Місто

Громадські слухання про садибній забудові вул.Молодіжна, 11 Південна, Старицька, Междибіжська-Орлика

16.02.17р. відбулися громадські слухання по садибній забудові в місті Старокостянтинів вулиць Молодіжна, вулиці 11 Південна, вулиці Старицька, вулиць Меджибіжська – Орлика.

Слухання вів секретар міської ради Олександр Степанишин, були присутні в основному мешканці Заслучі та помічено всього два депутати міської ради. Працівників комунальних та інших служб міської ради цього разу не було.

Розгляд цього питання в нашому місті відомий тим, що документація, підготовлена чиновниками міської ради не належним чином, спровокувала конфлікт між тамтешніми мешканцями та учасниками АТО, які згідно неї претендують на одні і ті ж земельні ділянки.

Цікавим у цих слуханнях також було те, що жодне рішення на них не обговорювалося та не голосувалося.

Як пройшли громадські слухання дивіться на відео:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

12 thoughts on “Громадські слухання про садибній забудові вул.Молодіжна, 11 Південна, Старицька, Междибіжська-Орлика”

 1. Так звісно,що саме бездіяльність міської ради призвели до цих непорозумінь. Багато хто спав і бачив, щоб ці АТОвці зійшлись з заслуцькими людьми та підбурювали останніх. Але ж до цього часу, а ділянки нам запропонував саме мер в вересні 2016 року, могли б вияснити скільки ділянок можна надати АТОвцям, а скільки залишити людям. Навіщо доводити одних і інших до нервових зривів. Працюмо з міською радою по цих питаннях (земельних) другий рік, другий рік чую обіцянки, немає доброї волі і простих елементів керівництва. Відсутній план заходів, дорожна карта якщо хочете. Що за чим і в які терміни. Одні пусті слова, лозунги, обіцянки. В людей реальна зневіра в порядність та справедливість влади, особливо якщо проаналізувати, як виділялись землі на Софійській, неподалік Олімпійського, за налоговою і т.д. і т.п. Власників (чи тих хто обробляє) земельні ділянки на тих спірних ділянках запевняю, що ніхто ні с ким воювати не буде. У нас ворог один – КОРУПЦІЯ! І мета одна – МИР та ПЕРЕМОГА!!!

 2. Саме більше виступають ті, котрі ніколи не працювали в колгоспі. Щодо того, що виділені ділянки використовуються не за призначенням (Молодіжна, Південна)- правда, але хто зараз в змозі будуватись??? Хоча це, звичайно, неправильно.

  1. Всі хто працювали в колгоспі мають паї, які отримали після розпаду колгоспу, нікого без землі не залишили. Ви правильно сказали, що більше виступають ті, котрі ніколи не працювали в колгоспі.

  2. Кого маєте на увазі?З відео бачу що виступають саме ті,що дійсно працювали в колгоспі.Мої батьки працювали в колгоспі і більше 30 років користувалися городом,ділянки наділяв колгосп

  3. Ольга Пасик Я навіть не буду з Вами сперечатись – по Закону всі маємо право на 25 соток на город, де ж всім взяти? А хлопці що, чим вони кращі, щоб хоч 10 законних отримати? Як казала одна з Ваших сусідок, вона ж їх туди не посилала.

 3. Пане Сергію! Я безпосередньо був причетний до розв’язання питання виділення землі саме селянам (працівникам колишнього колгоспу “Комунар”, потім НВАПАТ “Дружба народів”) у 1997 році. Тоді все керівництво Старокостянтинівської міської ради було активно задіяне у вирішенні питань селян. Були масові акції, яких на той час ще не бачили на Хмельниччині. Селяни здобули собі право в нелегкій боротьбі за справедливість. Безпосередньо брав у цьому участь і колишній член виконкому, начальник Старокостянтинівської ЖЕК Микола Мельничук. Він пречудово знав про результати, бо у 1997 році сам особисто допомагав групі селян знаходити засоби захисту рослин. Він добре знав, що селяни використовують землю лише за її цільовим призначенням. Про це я писав Вам особисто і це могли бачити ваші побратими АТОвці. Я Вас запитував: “Ви чого у цій ситуації прагнете? Ви хочете знехтувати правами селян? Якої вам АТОвцям потрібно інформації, щоб змусити владу дотримуватися верховенства права – юридичного способу збереження справедливості? То хто тоді активно сприяє поширенню корупції в місті?

  1. Їм не надали належний пай? Про яке вирішення Вами ЗАКОННО питання Ви кажете, якщо на сьогоднішній день це питання законодавчо не врегульовано? Якщо користуватись інфраструктурою міста – то вони міські, а якщо про землю – то вони колгоспні? І я так і не зрозуміла з Вашого коментаря – “То хто тоді активно сприяє поширенню корупції в місті?” Читаючі ВСІ Ваші коментарі з різних питань у групі, в мене чомусь виникло питання – у Вас близькі люди були безпосередньо причетні до подій на сході? Чомусь у Ваших коментарях звучить не осудження самих подій на сход і і дій влади, а саме хлопців, які там були. Хочу помилятись, но саме так для мене виглядають Ваші коментарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.