Місто

Гарних свят!

Шановні наші читачі, друзі, колеги, земляки, однодумці, дякую що Ви були з нами в 2015-му!

Цей рік закінчується, і стає історією, історією яку ми творили разом, де було місце як для проблем, розчарувань, невиправданих сподівань, так і для успіхів, перемог та досягнень.

Що стосується нашого сайту, то ми приклали усі зусилля щоб зробити його цікавим, інформативним та корисним для вас. Протягом року ви могли ознайомитись з інформацією про основні події, що відбулися в нашому місті, районі та області, значну увагу було приділено подіям на сході країни, нашим військовим та волонтерам, висвітлювалась діяльність влади в Старокостянтинові, місцеві вибори, проблеми екології та інші важливі питання в житті міста.

Найголовніше, що вдалося досягти за цей рік – це набути команду однодумців: людей справи, що прагнуть і готові до якісних змін; людей, що переймаються спільним, часто жертвуючи при цьому власним часом і турботами, таких як:

Світлана Онофрійчук, Рената Врублевська та Катерина Баршацька, що опікуються благодійним інтернет-аукціоном “Старокостянтинів небайдужий”. Дівчата власними руками з власних матеріалів виготовляють симпатичні та корисні речі, кошти від реалізації яких дають можливість допомагати бійцям, що перебувають на лікуванні у шпиталі та військовим на сході.

Оксана Бабенко та Наталя Косюченко, волонтери, що весь вільний і невільний час присвячують допомозі нашим захисникам, починаючи з плетіння сіток і кікімор, закінчуючи передачами і поїздками в зону АТО – все лежить на їх плечах.

Олександр Матощук, Віта Гапон, Павло Слободенюк, Андрій Довгалюк, Юлія Хижавська, Ірина Кондратюк, Людмила Перунська, Юлія Довгань, Людмила Каміла, Оксана Лиско – наші читачі, що активно долучились до створення та діяльності громадської організації “Старокостянтинів небайдужий“.

А також багато, багато інших наших земляків, що щоденно працюють на спільну справу, надають допомогу, поради, моральну та матеріальну підтримку і вболівають за громаду.

Саме від таких людей залежить яким буде Новий рік, саме з ними прийде нове життя в наше місто і в нашу країну!

Сьогодні хочеться усім Старокостянтинівцям та їх родинам побажати душевного спокою, миру, здоров’я, злагоди і взаєморозуміння!

Душевний спокій – це тоді, коли у тебе все гаразд, коли на всіх “фронтах” успіхи та перемоги, коли ти впевнений, що ідеш правильним шляхом і тебе підтримують друзі та близькі люди!

Мир – це тоді, коли північний сусід забереться в свою барлогу смоктати лапу, коли не гинуть хлопці, а страшні звістки лишаються лише у спогадах, коли уся твоя родина та знайомі вдома і маєш змогу зустріти з ними Різдво!

Здоров’я – це тоді, коли міцно спиш і тебе будить ранкове сонце, коли можеш спокійно планувати своє майбутнє і думати про сім’ю, роботу та інші такі прості та природні речі.

Злагода – це тоді, коли живемо дружно та переймаємося за спільне, допомагаємо тим хто цього потребує, коли в усьому гармонія та рівновага.

Взаєморозуміння – це тоді, вміємо слухати та розуміти потреби, інтереси та переживання одне одного.

Тож хай у Новому році Ваші зусилля в досягненні цих речей будуть успішні! Не забуваймо дарувати один одному усмішки та робити добро!

А в якості подарунка тримайте кліп Павла Табакова:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Гарних свят!”

  1. Апостиль проставляется только на оригиналах документов об образовании. Копии для проставления апостиля не принимаются.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.