоров’я Вам,більше можливостей і наснаги робити те,що Ви робите.Це дуже важливо,більшість людей уже не аналізують все,що діється там ,і почали жити так,як будьто їх це не стосується.То ж тільки той ,кого це торкнеться розуміє,яку справу Ви робите.Дякую Вам щиро!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.