Місто

Головна причина зростання тарифів – зарплата ЖЕК

З 01 лютого 2017 року тариф по будинках, що обслуговуються ЖЕК, збільшується більше ніж вдвічі (з 1,75 грн. до 3,89 грн. за м.кв.). Про це говориться в оголошеннях, які розмістила адміністрація ЖЕК на під’їздах будинків міста.

Головна причина зміни тарифів – це збільшення заробітної плати та розширення штату працівників ЖЕК, про це заявила на засіданні виконавчого комітету головний бухгалтер ЖЕК Лукашенко Любов Володимирівна.

Крім того, одним з чинників, який вплинув на підняття тарифу стало зростання вартості електроенергії та матеріалів.

Нагадаємо, в травні минулого року, під час проведення зборів з жителями будинків, начальник ЖЕК Денега О.В. неодноразово наголошував на перевагах ЖЕК у встановленому тарифі 1,75 грн. за м.кв., як це було дивіться у наших матеріалах: “ОСББ чи ЖЕК? Вирішувала вулиця Прокопюка” та “Зустріч з представниками ЖЕК на вул. Ессенська, 31“.

Як тривало обговорення теперішнього рішення про збільшення тарифів дивіться на відео нижче (голосування дивіться з 21:50 хв.).

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

14 thoughts on “Головна причина зростання тарифів – зарплата ЖЕК”

  1. Я не зрозуміла, а що ми наймаємо працівників ЖЕКу чи може все таки вони працюють на державній роботі??? І якщо, наприклад всьому місту піднімають тариф, наскільки більше вони будуть получати зарплату??? З нас в два рази. а працівникам на пару гривень???

  2. Старий крахобор Мельничук та його Денеги, Буличі, племінники з бухгалтершами хитро..пими, наживаються на простих людях.Джипи, кредити під 0 відсотків для себе за рахунок підприємства.А ви і наступного разу обирайте дядю Колю із його маразмом і апетитами, бо ж аргумент є , що замітають вулицю центральну!

  3. До вашого відома. Відсоток зп в тарифах ЖЕКу був один з самих вищих в області, а саме 65 відсотків. І це при тарифікації 1,75. А тепер порахуйте скільки буде зробити зараз, якщо вона і до цього була не мінімальною. Це саме стосується водоканалу та тепловика. Кому цікаво, у мене є розрахунки і порівняння з іншими регіонами України по тарифах водопостачання та водовідведення. Цифри шокуючі

  4. Мінімальна зарплата збільшилась вдвічі і тарифи також вдвічі, якщо це співставити то виходить, що мешканці будинків фактично платять лише зарплату ЖЕКу, а на будь-які інші послуги чи матеріали виділяється самий мінімум. Питання тоді: нащо утримувати таку структуру?

  5. А може осбб, і самі будемо вирішувати куди витрачати наші кошти? Провів просту калькуляцію, набагато дешевше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close